STOJIMAI SVARBU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-22 15:09:23 | Nuoroda
Justina.s. rašė:

 nesuprantu kaip ten su tais prioritetais. kam pirmas,kam antras?

 Pirmas prioritetas-tai ten,kur tu nori stoti:ar i nuolatines,ar istestines studijas.Jei nori stori tik i nuolatines,antro prioretiteto nes nepildai.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-22 15:23:44 | Nuoroda

 dekui.:)

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:51:00 | Nuoroda
Visaine rašė:

Jei ne kaime gyveni, tai nieko. Kai kurie gyvena: Panevėžio rajonas, Raguvos paštas, Užunevėžių kaimas.

 

a... dabar aiškutis! ;D
Žinutė parašyta: 2010-06-23 21:12:46 | Nuoroda

O ka rasyt pildant "Kita informacija" lamabpo sistemoj prie "mano darbo stažas". Cia klausia darbo stazo (mokymosi metų) su ta uzsienio kalba? :D ar darbo stazo kai kur nors oficialiai isidarbinama?

Klausimas gal ir kvailokas, bet siokia tokia dviprasmybe man iskilo :D

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-23 22:34:45 | Nuoroda

Čia klausia, kiek metų ir mėnesių sudaro tavo darbo stažą (dirbant oficialiai). O dėl kalbos, tai kalusia, kokia bus tavo užsienio kalba studijų metu. Na, kaip mokykloje būdavo galima rinktis iš rusų kalbos ir anglų :) Bent jau aš taip suprantu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 02:45:26 | Nuoroda
Erika rašė:

Čia klausia, kiek metų ir mėnesių sudaro tavo darbo stažą (dirbant oficialiai). O dėl kalbos, tai kalusia, kokia bus tavo užsienio kalba studijų metu. Na, kaip mokykloje būdavo galima rinktis iš rusų kalbos ir anglų :) Bent jau aš taip suprantu :)

 Kiek aš suprantu, tai reikia rašyti bet kokią kalbą. Visgi tu privalai ją mokėti bent jau GERAI, nes ji bus dėstoma jau normaliu lygiu, o ne pradmenys. Dažniausiai yra rašoma pirmoji užsienio kalba, mokytasi vidurinėje/gimnazijoje. Spėju, daugiausia yra anglų k., vokiečių k., prancūzų k. ar rusų k.

  • Informacinės technologijos / VBE 24
  • Istorija / VBE 44
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 37
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 12:35:10 | Nuoroda
Bevielis rašė:
Erika rašė:

Čia klausia, kiek metų ir mėnesių sudaro tavo darbo stažą (dirbant oficialiai). O dėl kalbos, tai kalusia, kokia bus tavo užsienio kalba studijų metu. Na, kaip mokykloje būdavo galima rinktis iš rusų kalbos ir anglų :) Bent jau aš taip suprantu :)

 Kiek aš suprantu, tai reikia rašyti bet kokią kalbą. Visgi tu privalai ją mokėti bent jau GERAI, nes ji bus dėstoma jau normaliu lygiu, o ne pradmenys. Dažniausiai yra rašoma pirmoji užsienio kalba, mokytasi vidurinėje/gimnazijoje. Spėju, daugiausia yra anglų k., vokiečių k., prancūzų k. ar rusų k.

 Argi aš sakiau ne taip pat?

Žinutė parašyta: 2010-06-24 15:18:03 | Nuoroda
Erika rašė:
Bevielis rašė:
Erika rašė:

Čia klausia, kiek metų ir mėnesių sudaro tavo darbo stažą (dirbant oficialiai). O dėl kalbos, tai kalusia, kokia bus tavo užsienio kalba studijų metu. Na, kaip mokykloje būdavo galima rinktis iš rusų kalbos ir anglų :) Bent jau aš taip suprantu :)

 Kiek aš suprantu, tai reikia rašyti bet kokią kalbą. Visgi tu privalai ją mokėti bent jau GERAI, nes ji bus dėstoma jau normaliu lygiu, o ne pradmenys. Dažniausiai yra rašoma pirmoji užsienio kalba, mokytasi vidurinėje/gimnazijoje. Spėju, daugiausia yra anglų k., vokiečių k., prancūzų k. ar rusų k.

 Argi aš sakiau ne taip pat?

 Tiesiog pakomentavau viską plačiau. :D

  • Informacinės technologijos / VBE 24
  • Istorija / VBE 44
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 37
Žinutė parašyta: 2010-06-25 14:57:39 | Nuoroda

 sveiki, girdejau, kad prasyme visa informacija apie save (vardas, pavarde ir kt.) turi buti uzpildyta tik didziosiomis raidemis. ar tai tiesa ?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 54
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-25 15:17:45 | Nuoroda

Ne, tai nėra tiesa :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 15:25:41 | Nuoroda

na man rodos nerasytinem raidem reik pildyt,.nepamenu jau..:D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-25 15:52:03 | Nuoroda
Leeee rašė:

na man rodos nerasytinem raidem reik pildyt,.nepamenu jau..:D

 Na, man rodos, rašytinėm raidėm užpildyti prašymą internete reikėtų neeilinių sugebėjimų. :D

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-25 21:40:27 | Nuoroda

Kas tiksliai žinot, gal galit paaiškinti. Jei aš dabar įstoju į aukštają mokykla, į vf vietą ir tarkim esu 2 kurso studentas. Antrojo kurso viduryje neišlaikau egzų ir mane meta lauk. Metinė tų studijų kaina 8000 Lt.

Ir kai mane išmeta, ar aš turiu sumokėti visą tą sumą (už praeitus mokslo metus, ir dar tą pusmetį - išviso išeina 12000 Lt) už kurią prasimokiau?

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-06-26 22:42:22 | Nuoroda

tarkim stojant i tam tikra universiteta nutiktu taip, kad 1nr nurodes ta universiteta moksleivis turi žemesnį stojama bala nei tas, kuris nurode ta pati universiteta 2nr. kam tada teikiama pirmenybe? :)
 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-26 22:50:45 | Nuoroda
as*** rašė:

tarkim stojant i tam tikra universiteta nutiktu taip, kad 1nr nurodes ta universiteta moksleivis turi žemesnį stojama bala nei tas, kuris nurode ta pati universiteta 2nr. kam tada teikiama pirmenybe? :)
 

 

Su aukštesniu balu.
Žinutė parašyta: 2010-06-27 00:52:30 | Nuoroda
jacikaas rašė:

Kas tiksliai žinot, gal galit paaiškinti. Jei aš dabar įstoju į aukštają mokykla, į vf vietą ir tarkim esu 2 kurso studentas. Antrojo kurso viduryje neišlaikau egzų ir mane meta lauk. Metinė tų studijų kaina 8000 Lt.

Ir kai mane išmeta, ar aš turiu sumokėti visą tą sumą (už praeitus mokslo metus, ir dar tą pusmetį - išviso išeina 12000 Lt) už kurią prasimokiau?

 Mane irgi domina šis klausimas. Tiksliai nežinau, bet anksčiau buvo įstatymas, reikalaujantis sumokėti tuos, kaip tu parašei, pvz 12000 lt, bet mūsų seimo nariai yra labai aktyvūs ir nemėgsta pastovumo (šiuo atveju jis išeina į nauda, nors ką gali žinoti kas bus rytoj), tad nusprendė šį įstatymą panaikinti. Nesu visiškai dėl to tikra, bet kiek parodė mano draugės pavizdys, yra taip: ji studijavo VGTU tiksliai nepamenu ką, jai labai nepatiko ir po paskutiniųjų sesijos egzaminų nusprendė palikti universitetą, ji studijavo metus vf vietoje. Jai leido mesti studijas ir nei žodelio nepasakė apie tai, kad ji turėtų susimokėti už studijas.

Negarantuoju, kad viskas yra tiksliai taip , kaip parašiau, bet ką žinojau, tuo pasidalinau :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-27 10:42:42 | Nuoroda

jeigu stojant i universiteta sudaroma 90 zmoniu grupe. 1nr nurodo nora 23 abiturientai o 2nr - 150. tai iskart paims visus 23 is 1nr ir po to atrinks is toliau esanciu tiek kiek reiks? ar kaip?
 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-27 11:44:32 | Nuoroda

Studiju krepselius grazinti privalo is aukstuju mokyklu pasalinti arba studijas savu noru nutrauke asmenys (isskyrus, kai nutraukiamos studijos per pirmuju metu pirma pusmeti). Valstybei turi buti grazinama 50 proc. einamuju studiju metu studiju programos metines kainos, ne didesnes uz svietimo ir mokslo ministro patvirtinta normine studiju kaina, bet ne daugiau nei: 30BSI(9000Lt) - asmenims, studijavusiems pagal pirmosios pakopos studiju programas; 50BSI(6500Lt) - asmenims, studijavusiems pagal antrosios pakopos studiju programas arba laipsnio nesuteikiancias edukologijos studiju programas, skirtas mokytojo kvalifikacijai igyti; 70BSI(9100Lt) - asmenims, studijavusiems treciojoje studiju pakopoje arba pagal laipsnio nesuteikiancias atitinkamos krypties rezidenturos studiju programas.

STUDENTAI, PABAIGE SEMESTRA BE AKADEMINIU SKOLU IR NE VELIAU KAIP LIKUS 5 DARBO DIENOMS IKI NAUJO SEMESTRO PRADZIOS RASTU PRANESE AUKSTAJAI MOKYKLAI APIE STUDIJU NUTRAUKIMA, NUO KREPSELIO GRAZINIMO YRA ATLEIDZIAMI.

Žinutė parašyta: 2010-06-27 11:49:20 | Nuoroda
as*** rašė:

jeigu stojant i universiteta sudaroma 90 zmoniu grupe. 1nr nurodo nora 23 abiturientai o 2nr - 150. tai iskart paims visus 23 is 1nr ir po to atrinks is toliau esanciu tiek kiek reiks? ar kaip?
 

 Jei parasai pirmu numeriu ir tavo konkursinis balas tinkamas, esi priimamas i universiteta. Sakykime tie tavo 23 abiturientai gerai islaike egzaminus ir ju konkursinis balas issitenka i universiteto apskaiciuotas ribas, tada jie priimami. Taciau kas rase 2 numeriu, norejo stoti kazkur kitur. Pradzioje jei ju balai bus tinkami kitoms ju pasirinktoms 1 numerio studijoms, jie gales ten stoti, o jeigu bus per mazi iskart skaiciuos ar patenka i 2 numerio studijas ir taip toliau. Tad nereiskia, jog  tie 150 butinai ir pretenduos studijuoti i ta tavo nurodyta 1 numeri.

Žinutė parašyta: 2010-06-27 16:04:51 | Nuoroda

Tegu mokomasis dalykas yra X. O  i uniką priima 30 žmonių.

1 grupės (joje yra 10 žmonių)  balas, kuri rašė tą specialybę 1 numeriu yra 18,00
2 grupėje (su 30 žmonių) balas yra 19,00, jie visi į pirmą specialybę neįstojo, o antru numeriu buvo parašę X.

Tai tada studijuoti kvies visus 30 antros grupės žmones, o pirmosios nulį?

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą