Verslo sistemų kūrimas ir valdymas(MRU)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-23 20:28:53 | Nuoroda

Besidomėdamas apie įvairias studijų programas, užmačiau šią. Matau, forume yra čia įstojusių. Būtų džiugu, jei parašytumėt atsiliepimus apie šias studijas su patarimais, ar verta čia stoti.:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-05-02 12:25:46 | Nuoroda

Sveiki gyvi, busimieji fuxai. i sia spec nelabai siulau stot nes baisiai vargstam mes cia... puse atkrito po pirmos sesijos :( pats turiu septynias skolas, tai gali but kad pasiliksiu pirmam kurse antrais metais... maistas brangus, visi geria, gerai nors tiek, kad i kacelka 50lt/men tekainuoja... bet ir tai toj kacelkoj tik keturi hanteliukai po 3kg. bet seip darykit kaip jus norit, man tai vienodai... bet jeigu jau istosit, tai padesiu jum turiu visus kursinius, visus referatus, baigiamaji jau turiu :)

Žinutė parašyta: 2011-05-06 12:44:36 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą