VNF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:07:00 | Nuoroda

As ligi siol nezinau istojau kur ar ne, nes pas mane konkursini rodo 0.00 ir kiek skambinau ir rasiau i el pasta jokiu ziniu negaunu... Isvis baigiu kantrybe prarast..

Žinutė parašyta: 2010-07-28 00:44:54 | Nuoroda

 Lamoj raso, kad JAU pasirasius sutarti su univeru (vnf) vis dar gli pretenduot i vf. Tai jei antram ture gauni vf ta pacia specialybe,kas tada? Taip imanoma? Ar as cia blogai supratau..

Žinutė parašyta: 2010-07-28 15:22:41 | Nuoroda
Delight rašė:

 Lamoj raso, kad JAU pasirasius sutarti su univeru (vnf) vis dar gli pretenduot i vf. Tai jei antram ture gauni vf ta pacia specialybe,kas tada? Taip imanoma? Ar as cia blogai supratau..

 jo, ir as taip suprantu

Žinutė parašyta: 2010-07-28 15:49:48 | Nuoroda
Gretele;] rašė:

As ligi siol nezinau istojau kur ar ne, nes pas mane konkursini rodo 0.00 ir kiek skambinau ir rasiau i el pasta jokiu ziniu negaunu... Isvis baigiu kantrybe prarast..

 girdejau jei tu is tu kurie ten nesusivede i sistema tai lengviau gaut bus 2 rate jum krepsus bet vat jeigu tu 2 egzaminus turi tada tai jau nekas :/

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:18:51 | Nuoroda

 Prieš kelias minutes, tuo pačiu metu, kai baigės ipirmas etapas, gavau pokvietimą į PIRMĄ etapą : D tikiuosi, jie mane perkels į antrąjį, kadangi dėl jų kaltės aš kažkodėl net neturėjau galimybės pasirašyti sutarties... 

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:27:39 | Nuoroda
ruduoas rašė:

 Prieš kelias minutes, tuo pačiu metu, kai baigės ipirmas etapas, gavau pokvietimą į PIRMĄ etapą : D tikiuosi, jie mane perkels į antrąjį, kadangi dėl jų kaltės aš kažkodėl net neturėjau galimybės pasirašyti sutarties... 

 Įveikėm sistemą

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:48:38 | Nuoroda
Gretele;] rašė:

As ligi siol nezinau istojau kur ar ne, nes pas mane konkursini rodo 0.00 ir kiek skambinau ir rasiau i el pasta jokiu ziniu negaunu... Isvis baigiu kantrybe prarast..

 jeigu tu baigei mokykla 2009 metais,tai jiems reikia siust el pastu savo paso ir atestato (ir priedo) kopijas,tada jie tuos 0 sutvarko,nes buvo taip mano vaikinui...jis nusiunte ir jam 0 sutvarke...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:22:32 | Nuoroda

vat tame esme,kad as siais metais baigiau 12kl ir tokios nesamones cia dedasi..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą