neakivaizdines studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 13:40:53 | Nuoroda

Labas visiems,

turbut kaip ir as pildote dabar prasyma :) man niekaip nepavyksta parasyti VU politikos mokslu neakivaizdziai, jei yra jau parasyti politikos mokslai dieniniame... Ka daryti? Gal zinote, kodel? Meta : klaida, toks pasirinkimas jau yra...

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-19 13:50:18 | Nuoroda

Tai tu kai rašai tą ten savo pasirinkimą, pamiršau kur ten nori, tai nurodyk iš karto ir dienines, ir ištęstines, ten gi galima pasirinkti dvi formas. Bet jei tokiu atveju neįstosi į dienines, tave iš karto laikys pretendentu į tos pačios specialybės ištęstines studijas ir jau ką ten rašei po to nebežiūrės. Tai gerai pagalvok, ar tau tų ištęstinių reikia, ar norisi mokytis šimtą metų tą patį dalyką, ką galimą per keturis ( ar tris su puse) pabaigti.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-19 13:54:18 | Nuoroda

Tai geriau aplamai I raidele nuimt? Tik NL palikt? Realiai galimybės lyg ir sumažėja.. Bet nesinori mokytis 100 metų :/

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-19 13:55:01 | Nuoroda

Tai as ir sakau, nes noreciau parasyti neakivazidines toliau. O tokios galimybes (radau lamoj) net nera!! Labai jau ilgai mokytis!

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:14:45 | Nuoroda

Tos ištęstinės yra totali nesąmonė jauniems žmonėms. Į ištęstines studijas dažniausiai stoja arba jau dirbantys ir metų turintys žmonės ( na šiaip dėl savęs kokį diplomiųką gauti, mano mamos draugė pvz vgtu kažką mokosi, o jai gerokai virš keturiasdešimt), arba tie, kurie turi diplomus jau ir čia šiaip sau dar vieno norisi ir jau dirba ir neturi laiko dieniniams.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:21:01 | Nuoroda
Thotu rašė:

Tos ištęstinės yra totali nesąmonė jauniems žmonėms. Į ištęstines studijas dažniausiai stoja arba jau dirbantys ir metų turintys žmonės ( na šiaip dėl savęs kokį diplomiųką gauti, mano mamos draugė pvz vgtu kažką mokosi, o jai gerokai virš keturiasdešimt), arba tie, kurie turi diplomus jau ir čia šiaip sau dar vieno norisi ir jau dirba ir neturi laiko dieniniams.

 Taip ir nesupratau, kuo pagristas teiginys, kad istestines studijos yra totali nesamone jauniems zmonems. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:21:56 | Nuoroda

O pati ir NL ir I palikai? :) Kiek žinau galima vien NL palikt, ir niekas tau nesuks galvos apie neakivaizdines studijas..

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:25:22 | Nuoroda

Istryniau, dabar tik akivaizdziai liko, nezinau, matysim, kaip bus... :) bet tokia nesamone, kad negalima rasyt atskirai!

 

O neakivaizdinese tikrai nepajusiu studentisko gyvenimo skonio...

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:31:04 | Nuoroda
ememdemz rašė:
Thotu rašė:

Tos ištęstinės yra totali nesąmonė jauniems žmonėms. Į ištęstines studijas dažniausiai stoja arba jau dirbantys ir metų turintys žmonės ( na šiaip dėl savęs kokį diplomiųką gauti, mano mamos draugė pvz vgtu kažką mokosi, o jai gerokai virš keturiasdešimt), arba tie, kurie turi diplomus jau ir čia šiaip sau dar vieno norisi ir jau dirba ir neturi laiko dieniniams.

 Taip ir nesupratau, kuo pagristas teiginys, kad istestines studijos yra totali nesamone jauniems zmonems. :D

 Tavo bėdos, jau rašiau ir aname ir dar prieš tai esanačiame poste. Kam buvo adresuota, tas ir suprato.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:31:42 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

O pati ir NL ir I palikai? :) Kiek žinau galima vien NL palikt, ir niekas tau nesuks galvos apie neakivaizdines studijas..

 Aišku tik NL, aš ir taip vyresnė, kur man dar šimtą metų su ištęstinėm vargt :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:34:25 | Nuoroda
Thotu rašė:
ememdemz rašė:
Thotu rašė:

Tos ištęstinės yra totali nesąmonė jauniems žmonėms. Į ištęstines studijas dažniausiai stoja arba jau dirbantys ir metų turintys žmonės ( na šiaip dėl savęs kokį diplomiųką gauti, mano mamos draugė pvz vgtu kažką mokosi, o jai gerokai virš keturiasdešimt), arba tie, kurie turi diplomus jau ir čia šiaip sau dar vieno norisi ir jau dirba ir neturi laiko dieniniams.

 Taip ir nesupratau, kuo pagristas teiginys, kad istestines studijos yra totali nesamone jauniems zmonems. :D

 Tavo bėdos, jau rašiau ir aname ir dar prieš tai esanačiame poste. Kam buvo adresuota, tas ir suprato.

 As supratau, kodel TAU jos nesamone. :) Nesupratau, kodel turetu VISIEMS jauniems zmoniems buti nesamone. :) Juk zmoniu prioritetai skirtingi.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:43:09 | Nuoroda

Na tai aš ir pasakiau, kodėl man jos nesąmonė, o ne kitiems :}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:27:48 | Nuoroda

Suprantu, kai kurie zmones gyvena tam tikro tikslo siekimu, tad neretai ssiplanuoja viska iki maziausiu smulkmenu ir dar daznai bando viska atlikti kuo greiciau, na, ir nieko cia blogo :) Tai tiesiog vienas gyevnimo budas :) Bet yra (nedaug, man regis) tokiu, kuriems pati si minute yra tikslas savaime, tuomet kazkaip neitin svarbu, ar kazkoki viena dalyka (jei jis tau malonus, o kitaip as ir neisivaizduoju) reikes atikineti 4, ar net 10 metu :) Nes jo baigimas nera kazkoks issvajotas tikslas :) Tiesa sakant, as mielai mokyciausi kad ir 70 metu, jeigu tik uztektu man idomiu programu :D O ir letesnis studiju tempas yra puiki ideja, suteikianti galimybe mokytis tiems, kuriems norisi kartu ir uzsidirbti, nesiverciant per galva del laiko stokos, na ir siaip, buti atviresniems visoms kitoms pasaulio teikiamoms galimybems.. Pavyzdziui, man TIESIOG patinka niekada niekur neskubeti, just go with a flow, u know :D O darbas, kuri anksciau ar veliau susirasiu, bus kaip malonus salutinis poveikis..
Studentisko gyvenimo buvimas/nebuvimas - tai priklauso tik nuo zmogaus, pazistu ne viena moksleivi ar siaip bedarbi, uzsiimanti studentisku gyvenimu :D :D :D Tad bijoti neverta - gyvenimo buda renkames patys, nesvarbu, kokias pareigas uzimame, ar kaip atrodo musu studijos :)

Visu tuo, man regis, norejau tiesiog padrasinti busimus abiturientus ir panasiai, kurie galvoja apie istestiniu studiju galimybe, nes jiems ji atrodo daug patrauklesne, bet mano, kad ja renkasi tik pagyvene, ar siaip kazkokie "isskirtiniai" :D Va.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą