Stipendijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-29 00:25:23 | Nuoroda

Ir man idomu, kaip cia su tomis stipendijomis bus. Jei jas gautu tik zmones, istoje i vf vietas, tai butu kazkiek nesazininga, jei zmogus, istojes i mokama, turetu aukstesnius rezultatus..

bet, is dalies, kazkaip nerealiai skambetu, jei studentas, mokantis uz moksla, gautu stipendija ;DD

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-07-29 08:24:16 | Nuoroda

Įstojusieji į mokamą vietą studentai gali pretenduoti gauti socialinę stipendiją, tačiau šie nuostatai dar keisis. Kiek girdėjau žadama panaikinti 3 punktą, kad daugiavaikės šeimos gali pretenduoti gauti socialinę stipendiją. Cia del tos stipendijos kur 390lt..
o del tos kur uz gera mokymasi nzn kolkas kaip bus
 

Žinutė parašyta: 2009-07-29 10:33:29 | Nuoroda

zinau stipendijos mokomos nepriklausomai kokio tipo yra tavo studijos: mokamos ar nemokamos. tik man nelabai aisku stipendijos ismokamos karta i semestra ar i menesi?

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-29 12:47:37 | Nuoroda

i menesi,tik jos paskiriamos semestrui ;p

Žinutė parašyta: 2009-07-29 13:19:49 | Nuoroda

kažin labai sunku gaut tą 520lt už ypatingą mokymamąsi?

Žinutė parašyta: 2009-07-29 15:31:33 | Nuoroda

gal kas zinote pirmame semestre koks balas turi buti kad gautum stipendija. konkursinis balas

Žinutė parašyta: 2009-07-29 15:49:35 | Nuoroda

As kiek suprantu, tai yra tam tikras skaicius studentu, kurie gaus stipendija. Taigi ar gausi, ar ne turetu priklausyti nuo tavo lygio kitu atvz.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-08-01 12:15:57 | Nuoroda

As kiek supratau pirma semestra stipendijas mokes pagal istojimo numeri, tarkim 30 procentu toje specialybeje istojusiu pirmais numeriais gaus stipendija pirmama pusmeciui, o po to stipendija bus perskirstoma pagal mokymosi rezultatus ...

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-08-01 16:03:26 | Nuoroda
sweiki...kzkp man nlb aisku su tom stipendijom..istojau i ktu vf...bet nk nzn ar gausiu ja ar ne.. :? kokius dokus reik susitvarkyt ir kajp suzinot? :D jauciuosi visiskai zalia.. :DDDD
Žinutė parašyta: 2009-08-01 17:41:41 | Nuoroda

Kai buvau priduot visu dokumentu, klausiau kaip del stipendiju. Tai man sake dabar nesuk galvos mazdaug ir kai ateisi rugseji jau studijuot tai ir susitvarkysi :) Jei kam issamiau paaiskino tai praneskit :D

Žinutė parašyta: 2009-08-01 17:53:25 | Nuoroda

Patikslinsiu savo pirmai pateikata kalidinga informacija :) , vat bent jau vdu pirma semestra mokes stipendijas visiems i vf istojusiems studentams , nors tos stipendijos nebus labai ispudingos is pradziu, bet 130 litu vis pinigai .. O vat nuo antro semestro stipendijos bus mokamos 25 procentams geriausiu ...

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-08-01 18:05:57 | Nuoroda
MojaPana rašė:

Kai buvau priduot visu dokumentu, klausiau kaip del stipendiju. Tai man sake dabar nesuk galvos mazdaug ir kai ateisi rugseji jau studijuot tai ir susitvarkysi :) Jei kam issamiau paaiskino tai praneskit :D

 

o tu i koki univera nesei dokus? :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą