studiju programos keitimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-09-30 14:54:45 | Nuoroda

Sveiki,

 

 gal kas nors man galetu paaiskinti kaip ten yra viskas. As istojas i vf vieta, bet man nelabai patinka mano specialybe, ar rudeni as su krepseliu galiu pereiti savo universitete i kita specialybe ar ne? ir koks  butu (pigiausias ir geriausias ) variantas tai padarytI? 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-03-25 19:09:12 | Nuoroda

 Ir aš to paties trokštu..

Žinutė parašyta: 2010-03-29 14:43:38 | Nuoroda

 Gali pereiti i panasia specialybe, turi nesiskirti 2 mokomieji dalykai kiek zinau. O tuos skirtingus 2 dalykus turi issilaikyti. 

Žinutė parašyta: 2010-05-12 13:32:01 | Nuoroda

 VU nuostatuose sakoma taip:

 

6.2.

Studentas gali keisti pasirinktą studijų programą į kitą, jeigu yra esmingai įvykdęs naujos pirmosios pakopos studijų programos pirmųjų metų arba
antrosios pakopos studijų programos pirmojo semestro reikalavimus.
6.2.1.
Programos atitinkamos dalies reikalavimai laikomi esmingai įvykdytais, jeigu neklausytų dalykų (neišlaikytų egzaminų ar įskaitų) yra ne daugiau kaip du. Tokius programų skirtumus leidžiama likviduoti per vienerius metus. Šie skirtumai akademinėmis skolomis nelaikomi.
6.2.2.
Keisti programą nebaigus pirmųjų studijų metų neleidžiama.
6.2.3.
Studijas organizuojantys fakultetai (institutai, centrai) gali numatyti ir papildomas studijų programų keitimo sąlygas. Šias sąlygas tvirtina Senato komisija.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą