VPU Istorija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:41:17 | Nuoroda
ylksis rašė:

Supratau, jog tame pačiame fakultete mokysis istorikai, lietuvių filologai bei socialiniai mokslų studentai? tai ir tame pačiame bendrabutyje jie gyvens? Kas iš jūsų žada gyventi bendrabutyje?

 Sveikas. o ka pats studijuosi? manau kad tame paciame bendrabutyje jie gywens :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:42:39 | Nuoroda

uzpildziau bent jau prasima del bendriku kaip bus tai jau nezinau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 12:12:03 | Nuoroda
ylksis rašė:

Supratau, jog tame pačiame fakultete mokysis istorikai, lietuvių filologai bei socialiniai mokslų studentai? tai ir tame pačiame bendrabutyje jie gyvens? Kas iš jūsų žada gyventi bendrabutyje?

 aš žadu :), tik dar dokumentus visus nenusiunčiau, reikės susitvarkyt šiandien jau.

Žinutė parašyta: 2010-07-28 12:56:36 | Nuoroda

Aš žadu gyventi.;) tik kaip manot kokia tikimybė tą bendrabutį gauti?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:13:43 | Nuoroda
Di-mma rašė:
ylksis rašė:

Supratau, jog tame pačiame fakultete mokysis istorikai, lietuvių filologai bei socialiniai mokslų studentai? tai ir tame pačiame bendrabutyje jie gyvens? Kas iš jūsų žada gyventi bendrabutyje?

 Sveikas. o ka pats studijuosi? manau kad tame paciame bendrabutyje jie gywens :)

 lietuvių filologiją:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:32:29 | Nuoroda
Šypt^ rašė:

Aš žadu gyventi.;) tik kaip manot kokia tikimybė tą bendrabutį gauti?

 didelė, sakė viena moteriškė, kad šiaip bent jau praitais metais gavo visi norintys, tik gal praitais tu norinčiųjų nebuvo daug :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:36:09 | Nuoroda

 Sveiki, ne visi norintys gauna iš karto :P Priklauso kiek norinčių yra, pernai ne visiems mano kursiokams iš pradžių pavyko gauti tą bendrabutį, tik po mėnesio studijų, kaip jau buvo susiradę kur gyventi ir pan.  pasiūlė. :) Laikui bėgant atsilaisvina kambariai :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:53:58 | Nuoroda

tai iš kur žinoti, ar jį gausiu, jei sakė,jog tik paskambinti prieš savaitę, jei negausiu, per savaitę nesusirasiu buto Vilniuje:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:59:27 | Nuoroda
ylksis rašė:

tai iš kur žinoti, ar jį gausiu, jei sakė,jog tik paskambinti prieš savaitę, jei negausiu, per savaitę nesusirasiu buto Vilniuje:)

 prioritetas teikiamas tiems kurie gyvena daugiau nie 100km atstumu, neturi vieno iš tievo ar abiejų, gauna mažas pajamas, vaikai iš daugiavaikių šeimų, invalidai. arba tie kurie bendrabučio kuratoriui davė kyšį, tad manau jei atitikai nors vieną iš šitų tu gausi kambarį ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:09:17 | Nuoroda

Na, tai jei gyvenu 350km atstumu nuo Vilniaus galiu jau būti rami?;D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:37:01 | Nuoroda

ei,negi ner is taikomosios istorijos zmoniu ? noreciau susipazint su busimaisiais kursiokais....heh

Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:54:08 | Nuoroda

as irgi ne visus dokumentus susitvarkiau gal zinot ar galima butu juos nufaksuot?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:31:32 | Nuoroda
bisquit rašė:

as irgi ne visus dokumentus susitvarkiau gal zinot ar galima butu juos nufaksuot?

 jei kalbi apie bendrabuti tai čia žmogaus email'as kuris kuruoja įkurdinimą bendrabučiuose. 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:53:48 | Nuoroda
Tinginys rašė:
bisquit rašė:

as irgi ne visus dokumentus susitvarkiau gal zinot ar galima butu juos nufaksuot?

 jei kalbi apie bendrabuti tai čia žmogaus email'as kuris kuruoja įkurdinimą bendrabučiuose. 

 padariau klaidą, ne lt, o com turėtų būti

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:53:40 | Nuoroda

O gal kas žino apie bendrabučių būklę? Įmanoma ten gyventi? Ar pro langus pučia vėjelis ir panašiai..

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:28:32 | Nuoroda

Sveiki.

o gal cia lankosi 2-kursej arba vyresni istorijos fakulteto studentai? :)

 

Žinutė parašyta: 2010-07-30 01:19:40 | Nuoroda

 Taip yra :D Ir viena iš Jų tikriausiai - AŠ :D Nebe Fuksė 8-) Nors, smagūs tie metai buvo :DD Nepasigailėsit pasirinkę VPU Istoriją :) čia smaguuu :) Nors žinoma, kiekvienam gal savaip ;]

Kalbant apie bendrabutį :D Nju kaip čia pasakius :DDD Gyvent tikrai galima, stogas nekiauras (nes naujas :D ), grožiu tikrai mūsų bendrabutis nespinduliuoja :DD O pro langus... čia jau kita kalba :DDD kadangi jie seni ir pan. tj tikrai pučia :D žiemą tikrai vėsu būna :|| bet kaip matot, išgyvenau :P :D Manau didžiausią įtaką daro ne gyvenimo sąlygos ( nes jos pakankamai vidutinės ir nėra tokiooos lb jau baisios) viskas ten ok ;D Svarbiausia Jūsų kambariok -as, -ė ir susirasti nauji draugai, bei chebrytė :)) Šiaip ten smaguu ;] O ir mokytis netrukdo niekas :) Na, bent man nesutrukdė :)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 13:40:55 | Nuoroda
VPU rašė:

 Taip yra :D Ir viena iš Jų tikriausiai - AŠ :D Nebe Fuksė 8-) Nors, smagūs tie metai buvo :DD Nepasigailėsit pasirinkę VPU Istoriją :) čia smaguuu :) Nors žinoma, kiekvienam gal savaip ;]

Kalbant apie bendrabutį :D Nju kaip čia pasakius :DDD Gyvent tikrai galima, stogas nekiauras (nes naujas :D ), grožiu tikrai mūsų bendrabutis nespinduliuoja :DD O pro langus... čia jau kita kalba :DDD kadangi jie seni ir pan. tj tikrai pučia :D žiemą tikrai vėsu būna :|| bet kaip matot, išgyvenau :P :D Manau didžiausią įtaką daro ne gyvenimo sąlygos ( nes jos pakankamai vidutinės ir nėra tokiooos lb jau baisios) viskas ten ok ;D Svarbiausia Jūsų kambariok -as, -ė ir susirasti nauji draugai, bei chebrytė :)) Šiaip ten smaguu ;] O ir mokytis netrukdo niekas :) Na, bent man nesutrukdė :)

 papasakokit apie taikomaja istorija? idomu kas manes laukia ;DDD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-31 11:44:53 | Nuoroda
Joot ^ ^ rašė:

 papasakokit apie taikomaja istorija? idomu kas manes laukia ;DDD

 deja, galiu papasakot tik apie Istorija, apie taikomaja zinau nedaug.

Žinutė parašyta: 2010-07-31 11:55:31 | Nuoroda
Acius rašė:
Joot ^ ^ rašė:

 papasakokit apie taikomaja istorija? idomu kas manes laukia ;DDD

 deja, galiu papasakot tik apie Istorija, apie taikomaja zinau nedaug.

 tas nedaug irgi padetu :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą