Tie, kurie neįstojo kur norėjo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:07:25 | Nuoroda

Ka suzinojau nei juokti nei verkt, mano pazystama su mokykliniu egzu istojo i VU , o as visus valstybinius islaikiau ,pagal mano specelybe turejau istoti su svao kb ir neprieme ivf, o dabar jauciu jau bus per velu i vnf...zodziu tikrai negyvenimas.;// kaip suprast kodel tokia neteisybe...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:09:09 | Nuoroda
Ingre rašė:
haifai rašė:
Ingre rašė:
haifai rašė:

 sweiki mielieji.turiu klausimeli.antrojo etapo metu as bus galima vf pakeisti i vnf?ar tik bus galima kaitalioti eiliskuma?

 laba, taip bus galima pekeisti 

  aiskutis:) o gal zinai tixliai nuo kada iki kada vyx tas antrasis etapas?:)

24-28dienomis, 29d jau suzinosime rezultatus;))

 ir dar Indrute klausimeli turiu:) jei visi prasymai buwo rasyti i vf,ar tikrai bus galima keisti i vnf?nes kiti sako jei parasyta vf,tai ir turi likt vf.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:10:43 | Nuoroda

teisybes nerasi cia..siaip metais tokia betverke.Sie metai jum bandomieji gavosi,o jus bandymo triusiai.Negalima taip elgtis. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:15:26 | Nuoroda

Pagal viska tai turi leisti pakeisti is vf i vnf, as ir to pacio noriu, bet kaip jie sugalvos padaryti pamatysim tik veliau...labai tikiuos, kad leis pakeisti ir istosim.;))  

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:16:44 | Nuoroda

tai wa:) o tai tuos prasymus keisti reix ten kur pildem,taip? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:20:59 | Nuoroda

idomu kada jau galesime pertvarkyt.. vel laukimas :) labai tikiuosi kad leis keist vf i vnf :x turbut reiktu visus rasyt tada i vnf?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:25:55 | Nuoroda

nu jei neistojom db i vf,tai nelb tikiu kad ir pavyx istoti. Tex manau rasyt vnf,kitos iseities nematau.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:31:36 | Nuoroda
haifai rašė:

nu jei neistojom db i vf,tai nelb tikiu kad ir pavyx istoti. Tex manau rasyt vnf,kitos iseities nematau.

 kokiu KB ir kur stojai?  as jau truputeli issigandus esu.. o jei antram etape nk nepesiu.. :x

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:32:58 | Nuoroda

taigi wisur labai aiskiai parasyta kad pasirinkimu koreguoti nebus leidziama, tik pakeisti ju eiliskuma...

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:33:48 | Nuoroda
haifai rašė:

teisybes nerasi cia..siaip metais tokia betverke.Sie metai jum bandomieji gavosi,o jus bandymo triusiai.Negalima taip elgtis. 

 bandykit skambinti i lamos atstovybę 1day:D ragelius čiuju jau pradės kelti po gėdingo savaitgalio:) na ka ir viska issiaiskinsit:d

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:36:24 | Nuoroda
WegaOmega rašė:

taigi wisur labai aiskiai parasyta kad pasirinkimu koreguoti nebus leidziama, tik pakeisti ju eiliskuma...

 tai tu man paaiskink kr logika,jei is 12 prasymu niekur neistoja,tai kox tolkas keisti eiliskuma,tas pats bus.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:37:56 | Nuoroda
nebenoriu rašė:
haifai rašė:

nu jei neistojom db i vf,tai nelb tikiu kad ir pavyx istoti. Tex manau rasyt vnf,kitos iseities nematau.

 kokiu KB ir kur stojai?  as jau truputeli issigandus esu.. o jei antram etape nk nepesiu.. :x

 as nestojau,mano drauge stojo.jos KB tai man atrodo apie 18.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:40:17 | Nuoroda

Oi nu as tai nezinau...tiesiog taip parasyta. Juodu ant balto. Gal tai reiskia kad niekur neistojai?

bet taip negali but

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:59:05 | Nuoroda
Ingre rašė:

As rasiua visur tik vf, per antra tura bandysiu rasyti vnf...gal zinot po to galima butu vokieicu filologija pereiti i nemokama , nes pvz KMU galima kazkaip veliau pereiti is mokamo i nemokama.....;/

 

Per antra tura negalima, bet gali bandyti per KMU papildomus stojimus stoti, tada priima i mokamus daugiau. ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:23:07 | Nuoroda

Ar aukstosios mokyklos kazi masto ka isvis daro, taip daug abiturientu siais metais isvaziavo i uzsienius o dabar dar uzkele daugiau balus, kad kuo daugiau atsikratyti? Mano situacija : praitais metais su 16,4 stojau i KMU ir istojau i ergoterapija nemokama, perlaikiau egzus pasikeliau bala iki 18,04  tai jau tikejaus i odontologija mokama istoti kai praitais metais istojo su 15 i mokama. O dabar atsiverciu ir nera jokio pakvietimo. gerai bent kad nemeciau mokslu ir kazka jau turiu, o ka daryti tam kuris isvis niekur neistojo, svietimo ministerija isvis nemasto ka daro siulai pinigus ir dar ju neima, ir dar sako kad krize mus uzpuole...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:25:13 | Nuoroda
Justėėė rašė:
Ingre rašė:

As rasiua visur tik vf, per antra tura bandysiu rasyti vnf...gal zinot po to galima butu vokieicu filologija pereiti i nemokama , nes pvz KMU galima kazkaip veliau pereiti is mokamo i nemokama.....;/

 

Per antra tura negalima, bet gali bandyti per KMU papildomus stojimus stoti, tada priima i mokamus daugiau. ;)

 dekui uz info,;) bet as nenoriu i KMU stoti, as noriu i VU vokieciu filologija;) as tik kaip pavyzdi daviau KMU... nu tikiuos bus sekingas antras turas...o nezinai jei tarkim per antra tura neistociau i vf, tada per papildomus stojimus i vnf butu dar galima istoti, ar vietu jau buna nebelike? dabar iskart bandyciau i vnf, bet visi sako, jog dabar is vf nebus galima pakeisti i vnf, tai nieko nebesuprantu. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:29:49 | Nuoroda
simulyte rašė:

Ar aukstosios mokyklos kazi masto ka isvis daro, taip daug abiturientu siais metais isvaziavo i uzsienius o dabar dar uzkele daugiau balus, kad kuo daugiau atsikratyti? Mano situacija : praitais metais su 16,4 stojau i KMU ir istojau i ergoterapija nemokama, perlaikiau egzus pasikeliau bala iki 18,04  tai jau tikejaus i odontologija mokama istoti kai praitais metais istojo su 15 i mokama. O dabar atsiverciu ir nera jokio pakvietimo. gerai bent kad nemeciau mokslu ir kazka jau turiu, o ka daryti tam kuris isvis niekur neistojo, svietimo ministerija isvis nemasto ka daro siulai pinigus ir dar ju neima, ir dar sako kad krize mus uzpuole...

 tikra teisybė, sutinku šimtu procentų... 

visiškas šnipštas... su aukštais balais žmonės net istoti nebegali Lietuvje, aš sakau, man taip atrodo, jog ten dauguma vietų bus užkalt aper blatą ir per pažystamus, o mes likt ant ledo galim.aš neįstojau su 16.76 balu i nemokama filologiaj, kai praeitais metais istojo su 15.16... ir darskambinau ir  nepasake man nieko, ar per antra tura bus mazesni reikalavimai nei per pirma...duok dieve, gal tada pavyks istot.;/ 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:34:22 | Nuoroda
Ingre rašė:
simulyte rašė:

Ar aukstosios mokyklos kazi masto ka isvis daro, taip daug abiturientu siais metais isvaziavo i uzsienius o dabar dar uzkele daugiau balus, kad kuo daugiau atsikratyti? Mano situacija : praitais metais su 16,4 stojau i KMU ir istojau i ergoterapija nemokama, perlaikiau egzus pasikeliau bala iki 18,04  tai jau tikejaus i odontologija mokama istoti kai praitais metais istojo su 15 i mokama. O dabar atsiverciu ir nera jokio pakvietimo. gerai bent kad nemeciau mokslu ir kazka jau turiu, o ka daryti tam kuris isvis niekur neistojo, svietimo ministerija isvis nemasto ka daro siulai pinigus ir dar ju neima, ir dar sako kad krize mus uzpuole...

 tikra teisybė, sutinku šimtu procentų... 

visiškas šnipštas... su aukštais balais žmonės net istoti nebegali Lietuvje, aš sakau, man taip atrodo, jog ten dauguma vietų bus užkalt aper blatą ir per pažystamus, o mes likt ant ledo galim.aš neįstojau su 16.76 balu i nemokama filologiaj, kai praeitais metais istojo su 15.16... ir darskambinau ir  nepasake man nieko, ar per antra tura bus mazesni reikalavimai nei per pirma...duok dieve, gal tada pavyks istot.;/ 

 man atrodo kad tikrai per antra turetu buti mazesni balai, tikekimes kad per pirma atrinko paciu geriausius, o per antra etapa paliks ir mum kazka jug negali taip buti, kad visi kas sustos turi egzus islaikyti virs 90 kad bent i mokama papultum., nebent darbo birzoje jau truksta lankytoju :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:41:00 | Nuoroda

Jo, tikekimes, kad sumazes balai, nes kitaip koks tikslas daryt ta antra tura;D 

o tu nezinai tiksliai ar bus galima keisti is vf i vnf? nes as visas specelybes pasirinkau tik vf, tai dabar paziureciua gal neberizikuociau ir parasyciau i vnf. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:29:03 | Nuoroda

"VF vietų nei viename universitete, nei vienoj eprogramoje neliko" žiauruma..... Ką man dabar daryti.... Įstojau 1nr su gerais balais, ten kur, nenorejau, dabar jau tipo vsio... Nebent, kas vietos atsisakytu....

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą