VDU ar (VDU PMDF) studentams ieskantiems bendranuomininku
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:08:08 | Nuoroda

Smagu butu gyventi kartu su VDU studentu, dar labiau su tos pacios specialiybes..tai gal yra ieskanciu bendranuopininku, pvz nuomuotis ar 1k ar 2k buta, Mane domintu arciau PMDF , gal turim politologu ieskanciu taip pat kambarioku (ne bendrabutyje)...o seip kazkas is tu rajonu ( Vilijampole, Savanoriu pr. Dainiai,Naujamiestis ir Zaliakalnis berods).

 

P.s. Jei turi kokiu pasiulymu tai iekokite ir jus bendranuominku :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:28:51 | Nuoroda

As irgi studijuosiu VDU teise, tai noreciau nuomotis 2 kambariu buta keturiese, nes taip ziurejau taip pigiausiai gaunasi :) Taiva melieji kreipkites i mane :D Siaip noreciau nuomotis su panom ir irgi studijuojanciu VDU. Siaip kaip ne kauniete, tai tuose rajonose nlb susigaudau. ;D  Kur nors arciau .

Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:04:41 | Nuoroda
as irgi vdu studijuosiu,ir nelb man su tais rajonais,butu neblogai arciau vdu:)
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:14:44 | Nuoroda

O kas jaunaji teisininka ir jaunaja istorike is VDU priglaustu? ;]

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:32:46 | Nuoroda

nu jei geri labai busit ir skaniai valgyt darot ir padorus esat ir siaip jeigu faini tai susitarsim

Žinutė parašyta: 2009-07-24 09:19:39 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:

O kas jaunaji teisininka ir jaunaja istorike is VDU priglaustu? ;]

 tu ji ar jis? ar cia prikolini ar rimtai ieskai ?:D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 12:00:45 | Nuoroda
kyperis rašė:

Smagu butu gyventi kartu su VDU studentu, dar labiau su tos pacios specialiybes..tai gal yra ieskanciu bendranuopininku, pvz nuomuotis ar 1k ar 2k buta, Mane domintu arciau PMDF , gal turim politologu ieskanciu taip pat kambarioku (ne bendrabutyje)...o seip kazkas is tu rajonu ( Vilijampole, Savanoriu pr. Dainiai,Naujamiestis ir Zaliakalnis berods).

 

P.s. Jei turi kokiu pasiulymu tai iekokite ir jus bendranuominku :D

 Ei o tu tik su vaikinais ar ir merginos gali ? ;D jei ka tai gal kartu dar paieskom. ;D nes visgi kamabrioku tai reik.  ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-25 13:08:30 | Nuoroda

O aš mąstau apie bendriką :D

Žinutė parašyta: 2009-07-25 20:06:16 | Nuoroda

seip butu geriau su vaikinu gyventi ...nieko tik nepaglvokit ;D Bet jeigu nieko nerandam metam sklatkes ir gyvenam :D

Žinutė parašyta: 2009-07-27 10:35:31 | Nuoroda

Eiguliu raj. nuomojames 2 kambariu buta, siuo metu jame gyvena KTU studente ir VDU studente, bei VDU studentas. Ieskome kamabriokes ar kambarioko (pirmenybe teikiama merginai :)) ). Jei kas rimtai susidomejo rasykit

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą