VU filologijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-26 01:36:12 | Nuoroda

Sweiki   kas istojo i VU anglu filologija? Susipazinkim

gal ka nors zinot apie stovykla, kuri vyks rugpjucio 27-29 dienomis?

Žinutė parašyta: 2009-07-26 18:27:33 | Nuoroda

Labukas! :) ash istojau i lietuviu filologija, taciau galiu parashyt tai, ka girdejau apie fuxu stovykla. Ji vyks rugpjucio 27-29 dienomis, Pailgyje, Svencioniu rajone :)

Na ir kai atsius kvietima i e-maila, tuomet paskubek atrasyti jiems, kad kiti tavo vietos neuzimtu. Va tokios tokeles apie  ta stofke is mano puses :D

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-26 19:35:17 | Nuoroda

okis. aciu

ir kaip nuotaikos priesh studijas? ish kur tu?

Žinutė parašyta: 2009-07-27 18:42:53 | Nuoroda

mano tai pakili nuotaika, taip įdomu ir smalsu, laukiu nesulaukiu, kol sutiksiu visus bendrakursius, o kokia tau nuotaika? :)

Naujas gyvenimo etapas juk :D

Aš tai iš Vilniaus, o tu? :)

 

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-27 19:44:18 | Nuoroda

 Sveiki! as istojau i lietuviu filologija ir ispanu kalba ;] labai tuo dziaugiuosi ir laukiu mokslo metu. Kas del fuxu stofkes, tai gal zinot kiek visa tai kainuos? ir nejau ne visi norintys gales vaziuot? as savo pasta blogai nurodziau, todel bijau nesulaukt pakvietimo:D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-28 00:24:37 | Nuoroda

aš tai savo padiktavau, bet neaišku, ar teisingai jį užsirašė.

Kiek aš girdėjau, tai į tą stovyklą pateks ne visi norintys, nes neužtenka kiekvienam vietos. Na, bet pagalvojus, tai kažkaip nesąžininga kitų pirmakursių atžvilgiu, kurie nesusipažins su būsimais kursiokais, ką galės padaryti kiti fuksų stovykloje.

Na bet pagyvensim ir pamatysim :)

kiek i vu stofvkė kainuos, tai nžn, bet žinau, kad i vpu stofkė kainuos 70lt, tad gal ir cia panaši kaina bus :)

 

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-28 11:26:58 | Nuoroda

Is tikruju labai nesazininga. Na bet man kai tvarkiau dokumentus tai nieko panasaus nesake, sake tu tik varyk davai davai :D tai galvojau kad visiems bus galima.. vistiek juk bus ir nenorinciu manau. VgTu fuxu stofke tik 50 lt..

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-28 14:09:50 | Nuoroda

sveiki :)) o as istojau i lietuviu filologija ir turku kalba :)  noriu susipazinti :D  tai speju jungs grupes i bendras paskaitas, juk su lietuviu susijusias bendras manau turesim, skirsis tik atskiros uzsienio kalbu paskaitos, ar ne? :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-28 14:29:03 | Nuoroda

Busimi filologai, pasidalinkim kontaktais, vistiek manau butu smagu susipazinti dar nesulaukus rudens. Mano skype panele_vy

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-28 16:01:38 | Nuoroda

Mano skype :   patejunaite . aš irgi galvoju, kad gal surinks filologus draugėn, juk iš tiesų būtų smagu susipažinti su kitais filologyno studentais :d

Koridoriuj bus daug smagiau vaikščiot, kai pažinosi ne tik savo kursiokus :D

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-28 16:25:05 | Nuoroda

na, kad pashta blogai padiktawai, tj tikrai negerai. nes pakwietimus sius butent ten. Aishku nesamone, kad ne wisi gales vaziuoti... mazdaug vos ne lenktynes gausis, kas greaiciau atsakys i ju kwietima, tas vaziuos. hm o kaip del barako? kas planuojat ten gywenti?

 

Žinutė parašyta: 2009-07-28 17:07:15 | Nuoroda

na, tikiuosi, tikrai butu smagu, kad suburtu visus kartu :)) mano skype Etunga

Žinutė parašyta: 2009-07-28 17:08:06 | Nuoroda

Nesamone :D as jiems parasiau ir pasakiau kad ten mano blogas pastas, ir dar paklausiau sio to apie stovykla, bet nesiteikia atrasyt ..

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-28 19:11:06 | Nuoroda

tai gal dar atrashys, dbr lb uzsieme, nes wis dar dokumentu registravimas vyksta

Žinutė parašyta: 2009-07-30 13:56:33 | Nuoroda

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-30 16:17:41 | Nuoroda
editha rašė:

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

 Sveika, Edita  :)  Priduodant dokumentus, šalia yra kabinetas, kuriame vaikšto studentai (tikriausiai iš studentų atstovybės), na ir ten nueini, papasakoja, kaip pasidaryt studento pažymėjimą, duoda lapuką apie fuxų stofkę, kuri vyks rugpjūčio 27-29 dienomis Pailgyje, Švenčionių rajone, dar duoda bukletą apie koncertą, vyksiantį rugsėjo 1d. Vingio parke. Nuveda prie kompo, ten užsirašo tavo vardą, pavardę ir paprašo e-mailą, nes į jį atsiųs pakvietimą į fuxų stofkę ;)   

o tavo atveju net nežinau, ką patarti.. O tai, kai nešei dokumentus, nesimatė besibastančių studentų šalia? 

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:05:21 | Nuoroda

lt filologija.skype indriga...

malonu

  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:15:51 | Nuoroda

Sveiki  aš ir užsirašiau į stovyklą, tikiuosi patekti, būtų smagu.. ai,beje aš į anglų filologiją įstojau:) malonu susipažinti Mariuca 

Žinutė parašyta: 2009-08-01 17:59:41 | Nuoroda

man irgi kox tavo skype?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-02 15:20:04 | Nuoroda

egle824

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą