Dokumentai pasirašant sutartį
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-13 00:13:37 | Nuoroda

Iškilo man tokia problema. Liepos 17 nustoja galiojus tapatybės kortelė, o naują tegausiu rugpjūčio 12. truputi apsižioplinau, per vėlai pastebėjau ir bereikalo ėmia utokiu ilgu terminu išdavimą.
lamoje rašo, kad iki liepos 28 nepasirašęs sutarties iškrenta kandidatas. o reikalaujami dokumentai yra pasas arba kortelė. ar praeičiau su pasibaigusia kortele ar vairuotojo pažymėjimu? spėju, kad nelabai... niekam nėra panašios situacijos?  
pasą jei išsiimsiu naują irgi gali netikti. registracijoje lamoje tai kortelės kodą įrašiau. 

prisižaidžiau atrodo :DD

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:09:52 | Nuoroda

Manau geriausia būtų parašyti lamai ir to paklausti

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:17:52 | Nuoroda
jean-claude van damme rašė:

Iškilo man tokia problema. Liepos 17 nustoja galiojus tapatybės kortelė, o naują tegausiu rugpjūčio 12. truputi apsižioplinau, per vėlai pastebėjau ir bereikalo ėmia utokiu ilgu terminu išdavimą.
lamoje rašo, kad iki liepos 28 nepasirašęs sutarties iškrenta kandidatas. o reikalaujami dokumentai yra pasas arba kortelė. ar praeičiau su pasibaigusia kortele ar vairuotojo pažymėjimu? spėju, kad nelabai... niekam nėra panašios situacijos?  
pasą jei išsiimsiu naują irgi gali netikti. registracijoje lamoje tai kortelės kodą įrašiau. 

prisižaidžiau atrodo :DD

 o tu turi tą pasibaigusio galiojimo kortelę?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 12:11:43 | Nuoroda

parašiau ir lamai, ir vu. atsakė, kad iki liepos 19 galiu pakeisti dokumento tipą ir numerį sistemoje. Tačiau dabar mokėti 150 litų už pasą kažkaip gaila. Lama sakė, kad gal tiks ir senoji kortelė. Tik kiek tas "gal" tikras. VU atsakė, kad galiu turėti kitą galiojantį pasą arba laikiną asmens tapatybės dokumentą. Sako svarbu mano asmens kodas. Tą patį ir migracijoje sakė. Bet asmens kodą turiu ir vairuotojo teisėse, bet ką čia žinosi. tai dabar dėl jų užklausiau. 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:23:30 | Nuoroda

O kokių dokumentų šiaip reikia, pasirašant sutartį?

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:38:58 | Nuoroda
Gintare1991 rašė:

O kokių dokumentų šiaip reikia, pasirašant sutartį?

 1.Pasas arba asmens tapatybės kortelė
2. Atestatas

3. Studijų registracijos mokesčio kvito čekis

4.Nuotrauka 3x4

5. Pasitikrink savo universiteto svetainėje :) ten dar būna įvairūs priedai jei nereikia kažko mokėti ar esi nepilnametė dar :)

 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:46:09 | Nuoroda

3. Studijų registracijos mokesčio kvito čekis

Turiu klausimą dėl šito. Jį aišku reikės tą mokestį sumokėti, jeigu gausi kvietimą. O reiks nuvažiavus tarkime į aukštają mokyklą susimokėti, ar prieš tai kokiame nors banke į nurodytus rekvizitus?

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-19 17:28:11 | Nuoroda

Prieš pasirašant sutartį jau turėti čekį. Susimokėti galima banke, internetu.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:55:22 | Nuoroda

Aš tik dabar radau, kad pirmiausia reiks internetu priimti kvietimą studijuoti, o tik paskui važiuoti pasirašyti sutarties. Bent jau taip skelbia VU, nežinau, kaip kiti. www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I_pakopos_priemimo_taisykles_0716.pdf

24 psl.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:42:21 | Nuoroda
Norėjau paklausti, ar nereikia kokios medicinos pažymos, kad sveikas ir t.t.? Šito dalyko kaip ir nerandų prie dokumentų reikalavimo.
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:49:23 | Nuoroda

Va va man tas irgi rūpi

Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:23:31 | Nuoroda

Reikia žiūrėti tos mokyklos, kur įstosit reikalavimus. Kai kur gali reikėti, bet šiaip nieko nereikia.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:08:52 | Nuoroda

 

 

Gal žinot ar yra būtina nespalvota foto, ar galima ir spalvota nešti?

  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-20 16:54:40 | Nuoroda

tai, kad visi spalvotas neša :D

na va ir aš užklausiu. Žiūrėkit, kai vešim priduoti dokumentus, reikia būt apmokėjus 120lt :) ar galima apmokėjimą atlikt internetu? tama, kokio įrodančio numeriuko reikia? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-20 18:36:21 | Nuoroda

O ar būtina turėti nuotraukas tą dieną? Ar jas galima nunešti vėliau?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 19:47:07 | Nuoroda
Zigfryda rašė:

tai, kad visi spalvotas neša :D

na va ir aš užklausiu. Žiūrėkit, kai vešim priduoti dokumentus, reikia būt apmokėjus 120lt :) ar galima apmokėjimą atlikt internetu? tama, kokio įrodančio numeriuko reikia? :)

 Taip, galima -- tuomet reikia atsispausdint tą kvitą. : )

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-21 13:06:18 | Nuoroda
Visaine rašė:

Aš tik dabar radau, kad pirmiausia reiks internetu priimti kvietimą studijuoti, o tik paskui važiuoti pasirašyti sutarties. Bent jau taip skelbia VU, nežinau, kaip kiti. www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I_pakopos_priemimo_taisykles_0716.pdf

24 psl.

 

Aš vistiek nesuprantu kaip reiks patvirti internetu kvietimą studijuoti ;//

 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 15:41:24 | Nuoroda

Man iš viso visi tie apmokėjimai ir panašiai per internetą yra visiška nesamonė...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-21 15:54:57 | Nuoroda

O gal galite placiau apie ta mokejima?  is kur  zinoti man banko saskaita ir panasei? Ar reikia pirma nueiti ten,kur istojai ir tau pasakys, kur pervesti pinigus ir pan?   

Žinutė parašyta: 2010-07-21 16:01:42 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

O gal galite placiau apie ta mokejima?  is kur  zinoti man banko saskaita ir panasei? Ar reikia pirma nueiti ten,kur istojai ir tau pasakys, kur pervesti pinigus ir pan?   

 viskas pateikta universiteto internetiniame psl :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą