KMU medicina
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:31:28 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:32:30 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
Vytaaas rašė:
Gabrielle* rašė:
Vytaaas rašė:

O as tokiu nepazystu pakolkas :D

 tai kad išvis iš šimtų įstojusių į KMU mediciną čia tik trys reiškiasi ;D

 :D  mazai mazai :D  neidomu, baisu kad dauguma bus nebendraujanciu :/  ir visiems busimiems kursiokams linkiu but draugiskiems ir neziuret i kitus kreivai del to kad konkurentai del rezidenturos :D ;)

 kol dar ta rezidentūra ateis.. ;D

 na seip kalba biski vyresni kad nelabai draugiski nes aceit konkurencija ir panasiai :) zinau kad toli jinai, bet visvien :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:35:29 | Nuoroda

Nepastebejau niekur parasyta nuo kelintos valandos bus galima nesti dokumentus rytoj. Tikriausiai nuo 8:00 ar ne? 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:36:23 | Nuoroda
Koldunas rašė:

Nepastebejau niekur parasyta nuo kelintos valandos bus galima nesti dokumentus rytoj. Tikriausiai nuo 8:00 ar ne? 

 nezinau, as tai zadu eit popiet :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:43:52 | Nuoroda
Svetelė rašė:

Iš Lazdijų r. :)

 kolege is mano rajono na tik as antrakuse siemet

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:55:07 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
Vytaaas rašė:

O as tokiu nepazystu pakolkas :D

 tai kad išvis iš šimtų įstojusių į KMU mediciną čia tik trys reiškiasi ;D

 ei, as irgi reiskiuosi!!! tik facebooko neturiu jei kas noretu parasyti, mano skype: ciagabriele

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:55:08 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
Vytaaas rašė:

O as tokiu nepazystu pakolkas :D

 tai kad išvis iš šimtų įstojusių į KMU mediciną čia tik trys reiškiasi ;D

 ei, as irgi reiskiuosi!!! tik facebooko neturiu jei kas noretu parasyti, mano skype: ciagabriele

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:56:33 | Nuoroda

O gal zinote ko konkreciai reiktu tiketis is to anglu kalbos testo?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:56:52 | Nuoroda

 fuck, pasirodo, uztenka viena karta paspaust

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:56:54 | Nuoroda
bobobo rašė:
Gabrielle* rašė:
Vytaaas rašė:

O as tokiu nepazystu pakolkas :D

 tai kad išvis iš šimtų įstojusių į KMU mediciną čia tik trys reiškiasi ;D

 ei, as irgi reiskiuosi!!! tik facebooko neturiu jei kas noretu parasyti, mano skype: ciagabriele

 cia panasiai kaip vienoj reklamoj :D jei taves nera feisbuke tai taves nera visai :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:57:20 | Nuoroda

www.facebook.com/people/Egle-Sangailaite/100000592126860 pazindinames mieli kolegos  nemazai metu teks kartu praleisti.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:58:02 | Nuoroda
Koldunas rašė:

O gal zinote ko konkreciai reiktu tiketis is to anglu kalbos testo?

 nebijokit to testo :D kad ir kaip ten ji parasysit vistiek busit priimti i medicina :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:04:03 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
 nebijokit to testo :D kad ir kaip ten ji parasysit vistiek busit priimti i medicina :)

 Nebijau, tiesiog zinau jog geriausiai parase pradeda studijas nuo anatomijos kurso o ne tarkim nuo chemijos ar fizikos. 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:04:58 | Nuoroda

 Vyytas,nepatinka man tas facebookas!

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:09:37 | Nuoroda
Koldunas rašė:
Vytaaas rašė:
 nebijokit to testo :D kad ir kaip ten ji parasysit vistiek busit priimti i medicina :)

 Nebijau, tiesiog zinau jog geriausiai parase pradeda studijas nuo anatomijos kurso o ne tarkim nuo chemijos ar fizikos. 

 na tai va :D juk zinai, tai kam dar klausi :)  o seip juk visiem viska iseit reikes o tas pradejimas skirsis tik tam kad destytojas neturetu laiko ismokinti daug grupiu :) vieni prades anksciau kiti veliau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:12:07 | Nuoroda

Baikit, nesinervuokit, atsiras dar musu, busimu daktariuksciu, daugiau! Kiti gal dar neatsigauna niekaip po visos tos nervu dozes... :D O siaip labai gaila, kad negalesiu but fuksu stovykloj, labai norejau su visais susipazinti.. :)

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 59
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:13:30 | Nuoroda
Godasa rašė:

Baikit, nesinervuokit, atsiras dar musu, busimu daktariuksciu, daugiau! Kiti gal dar neatsigauna niekaip po visos tos nervu dozes... :D O siaip labai gaila, kad negalesiu but fuksu stovykloj, labai norejau su visais susipazinti.. :)

 reiskia mazai nori :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:14:52 | Nuoroda

as esu is vilniausman tas facebookas irgi nepatinka....taigi mano skypas kukla_gangster( nesijuokit, nes seniai dariau) rasykite......dar norejau paklausti ar 19 diena butinai reikia vaziuoti?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:16:35 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
Godasa rašė:

Baikit, nesinervuokit, atsiras dar musu, busimu daktariuksciu, daugiau! Kiti gal dar neatsigauna niekaip po visos tos nervu dozes... :D O siaip labai gaila, kad negalesiu but fuksu stovykloj, labai norejau su visais susipazinti.. :)

 reiskia mazai nori :D

 oi ne ne, tikrai ne mazai :D

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 59
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:17:41 | Nuoroda

ir as jau ryt vaziuoju dokus priduot tikiuos ka nors sutikt jau is busimu kursioku o susipazint turesim dar daug laiko manau

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą