KK - Multimedijos technologijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-28 12:03:34 | Nuoroda

Kas dar  be manes istojote ? Koki kunkursiniai balai ? Kaip ce paruosimas? Labai stipriai gilinasi y 3d ( keik girdejau dirba su Maya ) ? Kas ka zinot papasakokit.

  • Dailė / MBE -
  • Informacinės technologijos / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-28 15:21:06 | Nuoroda

As taip pat istojau, i istestines. Konkursinis balas gana zemas-11,44. Istojau i mokama tikriausiai todel, kad antra kart stoju. Nes kiek girdejau, tai net 2 tukstanciai kepseliu nepanaudoti liko :/  Tai biski susinervinau :D Pirma karta dieniniam studijavau, specialybe tikrai idomi, na tik pirmas semestras nuobodus, antrame prisideda specialybiniai dalykai, tai tikrai idomu, o kai idomu tai ir nesunku :)

O tu i nuolatines istojai? Koks konkursinis balas?

Žinutė parašyta: 2009-07-28 16:46:57 | Nuoroda

Taip i nuolatines konkursinis 11.34  y VF ystojau. Patc ju  5metus dirbu su PhotoShop ir kuriu webus. Labai sudomino si specialybe tai  bandysiu ce ir mokytis :) tikiuosi mokys daugiau nei patc jau moku....

  • Dailė / MBE -
  • Informacinės technologijos / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:22:24 | Nuoroda

Na pirmais metais nieko nesitikek :) Bent jau pati nieko naujo nesuzinojau, nuo elementariausiu dalyku ten moko su photoshop. Gal tik informatikos paskaitose kiek daugiau darbo :) Is karto perspeju del filosofijos-ziauru, kantrybes isbandymas bus :D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:56:58 | Nuoroda

14,80 VF, NL. Mane gąsdina tik video redagavimas/montažas (teko skaityt kad teks to mokytis), va tokiem dalykam visai negabi esu, kantrybės tiek neturiu : |

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-07-29 02:32:07 | Nuoroda

11,88 VF NL

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 76
Žinutė parašyta: 2012-08-04 09:39:57 | Nuoroda

Sveiki,

Gavau kvietimą studijuoti KK multimedijos technologija vf I studijų specialybėje. Kai domėjausi 2010m., tai pagrindiniai mokymosi balai buvo matematikos ir fizikos. Vien dėl to ir neėjau ten mokintis. Gal kas pasikeitė šiais metais? Ar verta man ten eiti, kai su matematika neturėjau nieko bendro 2, o su fizika 4 metus?

  • Biologija / VBE 7
  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą