Biochemija Lietuvoje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-03 20:10:15 | Nuoroda

sveiki. esu dešimtokė ir man atėjo laikas rinktis profiliavimą. ilgai galvojau apie mediciną, bet dabar apsistojau ties biochemija ir norėčiau daugiau sužinoti apie galimas biochemijos studijas Lietuvoje. gal galėtumėte patarti  kokius dalykus reikėtų rinktis A lygiu? ar apskritai, ar apsimoka studijuoti Lietuvoje? ar biochemija Lietuvoje galima studijuoti tik KMU ir VU ar dar kažkur? labai aciu už pagalbą :D

Žinutė parašyta: 2010-02-12 18:22:54 | Nuoroda

 

 

Biochemija kolkas gali studijuoti tik VU, jei šiemet patvirtins - tai ir VDU.

Pati norėjau ten stot, skaičiau labai teigiamų atisliepimų apie studijų kokybę, kitur net užsieny tokio gero bakalauro neparuošia kaip VU.

Pagrindiniai dalykai turėtų būti Chemija ir Matematija ( biologija ir fizika nėra būtina, tačiau į studijų programą įeina, tad manau būtų protinga pasiimti bent B lygį.)

Kiek pasakojo litexpo parodoje studijos įdomios, tačiau įstot ( ypač į  nemokamą vietą) nėra lengva . Beto turi domėtis daugiau biologine chemija, tai ne vien tiksliukų mokslas.

Visa info čia tik apie VU, VDU programos dar neskaičiau, nesidomėjau.

  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-16 11:55:31 | Nuoroda

Pati turiu daug informacijos apie biochemijos studijas...keli pažystami mokslo daktaro laipsni turintys žmonės dirbantys VU man pasiūlė pačiai ten stot, nes šiuo metu biochemija yra vienas perspektyviausių mokslų. Studentai jau antrame kurse įsitraukia į mokslinius projektus ir dirba su užsieniečiais. Gaila, kad esu humanitarė ir gamtos mokslai man nelimpa, nes tikrai rinkčiausi tokią specialybę. Beje, nežinau kiek tai tiesa, tačiau biochemikai uždirba daugiau nei gydytojai :)

Žinutė parašyta: 2010-02-17 08:32:52 | Nuoroda

Aš tai irgi studijuoti biochemiją, nes man žiauriai patinka chemija. Aš irgi girdėjau, kad biochemikai daug uždirba, bet aš ją studijuosiu tik dėl to, kad galėčiau studijuoti nanochemiją.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-02-17 22:39:02 | Nuoroda
Artas1991 rašė:

Aš tai irgi studijuoti biochemiją, nes man žiauriai patinka chemija. Aš irgi girdėjau, kad biochemikai daug uždirba, bet aš ją studijuosiu tik dėl to, kad galėčiau studijuoti nanochemiją.

 Norėčiau ir aš būti tokia protinga, kad leisčiau sau tokias svajones

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-02-21 22:01:08 | Nuoroda

Aštai beprotiškai laukiu, kada VDU pativirtins šią studijų programą

  • Biologija / VBE 82
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-03-03 16:01:58 | Nuoroda

Tai, kad patvirtintu tai butu gerai, bet ar nebus kaip pirmais metais, kad studiju kokybe bus prasta

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-04-20 17:31:03 | Nuoroda

 VDU jau užregistravo Biochemijos studijų programą Studijų registre ir jau nuo 2010 m. pradės priėmimą.  Daugiau informacijos http://www.vdu.lt/naujienos/biochemijos-studijos--jau-ir-kaune.html

Žinutė parašyta: 2010-04-28 19:13:02 | Nuoroda

Biochemija, turbūt nėra labiau mane traukiančios studijų programos... Bet per matematiką turiu ją pamiršti... O dar ir fizikos pagrindų neturiu...  Ech... Baltai pavydžiu tiems, kurie į ją įstos... :)

Žinutė parašyta: 2010-05-02 12:01:13 | Nuoroda

O tu nelaikysi matematikos? :) ir įdomu ar daugiau nėra norinčių į VDU biochemiją ar tik nepasisako :D

  • Biologija / VBE 82
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-05-03 08:36:38 | Nuoroda

Manau, kad dar daug kas ir nezino, nes as apie bichemija VDU suzinojau tik nuvykes i studiju muge, bet kaip reikies stoti tai ir i VU ir i VDU prasimai suplauks ir gan nemazai.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-05-03 19:48:32 | Nuoroda

O tu pats į VDU ar VU? :)

  • Biologija / VBE 82
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-05-04 08:34:43 | Nuoroda

As pirmu numeriu rasysiu VU, bet del lietuviu galiu ir ten neistoti.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-05-04 18:41:05 | Nuoroda

ech, maniau gal būsim kolegos :D

  • Biologija / VBE 82
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-05-05 14:59:25 | Nuoroda
Akvilė rašė:

ech, maniau gal būsim kolegos :D

 gal ir busim, nes i VU sunku istoti ten reikia labai geru egzo rezultatu, o lietuviu tai tikrai nebus tokie kokiu reikia, nebent stojanciu maziau butu negu pernai ir su silpnesniais rezultatais.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-05-13 22:17:06 | Nuoroda
Akvilė rašė:

O tu nelaikysi matematikos? :) ir įdomu ar daugiau nėra norinčių į VDU biochemiją ar tik nepasisako :D

 Laikyt, tai aš ją laikysiu, bet vat aukštų rezultatų nesitikiu.. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 10:44:14 | Nuoroda

Ar kas pastebėjote, kad VU sumažino vietų i biochemijos studijas?

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-06-30 09:44:28 | Nuoroda
Akvilė rašė:

O tu nelaikysi matematikos? :) ir įdomu ar daugiau nėra norinčių į VDU biochemiją ar tik nepasisako :D

 Jau stebime pageidavimus moksleivių ir galime pastebėti, kad konkursas į biochemijos studijas kol kas nėra labai didelis lyginant su kokia teise :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:26:21 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Akvilė rašė:

O tu nelaikysi matematikos? :) ir įdomu ar daugiau nėra norinčių į VDU biochemiją ar tik nepasisako :D

 Jau stebime pageidavimus moksleivių ir galime pastebėti, kad konkursas į biochemijos studijas kol kas nėra labai didelis lyginant su kokia teise :)

 o kiek vietu yra VDU

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą