VU TVM tarptautinis turizmo versliukas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-26 12:09:40 | Nuoroda

Sveiki : ) Aš irgi įstojau į tarptautinį turizmo verlą. Džiaugsmui ir nerimui nėra ribų ;} Jeigu ką, štai mano skype: smth_else911. Pažindinamės, bendraukime, draugaukime ; )

Žinutė parašyta: 2009-07-26 17:23:17 | Nuoroda

laboo! :) mano irgi TVM'o tarptautinis turizmo verslas:). galbuut busim bendrakursiai;)

skype: mosquitazz...

Žinutė parašyta: 2009-07-27 22:31:02 | Nuoroda

Sveiki

as ir istojau i tarptautini turizmo versla ;D skype - m_artynute

pabendraukim;D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:38:21 | Nuoroda
paulijus rašė:

sveiki,

noreciau pasiklausti ar kam nors isejo pratesti studiju imokos termina i tvm?

dekui uz atsakyma

 Labas, as pati siandien skambinau pasiklasut, paskamabinau priemimo komisijos pirmininkei, ji pasake kad per 7 dienas reik sumoket bent jau 1000lt man kad jie butu tikri kad ten studijuosiu, o tada rasyt prasyma, kad atidetu likusios sumos imoka..... tikiuosi padejo... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 08:26:17 | Nuoroda
Alisutea rašė:
paulijus rašė:

sveiki,

noreciau pasiklausti ar kam nors isejo pratesti studiju imokos termina i tvm?

dekui uz atsakyma

 Labas, as pati siandien skambinau pasiklasut, paskamabinau priemimo komisijos pirmininkei, ji pasake kad per 7 dienas reik sumoket bent jau 1000lt man kad jie butu tikri kad ten studijuosiu, o tada rasyt prasyma, kad atidetu likusios sumos imoka..... tikiuosi padejo... :)

 Kaip keista, as skambinau buhalterei ir man tai nieko nesake apie pirma imoka. Liepe tiesiog ta prasyma rasyt del atidejimo ir ten kaip garantija, pasizadejima parasyt, jog jei ir negautum paskolos, uz studijas mokesi pats savo lesomis. Hmm mistika!

Žinutė parašyta: 2009-07-29 11:55:51 | Nuoroda
Dziulijanova rašė:
Alisutea rašė:
paulijus rašė:

sveiki,

noreciau pasiklausti ar kam nors isejo pratesti studiju imokos termina i tvm?

dekui uz atsakyma

 Labas, as pati siandien skambinau pasiklasut, paskamabinau priemimo komisijos pirmininkei, ji pasake kad per 7 dienas reik sumoket bent jau 1000lt man kad jie butu tikri kad ten studijuosiu, o tada rasyt prasyma, kad atidetu likusios sumos imoka..... tikiuosi padejo... :)

 Kaip keista, as skambinau buhalterei ir man tai nieko nesake apie pirma imoka. Liepe tiesiog ta prasyma rasyt del atidejimo ir ten kaip garantija, pasizadejima parasyt, jog jei ir negautum paskolos, uz studijas mokesi pats savo lesomis. Hmm mistika!

Įmoka už pirmą semestrą reikia įmokėti per 7 dienas nuo sutarties pasirašymo. Išskirtiniais atvejai studentas gali rašyti prašymo dėl įmokos mokėjimo dalimis, tačiau ir tokiu atveju 50 proc. pirmo semestro įmokos turi būti įmokėta per 7 dienas.

Žinutė parašyta: 2009-07-29 12:33:24 | Nuoroda

Na man pasake 1000lt, tai tiek ir mokesiu.... o kas nors zada dar prasyma vaziuot rasyt?

Žinutė parašyta: 2009-08-02 22:21:59 | Nuoroda

Labas , kolegos :)

Klausykit,o kaip su pasirenkamaisias dalykais  ? 

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-02 23:28:40 | Nuoroda

Sveiki kolegos!!! Ar uzsiregistravot i fuxu stovykla? :D jei taip, tai kada gausim atsakyma ar mes ten sudalyvausim, nes zinau kad vietu skaicius bus ribotas...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-02 23:29:59 | Nuoroda

Beje, gal zinot kada bus tvarkarastis sudarytas, labai noreciau ji pamatyt :D

Žinutė parašyta: 2009-08-03 08:33:49 | Nuoroda
albertas1991 rašė:

Sveiki kolegos!!! Ar uzsiregistravot i fuxu stovykla? :D jei taip, tai kada gausim atsakyma ar mes ten sudalyvausim, nes zinau kad vietu skaicius bus ribotas...

Rytoj arba trečiadienį gausit laiškus su išsamia informaciją apie stovyklą. Taip vietų skaičius ribotas. Dar liko pora vietų, tad paskubėkite, kas dar nesiregistravote :)

Žinutė parašyta: 2009-08-05 23:05:08 | Nuoroda

As irgi i turizma tvm istojau :))

Žinutė parašyta: 2009-08-06 00:47:24 | Nuoroda

sveiki , ir aš įstojau ten pat.. mielai susipažinčiau, skype-  eiziukas...

:))

Žinutė parašyta: 2009-08-06 16:54:31 | Nuoroda

Oo man taip idomu kada tvarkarasciai pasirodys ;DD Negi iki rugsejo reiks laukti ;o och ;D

Žinutė parašyta: 2009-08-06 17:10:19 | Nuoroda

Tai visų pirma dar grupės turi paaisket, paskui ir tvarkarasciai (wasntme)...teks dar ilgokai palaukt manau ;D

  • Istorija / VBE 17
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-08-07 14:00:07 | Nuoroda

sveikuciai as taip pat cia istojau tad labai noreciau susipazinti :) rasykit skype lieniuka    arba    ai dar norejau paklaust kaip del bendrabuciu?cia is jusu daug kas tikisi juos gauti?.. ir kada tiksliai suzinosime ar i juos patekom?

Žinutė parašyta: 2009-08-08 22:37:55 | Nuoroda

sveiki! :)

pagaliau radau turizma:) mano skype Iew_oosia 

Žinutė parašyta: 2009-08-10 01:13:24 | Nuoroda
latiska rašė:

sveikuciai as taip pat cia istojau tad labai noreciau susipazinti :) rasykit skype lieniuka    arba [email protected]   ai dar norejau paklaust kaip del bendrabuciu?cia is jusu daug kas tikisi juos gauti?.. ir kada tiksliai suzinosime ar i juos patekom?

 Sąrašai gavusiųjų bendrabutį bus paskelbti internetiniame puslapyje www.bustas.vu.lt. iki rugpjūčio 14 d.

 

Pastaruosius tris metus 95% pirmo kurso studentų bendrabutis buvo suteikiamas.

 

Žinutė parašyta: 2009-08-14 20:13:44 | Nuoroda

aciu viska supratau ir gavau bendrabuti. tik kaip zinoti kada jo dalybos?zinau kad 28 diena reikia vykti apsigyventi su dokumentais, patalynem ir pns. tik gal kas zino, kada reikia vykti rinktis kambariu (cia pries 28diena)...?

Žinutė parašyta: 2009-08-24 23:24:48 | Nuoroda
latiska rašė:

aciu viska supratau ir gavau bendrabuti. tik kaip zinoti kada jo dalybos?zinau kad 28 diena reikia vykti apsigyventi su dokumentais, patalynem ir pns. tik gal kas zino, kada reikia vykti rinktis kambariu (cia pries 28diena)...?

 Viskas vyks 28 dieną :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą