Lietuvių filologija ir suomių kalba VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-09 12:05:52 | Nuoroda

Sveiki, pamaniau reiktų susiburti šios konkrečios specialybės mylėtojams ir po truputį susipažinti. Žinia, didelio konkurso ši specialybė, bent kol kas, nesulaukė (remiantis lama bpo duomenimis), tačiau aš už suomių kalbą ir jų kultūrą sergu visomis keturiomis ;) Tad lendam iš tamsybių finlandistai

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:16:04 | Nuoroda

Aš visomis keturiomis už

Žinutė parašyta: 2010-07-09 21:22:30 | Nuoroda

Suomių kalbą dievinu ir šiaip daug gero galėčiau pasakyti apie Suomiją:) Bet įrašiau prašyme tik trečiu numeriu, nes nenoriu mokytis lietuvių filologijos, tiesiog turiu jai beveik alerginę reakciją. Be to, nesmokiau antros užsienio kalbos, tai patekti gal sunkoka:)
Man tik smalsu, ar galima gauti laisvų kreditų ir pasirinkti suomių mokytis papildomai? Aišku, turbūt nesusirinktų grupė, bet juk galiu pasvajoti;)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-10 01:13:25 | Nuoroda
Elisa rašė:

Suomių kalbą dievinu ir šiaip daug gero galėčiau pasakyti apie Suomiją:) Bet įrašiau prašyme tik trečiu numeriu, nes nenoriu mokytis lietuvių filologijos, tiesiog turiu jai beveik alerginę reakciją. Be to, nesmokiau antros užsienio kalbos, tai patekti gal sunkoka:)
Man tik smalsu, ar galima gauti laisvų kreditų ir pasirinkti suomių mokytis papildomai? Aišku, turbūt nesusirinktų grupė, bet juk galiu pasvajoti;)

 Ech, širdis nudžiugo, jog ne viena tokia mylėtoja čia bešmėkšteliu ;)

Elisa, dėl KU tai neseniai iš ten studijuojančios panelės (anglų filologiją) girdėjau, jog antrame kurse ji galės imti suomių kalbą kaip pasirenkamąjį dalyką. Aišku, ne mokslo jūros, bet vis šis tas, bent kažkiek smagu pačiupinėt naują kalbą. Na, o man tai tobulas derinys ši specialybė, kadangi esu įsimylėjusi tiek lietuvių, tiek suomių kalbą, nors pastarosios nesimokiau, tik dažnai girdžiu dainų tekstus ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 10:58:26 | Nuoroda

Na, aš taikau į VU japonų kalbą, tai nežinau, kaip ir kas:) Bet suomių bent savarankiškai išmoksiu - kada nors;) Ji tiesiog labai graži ir lygiai tiek svetima, kiek reikia. O štai japonų kalbos žodžius mokytis sunku, vos ne po raidę mintinai:D
Mm, suomiškų dainų ir aš klausaus. Apskritai Suomija susidomėjau, nes Nightwish myliu;) Bet man daug kas patinka - ir jų politiknė, ir ekonominė sistemos, šiaip požiūris. Sutemų šalis.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-10 22:53:48 | Nuoroda

na as irasiau tik 5 vieta, bet nemanau kad istociau su tokiais balais... :S

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-07-11 21:55:47 | Nuoroda

Sveiki!

Po kelių dienų stoju į šią specialybę, rašysiu pirmuoju numeriu. Tad tikriausiai susitiksim, nebent labai aukštais balais visi stos ir nepateksiu į VF :). Susipažinti - puiki mintis. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:42:04 | Nuoroda
Juodvarnė rašė:

Sveiki!

Po kelių dienų stoju į šią specialybę, rašysiu pirmuoju numeriu. Tad tikriausiai susitiksim, nebent labai aukštais balais visi stos ir nepateksiu į VF :). Susipažinti - puiki mintis. :)

 Kadangi stojimus rašiau tik į psichologija ir lietuvių kalbą,šios studijos įrašytos pas mane 3 numeriu:) skamba be gaaaalo įdomiai...:)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:36:46 | Nuoroda

 (: Derinamos kalbos ir kultūros studijos..Velniškai įdomu. Pas mane suomių pirmu-antru pageidavimu.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:14:22 | Nuoroda

Na ką, šiandien sužinosim anglų egzamino rezultatus. Kažkodėl be galo bijau... Taip noriu šios specialybės VU. KU liko kaip alternatyva tik :) Panelės, kurios čia įstosit, gausit duot savo kontaktus skype, reikės iš anksto susibendraut ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:15:30 | Nuoroda
Juodvarnė rašė:

Sveiki!

Po kelių dienų stoju į šią specialybę, rašysiu pirmuoju numeriu. Tad tikriausiai susitiksim, nebent labai aukštais balais visi stos ir nepateksiu į VF :). Susipažinti - puiki mintis. :)

 O kaip istoriją ir lietuvių išlaikei? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:16:52 | Nuoroda

Ach, jau pažiūrėjau tavo profilį :D Dar abejoji dėl VF? Nejuokink :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:03:22 | Nuoroda

 Na ką, jau žinau savo anglų k. rezultatą, tad manau, jog susitiksime VU ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:09:29 | Nuoroda
Njateneri rašė:

 Na ką, jau žinau savo anglų k. rezultatą, tad manau, jog susitiksime VU ;)

Na ir kokie Tavo istorijos, lietuvių k. ir anglų rezultatai? ;) Pati galvoju, ar mėginti čia stoti, bet manau su savo balais nepatekčiau į vf....

Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:18:20 | Nuoroda
R♥ rašė:
Njateneri rašė:

 Na ką, jau žinau savo anglų k. rezultatą, tad manau, jog susitiksime VU ;)

Na ir kokie Tavo istorijos, lietuvių k. ir anglų rezultatai? ;) Pati galvoju, ar mėginti čia stoti, bet manau su savo balais nepatekčiau į vf....

 Jau pamačiau, man nėra šansų :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 10:39:29 | Nuoroda

Kokie taviškiai? Manau, yra šansų, nes ši specialybė nesulaukia didelio konkurso :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 12:19:53 | Nuoroda
Njateneri rašė:

Kokie taviškiai? Manau, yra šansų, nes ši specialybė nesulaukia didelio konkurso :)

 Istorija 80, lietuvių 98 ir anglų 72... Nežinau, ar bandysiu stot, tiesą sakant... :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-13 12:31:37 | Nuoroda

bandyt gi nieko nekainuoja :) 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:18:26 | Nuoroda
R♥ rašė:
Njateneri rašė:

Kokie taviškiai? Manau, yra šansų, nes ši specialybė nesulaukia didelio konkurso :)

 Istorija 80, lietuvių 98 ir anglų 72... Nežinau, ar bandysiu stot, tiesą sakant... :) 

 su tokiais balais tikrų tikriausiai įstosi ir nebijok bandyt ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:54:23 | Nuoroda

Mano sąraše kažkur irgi mėtosi ši specialybė . O nežinot, ar ją baigus reiks dirbt mokytoja, ar tegalės tik redaktore ir pan.? Pedagoginio tai negaunama .

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą