aš TAI padariau
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-18 15:56:25 | Nuoroda

 

 

Gal žinot, kaip ten yra dėl sutarčių pasirašymo.

Lamabpo rašo kad reikia į univerą atsinešti asmens doc, atestatą ir kitus priedus bei foto nuotrauką. Niekaip neradau info dėl 120lt įmokos. Ar jin mokama po sutarties pasirašymo, ar prieš?

  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:25:25 | Nuoroda

Reiktų pasiskaityt universitetao puslapyje, ten būna parašyta į kokią banko sąskaitą ir kada reikia pervest pinigus.

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:09:29 | Nuoroda
katė rašė:

 

 

Gal žinot, kaip ten yra dėl sutarčių pasirašymo.

Lamabpo rašo kad reikia į univerą atsinešti asmens doc, atestatą ir kitus priedus bei foto nuotrauką. Niekaip neradau info dėl 120lt įmokos. Ar jin mokama po sutarties pasirašymo, ar prieš?

 Prieš sutarties pasirašymą. Nes įmokos kvitą reikia pateikti einant pasirašyti sutarties kartu su kitais dokumentais.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-19 07:59:15 | Nuoroda

Blemba blemba. Vakar, vakare, liepos 18, sakiau, kad užpildysiu viską. Kur tau:/

Ar čia tik pas mane neina prisijungti prie lamabpo? vakar bandžiau iki pusės 4 ryto, šiandien atsikėliau septintą ir vėl ėmiau bandyt. Nieko Dar kas nors su tuo susiduriat ar man tiesiog eit ieškot, kur geresnis internetas?:D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 08:06:39 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Blemba blemba. Vakar, vakare, liepos 18, sakiau, kad užpildysiu viską. Kur tau:/

Ar čia tik pas mane neina prisijungti prie lamabpo? vakar bandžiau iki pusės 4 ryto, šiandien atsikėliau septintą ir vėl ėmiau bandyt. Nieko Dar kas nors su tuo susiduriat ar man tiesiog eit ieškot, kur geresnis internetas?:D

 geresnio interneto ieškok :) eik į kokią kompiuterinę

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-07-19 08:48:32 | Nuoroda

Tai jau teks:D
Bet keista, viską atidaro, ir pačią lamabpo,bet jau kai nuspaudžiu ant prašymo...:/

Na ir kodėl kaip tik dabar????? Neįsivaizduoju, kur šitam mieste kompiuterinės

O beje, ten jau rodo egzaminų rezultatus?

Žinutė parašyta: 2010-07-19 09:10:32 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Tai jau teks:D
Bet keista, viską atidaro, ir pačią lamabpo,bet jau kai nuspaudžiu ant prašymo...:/

Na ir kodėl kaip tik dabar????? Neįsivaizduoju, kur šitam mieste kompiuterinės

O beje, ten jau rodo egzaminų rezultatus?

 Mano jau rodo :) 

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-19 09:36:11 | Nuoroda

Tai gal jau ir el. paštu atsiuntė??? Velnias:/ Man buvo trumpam atidarę, nerodė;(

Žinutė parašyta: 2010-07-19 10:42:33 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Tai jau teks:D
Bet keista, viską atidaro, ir pačią lamabpo,bet jau kai nuspaudžiu ant prašymo...:/

Na ir kodėl kaip tik dabar????? Neįsivaizduoju, kur šitam mieste kompiuterinės

O beje, ten jau rodo egzaminų rezultatus?

Va kodėl aš visada pabūnu bjauri ir pasakau, kad nereikia nieko daryti paskutinę dieną :p Bite me

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-19 11:00:15 | Nuoroda

Thotu - ;)

Zirklutes - bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html, pamėgink čia prisijungt, tada mano manymu pradeda rodyti atestato duomenis

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-19 11:08:18 | Nuoroda

Jau pradeda man žarnos pilve rangytis :D :D galvoju vis o gal parašyt prašyme dar ką nors prie savo vienintelės vieninteliausios vietos... po to - ne ne , kas iš to.. ir vėl - o gal parašyt? bet tada nebegalėčiau vėl į vf stot be problemų papildomų.... o taip nesinori dirbt metus, jei ką.. :/

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-19 11:32:13 | Nuoroda

Suprantu tave. Man irgi daug minčių kilo, o gal ištrint viską ir palikt tik vieną vf mokyklą į kurią žadu įstosiu, o gal ne.. ir panašiai. Tiesiog nesinori praleist šanso.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-19 11:57:16 | Nuoroda

Taigi koks skirtumas, kiek prirašysit, svarbiausia normaliu eiliškumu. aš va dar po savo prašymo, kur čia aukščiau rašiau, dar penitencinę ir valdymą vnf ant galo užlipdžiau.

Tai dabar taip:

teisė vf romeris

teisė vnf

teisė ir valdymas vf

teisė ir penitencinė vf

teisė ir valdymas vnf

teisė ir penitencinė vnf

čia tuos du ant galo priklijavau grynai iš paranojos

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-19 11:57:55 | Nuoroda

Nu aš nepasilikau paskutinei dienai, pirmą nr jau kadais parašius:) Bet galvoju, prisijungsiu va paskutinįkart, patikrinsiu visokius asmens kodus, paredaguosiu ką iš sąrašo apačios. Ar šiaip ką parašysiu, kaip normalus žmogus, užpildysiu bent jau daugiau to sąrašo. Ir va,dar įtarimą kelia, kad man egzaminų nerodė tada,kai pavyko visgi prisijungt:/

Jau tą linką į registraciją tai išmokau mintinai beveik:D Nu viskas,einu kur nors. O blemba,dar galva perpus plyšta:(

 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:01:57 | Nuoroda

O mama:o yey,viską viską rodo! pra6au pra6au, kad taip ir toliau, nei6sijungt7:( aaaaaaaaa

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:06:42 | Nuoroda

Thotu > Me irgi du paskutinius iš paranojos parašiau :D

Zirklūtes > Neišsijungs ;)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:18:23 | Nuoroda

Sunkiai čia einas..Ne, nu pasakykit, kodėl tokie dalykai vyksta tada,kai yra likę 3 valandos?:D Dar noriu pridėt kokį dalyką,kad tėvam būtų ramiau,jog ne vien visiškų pievų prirašius:D

1. Politologija vu vf

2.Politologija vu vnf

3.Prancūzų filologija vu vf

4,Filosofija vu vf

5.Politologija vdu vf (va čia tai keistai, bet nežinau, ką daryt, jei labai noriu į politologiją, bet vu tiktai, reikėtų gal perkelt 3nr:/)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:22:11 | Nuoroda

žodžiu, gal jūs ką žinote, kaip su tais Junior Achievement pažymėjimais? jau sulaukiau kelinto skambučio, ar gavau su pagyrimu, nes pas mus dalina tik kažkokį ala "baigė programą ekonomika ir verslas", o lama nori kažkokių pagyrimų dar. Kaip pas kitus?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:26:52 | Nuoroda
čiungačianga rašė:

žodžiu, gal jūs ką žinote, kaip su tais Junior Achievement pažymėjimais? jau sulaukiau kelinto skambučio, ar gavau su pagyrimu, nes pas mus dalina tik kažkokį ala "baigė programą ekonomika ir verslas", o lama nori kažkokių pagyrimų dar. Kaip pas kitus?

 aš irgi turiu tik tą pažymėjimą. atseit išklausiau "Lietuvos Junior Achievement" programą "Ekonomika ir verslas". Manau, kad pažymėjimas nieko neduoda, nebent tai būtų diplomas...

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:32:30 | Nuoroda
gazele123 rašė:
čiungačianga rašė:

žodžiu, gal jūs ką žinote, kaip su tais Junior Achievement pažymėjimais? jau sulaukiau kelinto skambučio, ar gavau su pagyrimu, nes pas mus dalina tik kažkokį ala "baigė programą ekonomika ir verslas", o lama nori kažkokių pagyrimų dar. Kaip pas kitus?

 aš irgi turiu tik tą pažymėjimą. atseit išklausiau "Lietuvos Junior Achievement" programą "Ekonomika ir verslas". Manau, kad pažymėjimas nieko neduoda, nebent tai būtų diplomas...

 kažin ar gavo kas nors šiemet su tuo pagyrimu?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą