Papildomas prėmimas‏
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-05 18:42:26 | Nuoroda

Sveiki, aš įstojau kolegijoje į mokama vietą, dokumentus įforminimui pridaviau ir sumokėjau už pirmajį semestrą, bet dar nepasirašiau sutarties. Jei dabar bandyčiau stoti ten pat papildomo priėmimo metu į valstybės finansuojamą vietą ir neįstočiau ar vis dar galėčiau studijuoti mokamoje vietoje į kurią įstojau bendrojo priėmimo metu? Beto ar stojant per papildomą priėmimą reikia nešti visus dokumentus kaip ir bendrajame priėmime, ta prasme atestatą ir pan.?

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 5
  • Matematika / MBE 6
Žinutė parašyta: 2009-08-06 19:47:18 | Nuoroda

man per papildoma tereikejo uzpildyti prasyma ir tiek.. manau,atestato duomenis jie turi nuo ankstesnio prasymo pildymo..

Žinutė parašyta: 2009-08-06 19:56:50 | Nuoroda

aAš įstojau į lt filologiją ir etnologiją mokamą vietą, per pagrindinius stojimus, db pamačiau, kad liko 10 laisvų vietų toje spec, ar galiu pildyt prašymą ir tikėtis pretenduot į nemokamą vietą?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-08-06 19:58:14 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

aAš įstojau į lt filologiją ir etnologiją mokamą vietą, per pagrindinius stojimus, db pamačiau, kad liko 10 laisvų vietų toje spec, ar galiu pildyt prašymą ir tikėtis pretenduot į nemokamą vietą?

 gali :) jau atsakiau kitoj temoj :D

Žinutė parašyta: 2009-08-06 20:17:19 | Nuoroda

Man neaišku su laisvom vietom universitetuose. Lamabpo rašo, jog iš viso laisvų vietų universitetuose yra 270, nu pvz.:humanitariniam 40 vietų, tačiau universitetų puslapiuose skelbiamose laisvose valstybės finansuojamose vietose ju žymiai daugiau, pvz vien Klaipėdos universitete lietuvių filologijoje ir etnologijoje yra 10 vf. Tai kaip suprasti?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą