aš TAI padariau
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-23 11:07:22 | Nuoroda

1 KMU farmacija vf NL
2 VU odontologija vf NL
3 KMU odontologija vf NL

nelogiskai??

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-23 11:12:51 | Nuoroda
Jelefant rašė:

 

 

Galvoju VGTU istrinti gal, tokiu baisybiu prisiklausiau :/

 Tavo pasirinkimai nuo 1 iki 6 vietos beveik sutampa su mano pasirinkimais nuo 3 iki 8, tik pas mane tos VGTU specialybės truputi kitaip išmėtytos. Realiai tai nežinau ar verta tiek daug rašyti, nes pvz aš garantuotai įstosiu į bent vieną iš pirmų trijų specialybių savo sąraše, o visos kitos surašytos tai tik žaidžiant "kas būtų jeigu būtų".

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-23 11:25:52 | Nuoroda
GytisB rašė:
Jelefant rašė:

 

 

 

Galvoju VGTU istrinti gal, tokiu baisybiu prisiklausiau :/

 Tavo pasirinkimai nuo 1 iki 6 vietos beveik sutampa su mano pasirinkimais nuo 3 iki 8, tik pas mane tos VGTU specialybės truputi kitaip išmėtytos. Realiai tai nežinau ar verta tiek daug rašyti, nes pvz aš garantuotai įstosiu į bent vieną iš pirmų trijų specialybių savo sąraše, o visos kitos surašytos tai tik žaidžiant "kas būtų jeigu būtų".

 Neverta tiek rasyti, vistiek jei neistosiu i VU vf, nestudijuosiu isviso. O kokios tavo 1 ir 2 vietos? Nes geriau uz VU software engineeringa sitoje srityje nelabai kas ir yra (na nebent kaunietis esi ir tau KTU geriau)

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-23 11:37:22 | Nuoroda
Jelefant rašė:
GytisB rašė:
Jelefant rašė:

 

 

 

Galvoju VGTU istrinti gal, tokiu baisybiu prisiklausiau :/

 Tavo pasirinkimai nuo 1 iki 6 vietos beveik sutampa su mano pasirinkimais nuo 3 iki 8, tik pas mane tos VGTU specialybės truputi kitaip išmėtytos. Realiai tai nežinau ar verta tiek daug rašyti, nes pvz aš garantuotai įstosiu į bent vieną iš pirmų trijų specialybių savo sąraše, o visos kitos surašytos tai tik žaidžiant "kas būtų jeigu būtų".

 Neverta tiek rasyti, vistiek jei neistosiu i VU vf, nestudijuosiu isviso. O kokios tavo 1 ir 2 vietos? Nes geriau uz VU software engineeringa sitoje srityje nelabai kas ir yra (na nebent kaunietis esi ir tau KTU geriau)

 Na man programavimas yra daugiau kaip hobis(kaip ir apskritai informatika), bet gyvenimo su tuo sieti ne visai norėčiau. Pirmosiose vietose yra VU statistika ir MRU verslo informatika. Verslo informatika vietoj PS tik todėl, kad ten būtų ir vadybos ir ekonomikos ir panašiai, žodžiu, įdomiau truputi.

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:48:38 | Nuoroda
Mellinda rašė:

1. Viešoji komunikacija VDU (vf)

2. Viešoji komunikacija VDU (vnf)

3. Lietuvių filologija ir reklama VU (vf)

4. Lietuvių filologija ir reklama VU (vnf)

5.Lietuvių filologija VDU (vf)

6. Lietuvių filologija VDU (vnf)

7. Sociologija KTU (vf)

8. Sociologija KTU (vnf)

9. Sociologija VDU (vf)

10. Sociologija VDU (vnf)

11. Kompiuterinė lingvistika KTU ( vf)

12. Kompiuterinė lingvistika KTU (vnf)

 as irgi nuosirdziai tau patariu pirma surasyk 6 spec vf o po to tas pacias vnf,sitaip surasius tu labai rizikuoji ;)

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 17
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:55:19 | Nuoroda

1. VDU viesoji komunikacija vf

2.VDU viesasis administravimas vf

3. VU KHF kulturos vadyba vf

4. VU KHF lietuviu fililogija ir reklama vf

5.VDU anglu filologija vf

6.VDU sociologila

paskui surasiau ta pati tik vnf :)

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 17
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:56:25 | Nuoroda
LadyBug rašė:

1 KMU farmacija vf NL
2 VU odontologija vf NL
3 KMU odontologija vf NL

nelogiskai??

 tai kas nors gali pakonsultuoti del tokio surasymo?

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:05:23 | Nuoroda
LadyBug rašė:
LadyBug rašė:

1 KMU farmacija vf NL
2 VU odontologija vf NL
3 KMU odontologija vf NL

nelogiskai??

 tai kas nors gali pakonsultuoti del tokio surasymo?

 Odontologijos balas dažniausiai  būna vienas iš aukščiausių. Farmacijoj svyruoja, bet nemanau, kad bus aukštesnis už odontologiją, tai jei neįstoji į farmaciją, neįstoji ir į odontologiją. Žadi lb gerus balus gauti iš egzų, kad tik kelias vietas terašai?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:10:02 | Nuoroda

 Odontologijos balas dažniausiai  būna vienas iš aukščiausių. Farmacijoj svyruoja, bet nemanau, kad bus aukštesnis už odontologiją, tai jei neįstoji į farmaciją, neįstoji ir į odontologiją. Žadi lb gerus balus gauti iš egzų, kad tik kelias vietas terašai?

 kad as nematau prasmes rasyt visas dvylika vietu, tiesiog nera ka tiek rasyt, na dar pridesiu chemija ktu ir vu(bet kazkaip prisibijau tokio gryno mokslo). daugiau nzn ka. tai reiktu odontologija ir farmacija sukeist vietom? :)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:14:53 | Nuoroda
LadyBug rašė:

 Odontologijos balas dažniausiai  būna vienas iš aukščiausių. Farmacijoj svyruoja, bet nemanau, kad bus aukštesnis už odontologiją, tai jei neįstoji į farmaciją, neįstoji ir į odontologiją. Žadi lb gerus balus gauti iš egzų, kad tik kelias vietas terašai?

 kad as nematau prasmes rasyt visas dvylika vietu, tiesiog nera ka tiek rasyt, na dar pridesiu chemija ktu ir vu(bet kazkaip prisibijau tokio gryno mokslo). daugiau nzn ka. tai reiktu odontologija ir farmacija sukeist vietom? :)

 Pagal praėjusių metų balus reikėtų, tačiau neaišku, kaip bus šiais, visko gali būti. Jei labiau nori į farmaciją, tai nieko nekeisk. Beje, aš taip pat 1 nr. rašiau farmaciją, po to galvojau apie genetiką, bet nuspręsiu tik tada, kai paskelbs jos studijų programą. O toliau jau irgi chemiją VU ir KTU, tik neapsisprendžiu kurią pirmesnę Tai gal būsim kursiokės

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:19:04 | Nuoroda
Himalaya rašė:
LadyBug rašė:

 Odontologijos balas dažniausiai  būna vienas iš aukščiausių. Farmacijoj svyruoja, bet nemanau, kad bus aukštesnis už odontologiją, tai jei neįstoji į farmaciją, neįstoji ir į odontologiją. Žadi lb gerus balus gauti iš egzų, kad tik kelias vietas terašai?

 kad as nematau prasmes rasyt visas dvylika vietu, tiesiog nera ka tiek rasyt, na dar pridesiu chemija ktu ir vu(bet kazkaip prisibijau tokio gryno mokslo). daugiau nzn ka. tai reiktu odontologija ir farmacija sukeist vietom? :)

 Pagal praėjusių metų balus reikėtų, tačiau neaišku, kaip bus šiais, visko gali būti. Jei labiau nori į farmaciją, tai nieko nekeisk. Beje, aš taip pat 1 nr. rašiau farmaciją, po to galvojau apie genetiką, bet nuspręsiu tik tada, kai paskelbs jos studijų programą. O toliau jau irgi chemiją VU ir KTU, tik neapsisprendžiu kurią pirmesnę Tai gal būsim kursiokės

 va butent, kad as kaip ir i farmacija labiau noriu,  bet antru atveju vilioja ir odontologija, bet jei balai odontologijos aukstesni, tai reiktu pirmiau ja ir rasyt... bet jei as labiau noriu i farmacija tai tiksliai klaida padaryciau... :D toks vaizdas, kad pati nzn ko noriu...... gal ir busim kursiokes;) taps aisku po egzaminu rezultatu paskelbimo ir po liepos 19 :D

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:49:24 | Nuoroda
lintu13 rašė:
AušraL rašė:

1. Viešoji komunikacija VDU (vf)

2. Viešasis administravimas VDU (vf)

3. Politikos mokslai VDU (vf)

 

Dar nesu tikra dėl 2 ir 3 vietos. Tikslinsiu tuomet, kai žinosiu kaip sekėsi egzaminai :)

 Tu viešąjį administravimą parašei aukščiau nei politikos mokslus? :ooooo OMG. Apkeisk, negaliu žiūrėti :D O jei rimtai, siūlyčiau gerai apgalvoti. Nes blemba, politikos mokslai juk taipįdomu, o viešasis administravimas, čia tipo kokia specialybė? Ne specialybė čia, o nesąmonė. Gausi administratorės diplomą ir verksi supratusi, kad keturis metus praleidei veltui, nes šiais laikais įsidarbinti 'viešajame sektoriuje'( ar kaip ten tą daigtą pabaigę viešąjį administravimą studentai vadina ( common, nu common tikrai)) to administratoriaus diplomo nereikia ir gali bet kas. Ai žodžiu, sekmės tau gerai egzus išlaikyti ir tikiuosi papulsi į tą pirmą vietą arba gausi labai gerusrezultatus ir nuspręsi stot politikon, va :D

Amen

 Man ir labai keistai atrodo, nes apie politikos mokslus galvoju nuo 9-10 klasės :D o šiaip viską (netgi tas 3 spec.) sudėliosiu 100proc. tik kai rezultatus žinosiu :D

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-23 15:08:41 | Nuoroda
Deimi* rašė:
Mellinda rašė:

1. Viešoji komunikacija VDU (vf)

2. Viešoji komunikacija VDU (vnf)

3. Lietuvių filologija ir reklama VU (vf)

4. Lietuvių filologija ir reklama VU (vnf)

5.Lietuvių filologija VDU (vf)

6. Lietuvių filologija VDU (vnf)

7. Sociologija KTU (vf)

8. Sociologija KTU (vnf)

9. Sociologija VDU (vf)

10. Sociologija VDU (vnf)

11. Kompiuterinė lingvistika KTU ( vf)

12. Kompiuterinė lingvistika KTU (vnf)

 as irgi nuosirdziai tau patariu pirma surasyk 6 spec vf o po to tas pacias vnf,sitaip surasius tu labai rizikuoji ;)

 o kodel taip negalima? kodel rizikuoja? O jeigu as pvz parasiau tik kelis taip : leidyba vf, leidyba vnf,  viešoji komunikacija vf, viešoji komunikacija vnf , nes labai noriu ten papult, o , kad vf man skirtu labai abejoju, nes balu skaicius laabai aukstas ir daug kas stoja, pvz i leidyba,  tai taip noriu ten mokintis, kad ketinu moket uz studijas, nu zinoma butu super jei vf... 

Žinutė parašyta: 2010-06-23 21:05:34 | Nuoroda
Tomis rašė:

kur tu matai tuos 50, nes aš tai matau, jog į vdu apskritai pateikti 308 į vf vietą ;) ir 100 į mokamą ;)

Tai va..


Lyginant su ekonomika kur ten jau virš 1000 į vu ekonomiką pateiktą prašymu ir tai dar ne galas tikrai. Ekonimika šiais metais sumuš visur rekordus populiarumo, nes didžiausias rekordinis skaičius abiturentų baigę lyg šiais metais, tai va... Tai tie 300 tikrai yra mažai į žurnalistiką... Ypač kai taikai žmogus virš 90 egzus išlaikyti :)

 Is kur zinai kad jau 1k i vu ekonomika pateike prasymus?

Žinutė parašyta: 2010-06-23 21:17:38 | Nuoroda

yra lamabpo.lt parasyta, ten kur studiju pasirenkamumas 2010. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 21:29:24 | Nuoroda
Deimi* rašė:
Mellinda rašė:

1. Viešoji komunikacija VDU (vf)

2. Viešoji komunikacija VDU (vnf)

3. Lietuvių filologija ir reklama VU (vf)

4. Lietuvių filologija ir reklama VU (vnf)

5.Lietuvių filologija VDU (vf)

6. Lietuvių filologija VDU (vnf)

7. Sociologija KTU (vf)

8. Sociologija KTU (vnf)

9. Sociologija VDU (vf)

10. Sociologija VDU (vnf)

11. Kompiuterinė lingvistika KTU ( vf)

12. Kompiuterinė lingvistika KTU (vnf)

 as irgi nuosirdziai tau patariu pirma surasyk 6 spec vf o po to tas pacias vnf,sitaip surasius tu labai rizikuoji ;)

 Negąsdinkit bereikalingai žmogaus. : ) Visiškai jokio skirtumo, kur ji įrašys vnf vietas: gale ar kas antrą, nes siūloma bus atskirai viena garantuota vf vieta ir viena garantuota vnf.

T. y. siūlant vf vietą, bus atsižvelgiama tik į nurodytus vf prioritetus, o siūlant vnf -- tik į vnf.

Peace & Love

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-24 00:17:27 | Nuoroda

1. [VU] Archeologija (vf)

 

  • Istorija / VBE 84
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 53
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-24 09:12:44 | Nuoroda
nerami rašė:

sveiki,kur jūs lamabpo'e matot,kiek žmonių davė apraiškas į atitinkamas specialybes,tarkim į vdu psichologiją 100 ir t.t ?>

 Gal gali paaiškint, kur radai? :D

Žinutė parašyta: 2010-06-24 10:16:10 | Nuoroda

lamabpo.lt ---> programu pasirenkamumas 2010--->  Studijų programų grupių
pasirenkamumas (virsui, desiniam kampe) :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 21:46:51 | Nuoroda
vakarpuse4 rašė:
Mellinda rašė:

1. Viešoji komunikacija VDU (vf)

 

na šiaip, jei Tu taip surašyti norėjai tai puiku, bet norėčiau perspėti, kad nebūtų taip, kaip daugeliui pažįstamų. jei parašei pirma finansuojamą, o po to iškart nefinansuojamą, tai garantuoju, jei nepateksi pirmu numeriu, priims antru, nes ten finansuojama. Tad norėčiau patarti, kad iš pradžių reiktų surašyti finansuojamas, o po to tik VNF. Na, bet jei Tu taip norėjai surašyti, tada atsiprašau, už, galbūt, ne vietoj pareikštą komentarą. ;))

 Dėkui,kad pasakei,norėjau perrašyt,buvau pamiršus,dabar vnf į galą perrašiau ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą