Patarkit
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-04 20:36:15 | Nuoroda

Sveiki, esu dešimtokas ir man artėja profilio pasirinkimas ir turiu keletą klausimų. :)

Taigi ateityje norėčiau studijuoti kanors iš biomedicinos srities :) Kolkas gerai sekasi lietuvių, biologija ir anglų, man labai patinka istorija, tačiau į ją rimčiau pradėjau žiūrėti tik per pastaruosius metus. :D. Dabar apie problemas.. Kalbant apie mano norus turiu problemų su chemija ir matematika. Kaip manot ar vertėtų šiuos dalykus imti B lygiu? Ir ar su juo galima laikyti egzaminus ? Ir paskutinis klausimas - ar nuo šiol bus visur tik valstybiniai egzaminai ir turint b lygį ar galima juos laikyti? 

Dėkui visiems už atsakymus. ;) 

Žinutė parašyta: 2010-03-04 20:52:28 | Nuoroda

Sveiki . Esu dešimtokė ir norėčiau paklausti,kokių reikia dalykų stojant į vadybą ir verslo administravimą? :))) Žinau ,kad reikėtų matematikos, užsienių kalbų , istorijos.

Žinutė parašyta: 2010-03-04 20:54:26 | Nuoroda

Lietuviu kalbos dar :)

Žinutė parašyta: 2010-03-07 12:25:11 | Nuoroda

Padesit kas?

Žinutė parašyta: 2010-03-07 13:31:50 | Nuoroda

Na, siemet tai laikyti valstybini gali visi, net ir besimokantys b lygiu, juolab vos kelis mokyklinius peliko. O kaip toliau bus net nezinau. Zinoma, daug geriau matematika ir chemija butu a lygiu mokytis, nes bendriniam kurse dazniausiai ne visas temas praeina. Ir manyciau, kad besiruosiantys laikyti egzaminus tures a lygiu mokytis, nes mokykliniu egzaminu nelieka. tikiuos padejau

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-03-08 00:07:47 | Nuoroda

Dekui. ;)

Žinutė parašyta: 2010-03-08 16:53:24 | Nuoroda

Visai puolus aš į neviltį :( gal kas gali man padėt? :( nejau archeologija studijuot galima tik Vilniaus universitete? ar tikrai niekur kitur nera kur ja galima studijuot? :(

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:28:20 | Nuoroda
digital6522 rašė:

Visai puolus aš į neviltį :( gal kas gali man padėt? :( nejau archeologija studijuot galima tik Vilniaus universitete? ar tikrai niekur kitur nera kur ja galima studijuot? :(

 Na, bent jau aš taip pat nieko daugiau neraudau, nebent užsienyje

Žinutė parašyta: 2010-03-21 10:23:53 | Nuoroda

kur galeciau istoti su anglu, lietuviu ir istorijos valstybiniais egzaminais?

Žinutė parašyta: 2010-03-23 22:57:01 | Nuoroda

I visus socialinius ir humanitarinius mokslus :Teise, politologija, viesasis administravimas, socialinis darbas, tarptautinaii santykiai, filologija, filosofeja  ir begale kitu, tiesiog pasidometi truputeli reikia ;) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą