Išleistuvės
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-16 09:28:42 | Nuoroda
Ingridėlis rašė:

Nemanau, kad "labai įsimintiną šventę" daro kuo prabangesnė grupė, vedėjai, ar patalpa. Svarbu, kad kiekvienas abiturientas atsineštų gerą nuotaiką. O tarp būrio draugų, kuriuos galbūt matysi paskutinį kartą turi būti smagu ir įsimintina. Beje, išleistuvės, kad ir kokios jos būtų atsimena kiekvienas. :)

 Tik tie atsiminimai visiems turi skirtingas asociacijas :D

Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:55:12 | Nuoroda

Atsiimant atestatą, per išsiblaškimą, pasirašiau vienoje vietoje, kai reikejo dviejose.Ar tai gali pakenkti man stojant  į Lietuvos universitetus?Skaičiau ,kad lamabpo egzaminu įvertinimus gauna tiesiogiai iš valstybinio egzaminų centro, taigi mokykla ir mano klaida tampa nereikšminga?

Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:55:21 | Nuoroda

Na taip :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-16 11:22:41 | Nuoroda

Man išvis tik paraša sake tik vienoj vietoj deti

Žinutė parašyta: 2010-07-16 14:45:29 | Nuoroda

o musu isleistuves buvo neeereaaaalios !!!!! ir ne del vedejo, ne del patalpu, ar grupiu, o todel ,kad mes visi esam nereaaalus !!!
pareit namo ryte, su isklerusiu kablu , vos prasnekant, istepliota suknele, saule pasitikus autobuse, nes mat debesiukai uzstojo ja man buvo nuostabu, ir kartociau visa nakti dar simtus kartu :))

Žinutė parašyta: 2010-07-17 16:40:55 | Nuoroda

Mums išleistuvės buvo vakar ir manau tai buvo viena geriausių dienų gyvenime. Visi buvo labai gerai nusiteikę, sukūrė šventinę nuotaiką, todėl ir buvo labai labai linksma. Šventė baigėsi apie 5ryto, bet ir tai todėl, kad muzikantai baigė savo darbą. Kitaip gal ir dar ilgiau būtume šokę

Žinutė parašyta: 2010-07-17 17:26:06 | Nuoroda

O mes vakar kažkaip daugiau šnekėjomės, nei šokom ir kitaip taškėmės :) bet buvo smagu, ypač prisiminti visokius senai buvusiuis nutikimus ir juoktis iki ašarų.
Niekada  nepamiršiu išleistuvių, kad ir kokios kai kuriem mano mokyklos abiturientam jos atrodė nevykusios , tikrai buvo smagu, ypač blūdinėt basom tiek patalpoj tiek lauke, nes nuo aukštakulniu paskaudo kojas. Ir taip pat, basom, eiti ant Trakų pilies tilto pasitikt saulės, kai pusė dvyliktokų sėdėjo be jėgų ant tilto, o kiti, kol saulė nebuvo pakilus, maudės ežere. Nenorėčiau kartoti to vakaro, nes jis nepakartojamas :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-17 21:40:51 | Nuoroda
empora rašė:

o va mes svesime liepos 18diena. svente susidarys is 3  daliu. 1baznycioj misios,2oficiali dalis kulturos namuose 3 neoficiali dalis sodyboje :) mes irgi gavome laimes pasageles ir po skambaliuka kiekvienam :)

 aha, kažkur girdėta

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą