Perstojimas VU is vienos specialybes i kita.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-17 16:49:00 | Nuoroda

Norėčiau pasiteirauti, labai noriu įstoti i VU informalogija, tačiau pagal praeitus balus, mano konkursinis balas yra žymiai per mažas, tačiau pagal balus i archyvistika turėčiau lengvai istoti i VF vietą. Kiek turiu šansų po pirmo semestro perstoti i informologija? Ar tai lengva padaryti ir ar is vis imanoma? Ar išsaugosiu savo krepšelį jei ji man suteiks? Ar galėčiau testi studijas toliau? Ar turečiau pradeti vėl viską iš naujo?

Gal kas nors susidure su tuo ir gali man padeti? 

Žinutė parašyta: 2010-07-17 16:50:28 | Nuoroda

kazkas tikrai turi tai zinoti :}} 

Žinutė parašyta: 2010-07-17 17:43:29 | Nuoroda

;// naa?  

Žinutė parašyta: 2010-07-17 17:46:12 | Nuoroda

 Pagal VU studijų nuostatus, studijų programą galima keisti į kitą, jeigu nauja nuo senosios skiriasi ne daugiau kaip dviem dalykais. Informologija su archyvistika, panašu, turi daugiau skirtumų, todėl nemanau, kad būtų įmanoma pereiti.

Žinutė parašyta: 2010-07-17 17:50:19 | Nuoroda

bet fakultetas tas pats juk, o pirmam semestre mokomi bendri universiteto dalykai.  

Žinutė parašyta: 2010-07-17 17:58:53 | Nuoroda

Na pirmame semestre skiriasi trys dalykai, antrame dar daugiau... Bet tu pasitikslink, užduok klausimą klausk.vu.lt ar pan.

Žinutė parašyta: 2010-07-17 18:10:18 | Nuoroda

uzdaviau visur kur tik galima, bandysiu pirmadieni skambintis pasikoncultuot gal pavyks.. ;/ 

Žinutė parašyta: 2010-07-17 23:28:05 | Nuoroda

 Esminė sąlyga yra ta, kurią jau paminėjo - gali skirtis max 2 dalykais. Tiesa ir tai, kad šitoj vietoj kiekvienas fakultetas turi gana nemažą laisvę daryti kaip tinkami, todėl geriausia būtų su studijų prodekanu pašnekėti ar parašyti laišką.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą