Teise ir muitines veikla MRU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-21 14:38:19 | Nuoroda

Ką manote apie šią specialybę? ar verta į ją stoti?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-21 16:50:28 | Nuoroda

Žinai, niekas negali atsakyti, ar verta, ar ne :) Tik pats gali tuo įsitikinti. Jei tave tai domina, įsivaizduoji save šioje specialybėje, tada žinoma, kad verta. Jei klausi apie perspektyvas, tai vėlgi labai sunku pasakyti. Tarkim prieš porą dienų perskaičiau komentarą, kad studijuoti mediciną yra neperspektyvu, aš manau priešingai, kad žmonės, baigę šias studijas, visada turės darbo ir dirbs nepaprastai įdomų darbą. Vėlgi, labai daug skirtingų nuomonių. Suprantu, kad jas sužinoti įdomu, ypač jei rašo žmogus, studijuojantis tą dalyką, įdomu sužinoti jo patirtį, tačiau aklai tuo pasikliauti nepatarčiau.

P.S. Prieš klausiant kažkokio patarimo ar klausimo siūlau nepabūti tinginukams ir patiems susirasti informacijos, kurios internete ir lankstinukuose, knygoje "Kur stoti" yra gausu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-21 17:48:10 | Nuoroda
empora rašė:

Ką manote apie šią specialybę? ar verta į ją stoti?

Viskas priklauso nuo tavęs,nevertėtų klausti tokių dalykų,nes nuomonių bus begalės,o tu pati turi nuspręsti kas tave traukia,ir kaip tu įsivaizduoji save šioje srityje..

Žinutė parašyta: 2010-06-21 18:07:14 | Nuoroda

Suprantat kas yra,kodel as klausiu sio dalyko.kas seis laikais beliko is muitines? baigus studijas ar darbo bus?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-21 19:38:44 | Nuoroda

Kiek aš skaičiau, tai žmonės, baigę šią studijų programą, gali dirbti ne tik muitinės pareigūnu Mutinės departamento sistemos įstaigose, tačiau taip pat gali dirbti teisinį darbą Valstybinėse mokesčių inspekcijose, Finansinų nusikaltimų tyrimo tarnybose ar kitose teisėsaugos institucijose, advokatūros, notariato, antstolių įstaigose, valstybinių institucijų ir privačių bendrovių teisinėse bendrovėse (čia informacija iš MRU) :) Taip kad spektras yra pakankamai platus :)

Žinutė parašyta: 2010-06-21 20:13:29 | Nuoroda

Labai aciu uz issamu atsakyma :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-21 20:27:38 | Nuoroda

Nėra už ką, smagu pagelbėti :)

Žinutė parašyta: 2010-06-21 21:04:19 | Nuoroda

o ar daug cia ekonomikos reikia mokytis? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 15:57:00 | Nuoroda

Isties idomu ar cia reikia daug tos ekonomikos?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-23 16:45:42 | Nuoroda

Knygoje "Kur stoti" (2010) prie Teisės ir muitinės veiklos (MRU), kur aprašo studijų programas, neišskiria atskirai ekonomikos ar kažko su ja, tačiau norint žinoti tiksliau reikėtų nueiti į MRU svetainę, ten susirasti norimą studijų programą ir pasiskaityti :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 20:40:00 | Nuoroda

parasyta ten kad reiks mokytis makro ir mikro ekonomika, bet man ydomu ar cia vienam semestre, ar visus metus:)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:55:08 | Nuoroda

salia turi buti turbut parasyta kiek kreditu yra skirta siems dalykas mokytis.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą