Chemija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-11 17:15:34 | Nuoroda
MoNiK rašė:
sanemis rašė:

 O kaip jūs chemijoje jaučiatės? Aš tai šiaip sau kažkaip, o man reiktų gauti bent virš 70..... Tikiuosi gerai bus... 

Man taip pat su chemija sunkiai...Todėl planuoju vietoj jos matematiką rinktis, o tu būtinai į VU nori?

 aš į KMU norėčiau, man tai matematika iš vis tamsus miškas....

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-03-11 23:35:26 | Nuoroda

Pernai bandžiau daryt kažkurių tai metų egzo užduotis. Kai kurios pasirodė iš fantastikos srities...
Na, tikrai mes to nesimokėme. Kai sėdi klasėj, tai viskas taip paprasta atrodo ir tos lygtelės tokios nesudėtingos.
O vat, kai pasižiūri egzamino užduotis, tai kaukt norisi.
Nežinau, žiauriai bijau. Bandau tą savo baimę įveikti mokymųsi, bet šnipštas. Užverti knygas ir tai minutei atrodo viskas aišku, daug ką moki ir žinai, bet ateina toks momentas, kai imi iš naujo panikuoti.
Žodžiu, einu raminamųjų paskanaut :D 

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:05:34 | Nuoroda

Aš patarčiau persispręsti visus senesnius egzaminus (yra knygynuose ar bibliotekose specialių knygučių), tuomet pamatysit, kad labai panašios užduotys kartojasi ir mokykliniuose, ir valstybiniuose egzaminuose. Bent jau man, pasprendus ir išsiaiškinus ramiau.

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:28:17 | Nuoroda

Ačiū už patarimą. :)
Reikės ilgai nedvejojant taip ir padaryt. 

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:35:48 | Nuoroda
sanemis rašė:
MoNiK rašė:
sanemis rašė:

 O kaip jūs chemijoje jaučiatės? Aš tai šiaip sau kažkaip, o man reiktų gauti bent virš 70..... Tikiuosi gerai bus... 

Man taip pat su chemija sunkiai...Todėl planuoju vietoj jos matematiką rinktis, o tu būtinai į VU nori?

 aš į KMU norėčiau, man tai matematika iš vis tamsus miškas....

 O kodėl nepatiko kineziterapija?

Žinutė parašyta: 2010-04-02 20:30:05 | Nuoroda
MoNiK rašė:
sanemis rašė:
MoNiK rašė:
sanemis rašė:

 O kaip jūs chemijoje jaučiatės? Aš tai šiaip sau kažkaip, o man reiktų gauti bent virš 70..... Tikiuosi gerai bus... 

Man taip pat su chemija sunkiai...Todėl planuoju vietoj jos matematiką rinktis, o tu būtinai į VU nori?

 aš į KMU norėčiau, man tai matematika iš vis tamsus miškas....

 O kodėl nepatiko kineziterapija?

 Kineziterapijoje yra nemažai sporto, o aš jo ne itin mėgstu, žinoma, laisvalaikiu pasportuoti  yra tikrai naudinga ir smagu, bet nenorėčiau dirbti sporto salėje.... 

Man neįdomu mokytis apie raumenis, judėjimą, kaulus...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-04-02 20:32:38 | Nuoroda

 Kaip man neramu dėl chemijos....

Ją laiko maždaug tik 4000 žmonių, gana mažai, tai turbūt ir gerai moka..... O man ta chemija, negaliu sakyti, kad jos nemoku, bet man ji toks keistas dalykas, taip viskas priklauso nuo klausimų, kai kuriuose tikrai surenku daug taškų, o kitur net nežinau ką rašyti... 

Taip norėčiau kokius 75 gauti..... O kaip jūs jaučiatės? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-04-02 23:17:31 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Kaip man neramu dėl chemijos....

Ją laiko maždaug tik 4000 žmonių, gana mažai, tai turbūt ir gerai moka..... O man ta chemija, negaliu sakyti, kad jos nemoku, bet man ji toks keistas dalykas, taip viskas priklauso nuo klausimų, kai kuriuose tikrai surenku daug taškų, o kitur net nežinau ką rašyti... 

Taip norėčiau kokius 75 gauti..... O kaip jūs jaučiatės? 

 Nesijaudink, man su chemija, švelniai tariant, labai prastai, o ir šiaip tikrai ne visi kurie ja laikys mokosi gerai.  Man ir pačiai neramu apie egzaminą pagalvojus budavo anksčiau , nes galvojau taip kaip tu, bet pvz. iš mūsų kokylos chemiją laiko vos šeši mokiniai, ir bandomojo rezultatai- nuo 23 taškų iki 62. Tikrai nestebuklingai. Manau, kad iš mūsų klasės tik viena moksleivė moką šį dalyką tikrai gerai.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-04-03 10:51:39 | Nuoroda

Mielieji Abiturientai,  nesisielokit gi jus taip del tu egzaminu... Tiesa, tai yra normalu, dar dabar gerai pamenu, kokius kosmarus sapnavau pernai vidurineje, bet stai siemet as pirmakurse ir i brandos egzaminus ziuriu kaip i paprastus kontrolinikus. Patikekite manimi, mielieji, vos ateis pirmoji sesija, brandos egzaminai atrodys kaip pelyte pries drakona, kitaip tariant jie niekuo nesiskirs net nuo savarankisko darbelio.... taigi, nusiraminkite, gerai nusiteikite, suvalgukite plytele sokolado ir pradekite svente svest ;)

Žinutė parašyta: 2010-04-03 13:34:41 | Nuoroda
kristiutea rašė:

Mielieji Abiturientai,  nesisielokit gi jus taip del tu egzaminu... Tiesa, tai yra normalu, dar dabar gerai pamenu, kokius kosmarus sapnavau pernai vidurineje, bet stai siemet as pirmakurse ir i brandos egzaminus ziuriu kaip i paprastus kontrolinikus. Patikekite manimi, mielieji, vos ateis pirmoji sesija, brandos egzaminai atrodys kaip pelyte pries drakona, kitaip tariant jie niekuo nesiskirs net nuo savarankisko darbelio.... taigi, nusiraminkite, gerai nusiteikite, suvalgukite plytele sokolado ir pradekite svente svest ;)

 Tai gal po egzaminu tik ir imanoma lengviau atsipusti, bet laikas kuris liko iki egzaminu yra tikras kosmaras.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-04-04 00:52:23 | Nuoroda

Unike kontrolinukai is pusmečio, ciklo ar pan, o čia iš 12 metų

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-04-04 10:11:57 | Nuoroda

Teoriskai is 12,bet praktiskai is 2.Bet ne ce esme.Svarbiausia yra tai,kad tau brandos egzaminai viska nulemia..kitaip tariant didziaja dali tavo gyvenimo.Ir tokie zmones,kurie stoja i tas specelybes, kur neuztenka net 90,tai jiems is tiesu yra neramu.O kai istoji,tai jau lafa..atrodo,kad viska moki,viska zinai,jau nebera tokios dideles baimes..ir tos sesijos tampa lyg iprociu.Nesakau,kad universitete yra destoma mokykliniu lygiu,taip,ten reikia daugiau..bet nemanau, kad tai yra kosmosas tam,kuris zino,ko atejo.

Žinutė parašyta: 2010-04-04 19:59:43 | Nuoroda

Blogiausia norėti ten,kur reikia apie 80-90 iš egzų surinkt, ir žinot,kad tiek surinkt tikrai ne tavo nosiai

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-04-06 10:33:16 | Nuoroda

Kuo arčiau egzaminas, tuo labiau nebepasitikiu savo žiniomis. :/ ypač, kai šiemet sujungti egzaminai, manau tik dar blogiau.. nes pvz sprendžiant praeitų metų valstybinius surenkų 70-80 taškų per daug nesistengdama, o db tas sujungtas egzas orentuotas ir A ir B lygius.  B lygio užduotys supranta ir A lygis, o A lygio užduotys, grynai tokios, kad B lygiui neiveikiamos, o A lygiui irgi būna sunkiai atliekamos... Čia mano nuomone po bandomojo iš kurio tik apie 70 surinkau.. Ir save dėl to gruzinu, nes juk 40 pronc. buvo B lygio, tai vadinas tik 30 pronc valstybinio lygio išprendžiau... Ech, pradedu chemijos egzamino labiausiai nelaukti..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-06 16:30:13 | Nuoroda
Piktybiška rašė:

Kuo arčiau egzaminas, tuo labiau nebepasitikiu savo žiniomis. :/ ypač, kai šiemet sujungti egzaminai, manau tik dar blogiau.. nes pvz sprendžiant praeitų metų valstybinius surenkų 70-80 taškų per daug nesistengdama, o db tas sujungtas egzas orentuotas ir A ir B lygius.  B lygio užduotys supranta ir A lygis, o A lygio užduotys, grynai tokios, kad B lygiui neiveikiamos, o A lygiui irgi būna sunkiai atliekamos... Čia mano nuomone po bandomojo iš kurio tik apie 70 surinkau.. Ir save dėl to gruzinu, nes juk 40 pronc. buvo B lygio, tai vadinas tik 30 pronc valstybinio lygio išprendžiau... Ech, pradedu chemijos egzamino labiausiai nelaukti..

 Jo aš irgi kažkaip chemijos egzo prisibijau (iš bandomojo virš 80 surinkau), o kai pagalvoju, kad man reikia virš 90 % tai iš viso nepasitikėjimas apima, et bet bus kaip bus :)

Žinutė parašyta: 2010-04-06 16:45:13 | Nuoroda
PEAS13 rašė:
Piktybiška rašė:

Kuo arčiau egzaminas, tuo labiau nebepasitikiu savo žiniomis. :/ ypač, kai šiemet sujungti egzaminai, manau tik dar blogiau.. nes pvz sprendžiant praeitų metų valstybinius surenkų 70-80 taškų per daug nesistengdama, o db tas sujungtas egzas orentuotas ir A ir B lygius.  B lygio užduotys supranta ir A lygis, o A lygio užduotys, grynai tokios, kad B lygiui neiveikiamos, o A lygiui irgi būna sunkiai atliekamos... Čia mano nuomone po bandomojo iš kurio tik apie 70 surinkau.. Ir save dėl to gruzinu, nes juk 40 pronc. buvo B lygio, tai vadinas tik 30 pronc valstybinio lygio išprendžiau... Ech, pradedu chemijos egzamino labiausiai nelaukti..

 Jo aš irgi kažkaip chemijos egzo prisibijau (iš bandomojo virš 80 surinkau), o kai pagalvoju, kad man reikia virš 90 % tai iš viso nepasitikėjimas apima, et bet bus kaip bus :)

 Bet aš manau, kad ir atkaltum viską pagal egzo programą vistiek vargiai 100% suriktum, nes jie kai tuos egzus rengia nuolat įvelia, kokių olimpiadinių klausimų. O šiemet jų manau netruks, kad atsisijotų 90-100 nuo mirtingųjų...:D

Žinutė parašyta: 2010-04-14 20:53:29 | Nuoroda
Artas1991 rašė:
kristiutea rašė:

Mielieji Abiturientai,  nesisielokit gi jus taip del tu egzaminu... Tiesa, tai yra normalu, dar dabar gerai pamenu, kokius kosmarus sapnavau pernai vidurineje, bet stai siemet as pirmakurse ir i brandos egzaminus ziuriu kaip i paprastus kontrolinikus. Patikekite manimi, mielieji, vos ateis pirmoji sesija, brandos egzaminai atrodys kaip pelyte pries drakona, kitaip tariant jie niekuo nesiskirs net nuo savarankisko darbelio.... taigi, nusiraminkite, gerai nusiteikite, suvalgukite plytele sokolado ir pradekite svente svest ;)

 Tai gal po egzaminu tik ir imanoma lengviau atsipusti, bet laikas kuris liko iki egzaminu yra tikras kosmaras.

 Tiesa, rodos nebe daug, o taip to laiko trūksta..

vis mažai ir mažai.

Žinutė parašyta: 2010-04-20 11:47:06 | Nuoroda

gal kas zinot koke gera chemijos knyga, kadbutu joje testu ir klausimų su atsakymais?

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-04-23 21:50:01 | Nuoroda

 Kaip jūs jaučiatės? Jau liko tiek nedaug, ta gegužė praeis labai greitai, liko trupiniai, toks adrenalinas kartais apima :D Labiausiai chemijos egzamino bijau...... Man jis kažkaip keistas būna, lyg moku, lyg nemoku, sunku net paaiškinti .... 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-04-23 22:57:53 | Nuoroda

o jūs mokotės daugiau teorija ir lygtis, ar uždavinius sprendžiat? Jei uždavinius, tai kokio lygio, iš kokių knygų?

Beje, nemanot, kad dažnai šito egzo klausimai kažkokie nesukonkretinti, ir kartais nežinai kaip atsakyt, tarsi atrodo ir vienaip ir kitaip gali..

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą