IESKAU KAMBARIOKES
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:35:27 | Nuoroda
maazute rašė:

Tiesa, Vilniuj;) galbūt VU arba VGTU studijuosiu;)

 as irgi vu or vgtu :D 

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-15 16:32:27 | Nuoroda

Ieškau butiokės nuomuotis 2 kambarių butą Perkūnkiemyje. Butas šalia autobusų ir troleibusų žiedo, Maximos, 12 aukšte. Pigūs komunaliniai ;) Jei esi draugiška, linksma, būtinai man parašyk, manau rasime bendrą kalbą ;)  kambariokai.eu/skelbimas/ieskau-butiokes-perkunkiemyje-2k-bute.html

Žinutė parašyta: 2010-07-19 17:51:40 | Nuoroda

Hm;/as ir ieskau Klaipedoje, bet man labai baisu su nepazistamais gyvent, visokiu dalyku pasitaiko;]// nesutampanciu charakteriu, pykciu, neduo diewe dar vagysciu..nu zdz   geriau vienai, ar su savais..bet va jei nera galimybiu tai tenka

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:13:51 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Ieškosiu kambariokų vilniuj arba kaune :D žmonių,kurie mėgsta pasilinksmint ir kuriems netrukdo garsi minimal muzika :D  

 Taikau įVilnių arba Kauną, tai kiek matau iš nick'o ir poreikių - mūsų interesai panašūs (yay for japanese lovers ^_^)

 

XD

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-20 20:57:57 | Nuoroda

O gal kas  žino ką apie veterinarijos akademijos bendrabučius? :) Gal galvoja ten apsigyventi? :)

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-22 13:19:00 | Nuoroda

Man taip pat nusimato studijos Kaune, VDU, tad taip pat būtų smagu susirasti žmogų, su kuriuo galima būtų nuomotis butuką kur nors netoli Laisvės alėjos, kad politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas nebūtų toli.:>

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-22 13:52:22 | Nuoroda
Efemera rašė:

Man taip pat nusimato studijos Kaune, VDU, tad taip pat būtų smagu susirasti žmogų, su kuriuo galima būtų nuomotis butuką kur nors netoli Laisvės alėjos, kad politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas nebūtų toli.:>

 Turėk mane omeny. ((( :

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-22 16:09:34 | Nuoroda

Neskaičiau visų post'ų, tad paklausiu gal ne pirmą kartą - įdomu būtų sužinoti kokios sąlygos Vilniuj čiurlionkės ir saulėtekio bendrikuose?

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-22 19:44:09 | Nuoroda

 Kiek esu buvus Niujorke (Saulėteky) pas draugę,tai sąlygos visai pakenčiamos.Na bent pas ją atnaujinti tualetai,naujas liftas,virtuvė tokia pusė velnio.Bet ilgiau pagyvenus,manau,visokių kiurkų atrastum

O kambario būsena jau priklauso nuo ten gyvenusių ar gyvenančių

Žinutė parašyta: 2010-07-22 19:44:30 | Nuoroda

 Kiek esu buvus Niujorke (Saulėteky) pas draugę,tai sąlygos visai pakenčiamos.Na bent pas ją atnaujinti tualetai,naujas liftas,virtuvė tokia pusė velnio.Bet ilgiau pagyvenus,manau,visokių kiurkų atrastum

O kambario būsena jau priklauso nuo ten gyvenusių ar gyvenančių

Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:02:19 | Nuoroda
Agnė#$%@ rašė:

Neskaičiau visų post'ų, tad paklausiu gal ne pirmą kartą - įdomu būtų sužinoti kokios sąlygos Vilniuj čiurlionkės ir saulėtekio bendrikuose?

 Gal i VGTU stosi jei apie sauletekio barakus domiesi ? :)

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:52:13 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:
Agnė#$%@ rašė:

Neskaičiau visų post'ų, tad paklausiu gal ne pirmą kartą - įdomu būtų sužinoti kokios sąlygos Vilniuj čiurlionkės ir saulėtekio bendrikuose?

 Gal i VGTU stosi jei apie sauletekio barakus domiesi ? :)

 Ne, saulėteky VU MF bendrikai domina

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:21:35 | Nuoroda

 Kadangi greičiausiai ne visi visą temą skaito, pacituosiu vieną seną pasisakymą. Nenoriu susireikšminti, bet gal kam nors pravers :).

Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:21:56 | Nuoroda
krokodilas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

nuomosiuos kambari nuosavame name, seimininkai antrame aukste, i menesi reiks moket apie 300lt+internetas. salia dar kazkas gyvens, studentai turbut, nes daug kambariu ten. namas nerealus, nuostabioj vietoj. zodziu, eitumet gyvent? idomi jusu nuomone

 Neičiau. Du butus jau keisti teko. Abu atrodė nuostabiai ir taip toliau, bet visi kabliukai išlenda gyvenant. Kai daug žmonių gyvena, yra nelabai gerai, nes reikia dalintis dušais (ypač prastai, jei tūlikas kartu ir kiti gyventojai mėgstantys ilgai praustis); reikia virtuvėj stumdytis; priklausomai nuo kaimynų gali tekti kęsti (ir kartais kuopti, jei, pavyzdžiui, ant apmyžto unitazo sėstis nesinori) jų netvarką; kaimynai gali mėgti miegoti įsijungę televizorių, dėl poros kojinių jungti skalbimo mašiną, leisti daug vandens ir už tokias jų atrakcijas jau teks mokėti ir tau, nes paprastai į lygias dalis visi mokesčiai dalinami; jei kartu gyvena ir šeimininkai, tai dar ir jiems reikia stengtis patikti. Žodžiu. Nekvepia skaniai toks pasirinkimas. Ir labai įtariam reikia būti, kai tos bobutės, kaimynai, nepažįstami kambariokai atrodo geri, gražūs, malonūs, draugiški ir visaip kitaip puikūs žmonės. Visi pasistengia iš pradžių neatskleisti savo velniškojo prado. 

Rekomenduoju nespjauti į bendrabučius. Galima juk pabandyti pagyventi, jeigu nesigyvens labai jau, tada pereiti į butą. Bus lengviau, nes ir miestas jau truputį pažįstamas bus, ir apžiūrėti ten gyvenant bus paprasčiau. Aš savo laiku irgi rėkiau, kad į bendrabutį tai jau tikrai neisiu, bet po dviejų metų butavimo pabandžiau ir tokios sąlygos, kokias aš ten turiu, yra TOBULOS. Dušai ir tūlikai yra koridoriaus gale, bet niekad nereikia laukti jokiose eilėse - kakoji, kada nori, maudais, kiek nori. Virtuvėj vietos irgi užtenka. Nereikia nei dušų, nei virtuvių, nei koridorių šveisti - tik savo kambarį susitvarkai ir viskas. Ten, kur gyvenu, tvarka yra griežtoka ir triukšmingų balių nelabai daug būna, todėl mokytis niekas netrukdo (bute trukdydavo...) Jokios bobutės ar kaimynai neaiškina, kaip reikia gyventi, kada grįžti, kur batus pasidėti ir panašiai. O ir kaina, aišku, bendrabučio geresnė.

Tik va, gal ne visur bendrabučiuose taip pat šilta, gera ir malonu, bet neskubėkit jų apspjaudyti - primygtinai rekomenduoju.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:22:46 | Nuoroda
krokodilas rašė:

Jei tau ten nepatiks, visada galėsi išeiti į butą.

Aš suprantu, kad ir žmones, ir butus renkatės atsakingai, bet jau minėjau - visi negerumai išlenda jau gyvenant. Pirmais metais šeimininkai (kartu jie negyveno) ir bulvių atveždavo, kaldrą žiemai šiltesnę, ir vos ne vinies paveikslui įkalti atvažiuodavo iš kito Lietuvos galo, su mokesčiais neskriaudė, bet kitam kambary gyvenantis žmogus užkniso taip, kad likti ten ūpo nebebuvo - bendrų reikalų vis tiek neišvengsi.

Šiaip suprantu tave, aš lygiai taip pat kalbėjau ir galvojau, kai mane bandė į baraką grūsti. Labai kategoriškai kalbėti, aišku, negaliu. Sakiau jau - ne visur barakai vienodai normalūs, o ir su nuoma kartais gali pasisekti, bet savo laiku ir aš gyvenimą bute idealizavau taip kaip tu. Galima galbūt pasidomėti būsimo fakulteto baraku, nuvažiuoti pažiūrėti, jei yra galimybė. Gal tas barakas labai nevykęs, tada jau prasčiau. Bet kuriuo atveju, po dviejų nelinksmų patirčių ir kelių girdėtų istorijų neberizikuočiau dalintis buto su nepažįstamais žmonėmis.

Kaip bebūtų, sėkmės renkantis.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:28:24 | Nuoroda

 Ir dar pridursiu: jeigu ieškot kambariokų, tai geriau jau ieškokitės pažįstamų rate. Su nepažįstamais nepasiseka dažnai: man nepasisekė, nors iš pradžių žmogus labai patiko, kolegoms nepasisekė dar labiau, nors irgi pirmas žvilgsnis nieko blogo nesakė. Kambarį bendrabutyje pasikeisti lengviau nei butą.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:13:03 | Nuoroda

 Sveikuciai,ieskau KLAIPEDOJE issinomuoti kokio nebrangaus,tvarkingo kambario ar butuko,ir dar butu labai fainai kad prisijungtu kokia panele Esu paprasta,tvarkinga,komunikabili ir draugiska.nelabai megstanti klubus,seliojimus ar panasiai,o labiau megstu pabuti ramioje vietoje su gera kompanija esu ramus,bet ne per daug ramus zmogutis 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:03:09 | Nuoroda

 Ieškau kambariokės(paprastos, linksmos, sąžiningos ir tvarkingos) Klaipėdoje nuomotis 1-2 kambarių butą. Pati įstojau į GMF biologiją.

Žinutė parašyta: 2010-08-07 15:12:34 | Nuoroda

as taip pat ieskau kambariokes kaune :) KMU farmacija :)

Žinutė parašyta: 2010-08-07 16:31:35 | Nuoroda
Ingridutea rašė:

 Sveikuciai,ieskau KLAIPEDOJE issinomuoti kokio nebrangaus,tvarkingo kambario ar butuko,ir dar butu labai fainai kad prisijungtu kokia panele Esu paprasta,tvarkinga,komunikabili ir draugiska.nelabai megstanti klubus,seliojimus ar panasiai,o labiau megstu pabuti ramioje vietoje su gera kompanija esu ramus,bet ne per daug ramus zmogutis 

 as taip pat klaipedoje ieskau kambariokes, bet kol  kas dar ir neturiu kur gyventi kur istojai?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą