Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:07:05 | Nuoroda
Sraigt rašė:
cittrin rašė:

Aš ir pamenu ta su petnešom, toks piktas, rimtas sakau „va tas tai įstos..“ ;D

 aš, man rodos, šalia pikto ir rimto sėdėjau per testą ;D

beje, Beprotybe, mes tilpom prie kompųųųųųų! ;D

 Ne,tai tik aš čia galiu sugalvot,kad ant popierinių variantų. : D~

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:10:31 | Nuoroda

nu aš irgi iš pradžių galvojau tiiiik popierinį, bet po to švystelėjo mintis apie kompą, kai bandomąjį pamačiau ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:13:46 | Nuoroda

 Aš atsikėliau pusę devynių ir galvoju:eit,neit,eit,neit,eit,nei,ai galvoju,gal specialiai kieno nors vietą užimsiu. : D~

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:15:39 | Nuoroda

klastūnė.. nors atrodo, kad niekas nieko neišstūmė - išlaikai pusę ir praeini testą, parašai šauniai - išlaikai kūrybinį.. :>

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:52:43 | Nuoroda
Melane rašė

 Aš irgi tik šiuos du pamenu . O va, panelių kiek daug.... Tai net apsidžiaugiau, kai neišlaikiau :D . Noriu vaikinų kolektyve, ne vien čiolų ;D

 Na, taip, reikia gi kažkaip sau pasiteisinti, jeigu neišlaikai :D

 

 

O šiaip įdomu, kaip chebrytei seksis ryt.  Sekmės visiems.

Žinutė parašyta: 2011-06-29 20:24:43 | Nuoroda

 Hey! O kazi kiek cia isvis mazdaug tu zurnalistu priims? As tokia isbridus, nieko nezinau isvis :D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:09:14 | Nuoroda

 aš auditorijoj sėdėjau pačiam viršuj, dešinėj pusėj... nu gal dar biški aukščiau toks 'ryžas' sėdėjo.

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:58:02 | Nuoroda
cikste rašė:

 Hey! O kazi kiek cia isvis mazdaug tu zurnalistu priims? As tokia isbridus, nieko nezinau isvis :D

 Žadama pakviesti 70 viso studentų, beroc 40vnf ir 30 vf :)

 

Devymdu, neišlaikei? 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:10:34 | Nuoroda

tiek daug vnf?

Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:31:01 | Nuoroda
nickname rašė:

tiek daug vnf?

 Rodos :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:37:51 | Nuoroda

 hmm, tai gana nedaug i nemokama :) idomu mat ir kiek cia tu iskaitu :) kaip jum rasinio temos, kas pirmoj dienoj buvot? :P

Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:39:02 | Nuoroda
Melane rašė:

Ne, neišlaikiau aš, bet nieko keisto ;D. Jau kai atėjau prie patalpos laikyti testui, supratau, kad nebenoriu žurnalistikos :)

 Dabar stosi į leidybą? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:42:37 | Nuoroda

 Taika, iš kur tokia informacija?? ten kartais dauguma tų mokamų nėra numatyta neakivaizdininkams?? ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:54:25 | Nuoroda
Haslem rašė:

 Taika, iš kur tokia informacija?? ten kartais dauguma tų mokamų nėra numatyta neakivaizdininkams?? ;)

 Viena mergina stojant sakė 28 dieną, apie neakivaizdininkus nieko negirdėjau :) Kai neaktualu, tai ir nepaklausiau :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:57:39 | Nuoroda
Taika rašė:
cikste rašė:

 Hey! O kazi kiek cia isvis mazdaug tu zurnalistu priims? As tokia isbridus, nieko nezinau isvis :D

 Žadama pakviesti 70 viso studentų, beroc 40vnf ir 30 vf :)

 

Chebryte, 70 vietų- tik maksimalus galimas planas, kartu su ištęstinę (I)  studijų forma. Į nuolatines studijas (NL), daugiausia gali būti priimti 45 studentai. Ne kartą nustebsite susidūrę su VF/VnF klausimu, ten taip pat savi niuansai: lemia kiekvienų metų konkursinio balo lygis. VU lentelėse pateikiama informacija (40 vf+ 5 vnf)- taip pat yra tik planas. 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 00:14:00 | Nuoroda
magnatas rašė:
Taika rašė:
cikste rašė:

 Hey! O kazi kiek cia isvis mazdaug tu zurnalistu priims? As tokia isbridus, nieko nezinau isvis :D

 Žadama pakviesti 70 viso studentų, beroc 40vnf ir 30 vf :)

 

Chebryte, 70 vietų- tik maksimalus galimas planas, kartu su ištęstinę (I)  studijų forma. Į nuolatines studijas (NL), daugiausia gali būti priimti 45 studentai. Ne kartą nustebsite susidūrę su VF/VnF klausimu, ten taip pat savi niuansai: lemia kiekvienų metų konkursinio balo lygis. VU lentelėse pateikiama informacija (40 vf+ 5 vnf)- taip pat yra tik planas. 

 Bet kodėl tiek mažai vnf?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 01:47:59 | Nuoroda
Taika rašė:
magnatas rašė:
Taika rašė:
cikste rašė:

 Hey! O kazi kiek cia isvis mazdaug tu zurnalistu priims? As tokia isbridus, nieko nezinau isvis :D

 Žadama pakviesti 70 viso studentų, beroc 40vnf ir 30 vf :)

 

Chebryte, 70 vietų- tik maksimalus galimas planas, kartu su ištęstinę (I)  studijų forma. Į nuolatines studijas (NL), daugiausia gali būti priimti 45 studentai. Ne kartą nustebsite susidūrę su VF/VnF klausimu, ten taip pat savi niuansai: lemia kiekvienų metų konkursinio balo lygis. VU lentelėse pateikiama informacija (40 vf+ 5 vnf)- taip pat yra tik planas. 

 Bet kodėl tiek mažai vnf?

 Valstybės nefinansuojamų vietų skaičius priklausys nuo bendro stojančiųjų balo. Su kokiu balu gaunamas krepšelis, sprendžia aukštesnieji sluoksniai. Pvz., pernai į VNF buvo priimta 10.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 07:55:08 | Nuoroda
magnatas rašė:
Melane rašė:

Ne, neišlaikiau aš, bet nieko keisto ;D. Jau kai atėjau prie patalpos laikyti testui, supratau, kad nebenoriu žurnalistikos :)

 Dabar stosi į leidybą? :)

 Tikriausiai, arba į ekonomiką... ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 07:57:35 | Nuoroda
Haslem rašė:

 aš auditorijoj sėdėjau pačiam viršuj, dešinėj pusėj... nu gal dar biški aukščiau toks 'ryžas' sėdėjo.

 Žinau tave tuomet ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:41:20 | Nuoroda

Sraigt, tu užsirašiusi, jog gavai 99 iš lietuvių. čia tiesa? ir neišlaikei žurnalistikos stojamojo??? :o

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą