klausk VDU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-31 00:46:53 | Nuoroda
Paul1us rašė:

Dar beje vienas klausimas, jei dabar matau per lamabpo, kad i multimedija pakviesta 28 zmones, ir 19 jau pasirase sutartis, reiskia kad yra like tik 9 vietos, ir per antra etapa ju nepadauges ?

 Aha, man šitas irgi labai įdomu.. 

  • Istorija / VBE 17
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Muzika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-07-31 09:50:34 | Nuoroda
justejonikaite rašė:
Paul1us rašė:

Dar beje vienas klausimas, jei dabar matau per lamabpo, kad i multimedija pakviesta 28 zmones, ir 19 jau pasirase sutartis, reiskia kad yra like tik 9 vietos, ir per antra etapa ju nepadauges ?

 Aha, man šitas irgi labai įdomu.. 

 Na gal atrasys VDU kuo greiciau, nes butu labai gerai suzinoti :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 13:11:52 | Nuoroda

laba diena,

kada prasideda papildomas konkuras į bendrabučius jų jau negavusiems studentams?  ar reikia  iš naujo atvežti visus dokumentus, ar tiks ir tie,kurie buvo pristatyti birželį pateikus prašymą? 

Žinutė parašyta: 2012-07-31 14:52:07 | Nuoroda

 Gal kas nors galit man suteikti informacijos apie informatikos testą, kuris įvyks 08.28 dieną? kur jis vyks? ar reikia registruotis iš anksto ir kur?

Žinutė parašyta: 2012-08-01 12:08:34 | Nuoroda

 Kaip matau, niekas nesiruošia atsakyti į mūsų klausimus :D Oki doki. Spaminu toliau :D
Gal galit kas mane apšviesti apie rotaciją VDU?

Žinutė parašyta: 2012-08-01 15:59:48 | Nuoroda
funiefunie rašė:

 Kaip matau, niekas nesiruošia atsakyti į mūsų klausimus :D Oki doki. Spaminu toliau :D
Gal galit kas mane apšviesti apie rotaciją VDU?

 Labukas. :) Rotacija kas du metus vykdoma ir iš nemokamos vietos iškrenta su akademiniais įsiskolinimais, arba jei studento vidurkis yra 20% žemesnis už bendrą tos srities studijų kurso vidurkį. :) Man rodos taip. :)

  • Istorija / VBE 17
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Muzika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-08-01 16:31:52 | Nuoroda
justejonikaite rašė:
funiefunie rašė:

 Kaip matau, niekas nesiruošia atsakyti į mūsų klausimus :D Oki doki. Spaminu toliau :D
Gal galit kas mane apšviesti apie rotaciją VDU?

 Labukas. :) Rotacija kas du metus vykdoma ir iš nemokamos vietos iškrenta su akademiniais įsiskolinimais, arba jei studento vidurkis yra 20% žemesnis už bendrą tos srities studijų kurso vidurkį. :) Man rodos taip. :)

 O tikrai kas du? Kažkur esu skaičiusi, kad VDU , kas puse metų 

Žinutė parašyta: 2012-08-01 18:12:08 | Nuoroda
funiefunie rašė:
justejonikaite rašė:
funiefunie rašė:

 Kaip matau, niekas nesiruošia atsakyti į mūsų klausimus :D Oki doki. Spaminu toliau :D
Gal galit kas mane apšviesti apie rotaciją VDU?

 Labukas. :) Rotacija kas du metus vykdoma ir iš nemokamos vietos iškrenta su akademiniais įsiskolinimais, arba jei studento vidurkis yra 20% žemesnis už bendrą tos srities studijų kurso vidurkį. :) Man rodos taip. :)

 O tikrai kas du? Kažkur esu skaičiusi, kad VDU , kas puse metų 

 Va radau, kur prieš porą savaičiu pats VDU rašė čia. :)

Rotacija VDU vykdoma kas dvejus metus. VF vieta prarandama turint akademinių skolų bei jeigu Jei vertinant studijų rezultatus studento vidurkis bus daugiau kaip 20 proc. žemesnis už bendrą kurso vidurkį. Daugiau skaitykite www.smm.lt

  • Istorija / VBE 17
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Muzika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-08-01 18:12:09 | Nuoroda
funiefunie rašė:
justejonikaite rašė:
funiefunie rašė:

 Kaip matau, niekas nesiruošia atsakyti į mūsų klausimus :D Oki doki. Spaminu toliau :D
Gal galit kas mane apšviesti apie rotaciją VDU?

 Labukas. :) Rotacija kas du metus vykdoma ir iš nemokamos vietos iškrenta su akademiniais įsiskolinimais, arba jei studento vidurkis yra 20% žemesnis už bendrą tos srities studijų kurso vidurkį. :) Man rodos taip. :)

 O tikrai kas du? Kažkur esu skaičiusi, kad VDU , kas puse metų 

 Va radau, kur prieš porą savaičiu pats VDU rašė čia. :)

Rotacija VDU vykdoma kas dvejus metus. VF vieta prarandama turint akademinių skolų bei jeigu Jei vertinant studijų rezultatus studento vidurkis bus daugiau kaip 20 proc. žemesnis už bendrą kurso vidurkį. Daugiau skaitykite www.smm.lt

  • Istorija / VBE 17
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Muzika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-08-01 21:53:39 | Nuoroda

 Sveiki. Turiu klausimą dėl gretutinių studijų. Įstojau į istoriją ir ketinu imt gretutines. Kadangi istorija, manau, ne itin perspektyvus reikalas, turiu variantą studijuot papildomai biochemiją. Norėjau paklaust, ar yra studentų, irgi praktikuojančių tokį gretutiių studijų variantą, kai jos kardinaliai skiriasi nuo pagrindinės profesijos? Ar įmanoma patempti tą gretutinių krūvį, neturint mokyklinių pagrindų (dabar visą mėnesį mokausi aukštosios matematikos kursą, kurį, kaip suprantu, dėstys biochemijos gretutinėj programoj)? Ir ar realiai darbdaviai atsižvelgia į tą gretutinių studijų sertifikatą? Tarkim baigus istorijos bakalaurą yra realių galimybių įsidarbint kokioj nors biocheminėj veikloj su gretutinėm?

Žinutė parašyta: 2012-08-02 13:18:14 | Nuoroda

 O, sakykit, iškilo toksai klausimas. Ar reikia prieš mokslo metus pereiti gydytojus taip kaip prieš mokyklą? Ir jeigu taip,  kam tą pažymą reikės pristatyti ? 

Žinutė parašyta: 2012-08-02 15:20:36 | Nuoroda
CoCol rašė:

 O, sakykit, iškilo toksai klausimas. Ar reikia prieš mokslo metus pereiti gydytojus taip kaip prieš mokyklą? Ir jeigu taip,  kam tą pažymą reikės pristatyti ? 

 VDU nereikia sveikatos pazymu.. :)

  • Istorija / VBE 17
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Muzika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-08-02 18:41:36 | Nuoroda
justejonikaite rašė:
CoCol rašė:

 O, sakykit, iškilo toksai klausimas. Ar reikia prieš mokslo metus pereiti gydytojus taip kaip prieš mokyklą? Ir jeigu taip,  kam tą pažymą reikės pristatyti ? 

 VDU nereikia sveikatos pazymu.. :)

 čia jau 100 proc? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-02 19:29:30 | Nuoroda

Gal kas žinot, kada žinosim anglų testo rezultatus?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 76
Žinutė parašyta: 2012-08-05 12:11:29 | Nuoroda
vingrida rašė:

Gal kas žinot, kada žinosim anglų testo rezultatus?

 Šitai ir mane domintų. :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-08-05 12:52:22 | Nuoroda

 Ar dar yra galimybių įstoti į karjera ir profesinis konsultavimas su kb 14,24?

Žinutė parašyta: 2012-08-06 15:13:14 | Nuoroda
Cibulis rašė:
vingrida rašė:

Gal kas žinot, kada žinosim anglų testo rezultatus?

 Šitai ir mane domintų. :)

 Mėnesio gale :)

Žinutė parašyta: 2012-08-10 12:19:57 | Nuoroda

Akademiniame kalendoriuje rašo, kad semestras prasideda rugpjūčio 27d. O kada prasideda paskaitos? Ar tą pačią dieną? Nes girdėjau , kad kai kuriuose fakultetuose nuo rugsėjo 3d reikia eiti į paskaitas.. kaip čia taip..?

Žinutė parašyta: 2012-08-10 12:20:52 | Nuoroda

Aš apie antrakursius..

Žinutė parašyta: 2012-08-10 13:48:49 | Nuoroda

Gavau kvietimą į šiandien studijuoti VDU ir norėčiau gaut benderi, bet rašo ,kad benderių gavimas ,tik iki rugpjūčio 10d. Tai ar man dar yra galimybė gauti benderi?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą