Del gestu kalbos Vilniaus kolegijoje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-19 11:37:18 | Nuoroda

Labai sudomino gestu kalbos specialybe. Gal kas galetu daugiau papasakoti apie studijas? Ar idomu studijuoti? Ir kokiam zmogui si specialybe geriau tiktu?

Žinutė parašyta: 2010-04-19 12:07:49 | Nuoroda

Studijos sunkios, daug mokytis atmintinai, geriausiai ši specialybe tiktu žmogui, kurio greita reakcija, ir greitai įsimena sąvokas, bei gestus. Pvz man reikia, pamatyti, ir parejus pasimokyti, o gestam pamatei ir supratai...Praktijos prasideda pirmam kurse, nuo balandžio mėnesio, gali rinktis miesta kuriame nori atlikti praktika, poto tenka tartis, kad tave priimtu dirbti..mokomasi netik gestu, bet ir lietuviu kalbos, bei mano nemėgstamo kirčiavimo;D Jei turi ilgus nagus teks jų atsisakyti;D Užsienio kalba mokoma tik trumpa laika..Na atrodo esminius dalykus susakiau

Žinutė parašyta: 2010-04-19 18:11:13 | Nuoroda

Manau, kad tiktų tokia specialybė žmogui, kuris nori bendrauti su kurčiaisiais, įsijausti į jų problemas, juos visur lydėti ir vertėjauti, kažkiek netgi globoti. Svarbiausia komunikabilumas. Kitas kalbas mokomės ir skaitydami, o čia grynai tiesioginis kontaktas su kitu žmogumi. Dar svarbu, kad gestų kalba kiekvienai tautai atskira, ir čia išmokus gali susikalbėti tik su Lietuvos kurčiaisiais. Be to, ji kinta: kartais gali mokyti vienaip, o patys kurtieji kalba kiek kitaip. Dar svarbu, kad pas juos visai kitokios sakinių konstrukcijos. Mano dukra (girdinti) išmoko gestų kalbos be kolegijos, tiesiog bendraudama su kurčiaisiais. Beje, kai kurie šios specialybės absolventai silpnokai įvaldę tą kalbą. Tai reiškia, kad ji tikrai sunki. Na, o apskritai, čia specialybė daugiau iš idėjos, nes bent jau kol kas jie labai mažai uždirba (prašau pataisyti, jei klystu).

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-22 18:42:52 | Nuoroda

 o jeigu tu moki gestu kalba ir nori studijuot? prideda balu?

Žinutė parašyta: 2010-04-22 19:24:28 | Nuoroda

Aišku, kad ne, kadangi dabar bendras priėmimas.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-04-22 20:33:43 | Nuoroda
Justina` rašė:

 o jeigu tu moki gestu kalba ir nori studijuot? prideda balu?

 o kam tau studijuot jei moki?;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-22 20:39:39 | Nuoroda

kas lapa gauciau jog kazka baigiau ;D 

Žinutė parašyta: 2010-04-22 21:12:29 | Nuoroda

tai lapa gali gaut ir kažką kitką studijuojant;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-23 12:42:19 | Nuoroda

 galeciau,bet tevai labai didziuotusi jei baigciau sita... :DD o siaip tj i mru noriu,bet jauciu nepriims ://

Žinutė parašyta: 2010-04-23 13:18:24 | Nuoroda
Justina` rašė:

 galeciau,bet tevai labai didziuotusi jei baigciau sita... :DD o siaip tj i mru noriu,bet jauciu nepriims ://

 tik megink į MRU kas ta gestu kalba, nebent tau patinka su neįgaliais žmonem bendrauti

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-24 12:18:06 | Nuoroda

patinka :] 

Žinutė parašyta: 2010-04-26 20:59:11 | Nuoroda

Man teko kelias akimirkas pamatyti kurciuju vaiku gyvenima. Tada supratau,kad si specialybe man labai tinka. Manau,kad mano gyvenimas butu zymiai prasmingesnis jei pasirinkciau butent sia specialybe

Žinutė parašyta: 2010-04-27 10:14:42 | Nuoroda

Protingai mastai, belieka palinketi sekmes stojant;D Aš taip pat renkuosi specialybe, kad įprasminčiau  savo gyvenimėlį;DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą