Rusu lbos įskaita 2010m
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-20 18:18:58 | Nuoroda

dialogo temos:

pirkimas internetu,mokymasis užsienyje(jo pranašumai ir pan.),

išleistuvių vakaras(kaip jį organizuot su užsakyta grupe, patiems ir pan.)

užsienio kalbos mokymasis (kaip geriau teoriškai ar praktiškai - kalbant, bendr, internetu)

realybės šou( ar tai tikros žvaigždės)

profesijos pasirinkimas

sveikata, jos tausojimas sportuojant ar sveikai maitinantis

poilsis Lietuvoje

temos tikros iš užduočių lapų nurašiau

 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-04-20 18:24:17 | Nuoroda

dėkoju :) 

Žinutė parašyta: 2010-04-20 18:26:38 | Nuoroda

hm... idomu, kas rytoj musu visu laukia... :D

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-20 18:37:17 | Nuoroda

Baisu, po anglų įskaitos dar žodžiai angliški galvoj sukas

Žinutė parašyta: 2010-04-20 18:42:13 | Nuoroda

viskas bus gerai, mūsų mokytojos buvo labai geros nuotaikos, tai streso beveik net nebuvo, bet gaila, kad kiek gavom sužinosim tik rytšiaip visi gerai pasirodė, stipri mūsų grupė....laikiusiem vokiečių nelabai kokios temos buvo, o va anglų, tai įvairiai.....gal ir gerai, kad ne anglų laikau, o tik mokaus: toks ir pliusas anglų moki , o rusų laikai

nu žodžiu, baigiu tuščiažodžiautvisiems sėkmės

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-04-20 19:05:26 | Nuoroda

 aciu ;D

Na as tai siandien anglu laikiau, tai ne kokia tema istraukiau.... :D na, bet tikiuosi rytoj bus mano diena ir atsakinesiu gerai :))

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-04-20 19:53:54 | Nuoroda
juliet rašė:

viskas bus gerai, mūsų mokytojos buvo labai geros nuotaikos, tai streso beveik net nebuvo, bet gaila, kad kiek gavom sužinosim tik rytšiaip visi gerai pasirodė, stipri mūsų grupė....laikiusiem vokiečių nelabai kokios temos buvo, o va anglų, tai įvairiai.....gal ir gerai, kad ne anglų laikau, o tik mokaus: toks ir pliusas anglų moki , o rusų laikai

nu žodžiu, baigiu tuščiažodžiautvisiems sėkmės

Aš ir taip. Ir anglų mokaus, žinau, kad jos reiks, bet laikau rusų, nes žinau, kad ją išlaikysiu geriau, ir stojant pliusiukas ;) 

 

Žinutė parašyta: 2010-04-20 19:56:09 | Nuoroda

Ups, kreivai nucitavau :s nu suprasit, mano paskutinė pastraipa :D:D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-20 20:14:37 | Nuoroda

Norėjau paklausti tų, kurie jau atsakinėjo. O ten kai būna mologo tema, tai yra punktai, klausimai, diagramos, ar kažkas pan? ar tiesiog plika tema?

Žinutė parašyta: 2010-04-20 20:55:28 | Nuoroda

Ryt eisiu kalbet 10h , tai jei varysiu po iskaitos is kart namo, tai parasysiu temas ,kurias suzinosiu ;D

Žinutė parašyta: 2010-04-20 21:34:25 | Nuoroda

Sekmės visiems ryt  ;) 

Žinutė parašyta: 2010-04-20 21:41:50 | Nuoroda
Meja19 rašė:

Norėjau paklausti tų, kurie jau atsakinėjo. O ten kai būna mologo tema, tai yra punktai, klausimai, diagramos, ar kažkas pan? ar tiesiog plika tema?

 Jokiu diagramu nebuvo,tiesiog punktai su klausimais i kuriuos turi atsakyti ruosiantis temai, kaip ir anglu kalboj,tik be diagramu kaip ir minejau :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-20 21:50:10 | Nuoroda
Melisa rašė:
Meja19 rašė:

Norėjau paklausti tų, kurie jau atsakinėjo. O ten kai būna mologo tema, tai yra punktai, klausimai, diagramos, ar kažkas pan? ar tiesiog plika tema?

 Jokiu diagramu nebuvo,tiesiog punktai su klausimais i kuriuos turi atsakyti ruosiantis temai, kaip ir anglu kalboj,tik be diagramu kaip ir minejau :)

 Visa laimė, kad kažkas bus.. Pagal klausimus lengviau žymiai.. Na ką, sekmės visiems ryt :))

Žinutė parašyta: 2010-04-20 22:23:28 | Nuoroda

sekmes visiem rytoj

Žinutė parašyta: 2010-04-21 13:31:40 | Nuoroda

Na, kaip praejo iskaita?kokia tema kalbejot?

Žinutė parašyta: 2010-04-21 15:54:46 | Nuoroda

Gerai labai praėjo :) Šnekėjau apie inostranii jaziki (užsienio kalbos), kakžkada per pamoką ją kalbėjęs, tai nesunku. O dialogas buvo apie gimtadienį, aš už tai, kad švesti su didele kompanija, o mokinys A, kad tyliai ir su šeima. Kaip kitiems ? 

Žinutė parašyta: 2010-04-21 16:00:27 | Nuoroda

As tai kalbejau apie masine informacija. O dialogas ,tai mano  drauge serga ir nori eiti pas gydytoja o as siulau jai gydytis namie ;) Buvo klaideliu, bet manau bus geras  pazimys ;)

Žinutė parašyta: 2010-04-21 16:45:38 | Nuoroda
pEta* rašė:

Gerai labai praėjo :) Šnekėjau apie inostranii jaziki (užsienio kalbos), kakžkada per pamoką ją kalbėjęs, tai nesunku. O dialogas buvo apie gimtadienį, aš už tai, kad švesti su didele kompanija, o mokinys A, kad tyliai ir su šeima. Kaip kitiems ? 

 Mano bilietas irgi buvo 14 :D tik as buvau A mokine. :) Siaip smagiai , buvo linksma, per dialoga papokstavom, tai mokytojos linksmai klausesi.

Žinutė parašyta: 2010-04-21 17:23:19 | Nuoroda

na kaip nuotaikos po įskaitų? mane tai rezultatai labai pradžiugino, nes nors ir buvo klaidų gavau 10

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-04-21 19:52:22 | Nuoroda
juliet rašė:

na kaip nuotaikos po įskaitų? mane tai rezultatai labai pradžiugino, nes nors ir buvo klaidų gavau 10

 Sveikinu :)
As tai tik ryt suzinosiu kiek gavau .. bet manau gerai viskas bus :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą