SU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:40:21 | Nuoroda

Zinok nenoriu suklaidinti nieko, todel gal kaip sako atsarga gedos nedaro ir verta pasiimti dvi :)

O galbut jau kas nors siandien ejo i priemimo komisija ir tiksliai mums gali pasakyti ar reikalingos tos notaro patvirtintos kopijos?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:41:29 | Nuoroda

Mane stebina toks nekonkretumas. Vienur rašo, kad reikia to, pats universitetas sako taip...

Et, gerai, kad vietoje esu ir nebus jokių problemų.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:42:53 | Nuoroda

Tai tau gerai, o as nevietine, tai jei man dar notaru reikes ieskot pradet... :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:44:10 | Nuoroda
Neringa rašė:

Zinok nenoriu suklaidinti nieko, todel gal kaip sako atsarga gedos nedaro ir verta pasiimti dvi :)

O galbut jau kas nors siandien ejo i priemimo komisija ir tiksliai mums gali pasakyti ar reikalingos tos notaro patvirtintos kopijos?

 Kad studijose.lt tikras deficitas būsimų ŠU studentų. Tai kažin, ar kas atsiras.

O aš pasiimsiu tris spalvotas nuotraukas, dokumentų originalus ir kopijas ir apmokėjimo kvitą, tai tikiuos, kad nieko netruks.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:45:34 | Nuoroda

o kaip del to apmokejimo, is kur gauti ceki jei moku internetu? ar banku patikimiau?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:45:42 | Nuoroda
rotten rašė:
Neringa rašė:

Zinok nenoriu suklaidinti nieko, todel gal kaip sako atsarga gedos nedaro ir verta pasiimti dvi :)

O galbut jau kas nors siandien ejo i priemimo komisija ir tiksliai mums gali pasakyti ar reikalingos tos notaro patvirtintos kopijos?

 Kad studijose.lt tikras deficitas būsimų ŠU studentų. Tai kažin, ar kas atsiras.

O aš pasiimsiu tris spalvotas nuotraukas, dokumentų originalus ir kopijas ir apmokėjimo kvitą, tai tikiuos, kad nieko netruks.

 Dėl to kvito rašiau jiems į el. paštą, tai man atrašė "galite atvykti ir gausite kvitelį". :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:46:35 | Nuoroda

Aš tai eisiu į banką apmokėti.

Kažkas jau rašė, kad apmokėjus internetu gali tekti vis tiek eiti į banką ir gauti kažkokį antspaudą. 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:47:41 | Nuoroda

Na kad mazai studentu is su tai faktas :) O as stai ka perskaiciau del tu imoku :) Tai kaip supratau galima susimoket ir paciam univere?

Kokios kopijas pasidarei? Paprastas ar notaro patvirtintas?

www.su.lt/images/stories/106/Registracijos_imoka_saskaitos_rekvizitai.pdf

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:48:09 | Nuoroda
Kendrick rašė:
rotten rašė:
Neringa rašė:

Zinok nenoriu suklaidinti nieko, todel gal kaip sako atsarga gedos nedaro ir verta pasiimti dvi :)

O galbut jau kas nors siandien ejo i priemimo komisija ir tiksliai mums gali pasakyti ar reikalingos tos notaro patvirtintos kopijos?

 Kad studijose.lt tikras deficitas būsimų ŠU studentų. Tai kažin, ar kas atsiras.

O aš pasiimsiu tris spalvotas nuotraukas, dokumentų originalus ir kopijas ir apmokėjimo kvitą, tai tikiuos, kad nieko netruks.

 Dėl to kvito rašiau jiems į el. paštą, tai man atrašė "galite atvykti ir gausite kvitelį". :D

 Vau, konkretūs jie. Vis tiek eisiu aš į banką.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:50:08 | Nuoroda

Dar kopijų neturiu, bet pasidariusi jas neisiu pas notarą. Pirmadienį nuėjusi į patį ŠU susižinosiu, jei jau ko trūks.

Tiesiog manau turėtų užtekti atsinešti kopijas ir originalus, tada patys ir patvirtins.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:51:14 | Nuoroda
rotten rašė:

Dar kopijų neturiu, bet pasidariusi jas neisiu pas notarą. Pirmadienį nuėjusi į patį ŠU susižinosiu, jei jau ko trūks.

Tiesiog manau turėtų užtekti atsinešti kopijas ir originalus, tada patys ir patvirtins.

 Protingas žingsnis. :) Grįžusi pranešk, kaip sekėsi, nes pats antradienį planuoju nuvykti. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:51:38 | Nuoroda

Nu taip :)

Ex gaila, kad tie busimi pirmakursiai nelabai cia renkasi....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:01:27 | Nuoroda

Būtinai pranešiu, jei niekas anksčiau neišsiaiškins. 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:09:32 | Nuoroda

o kokiam banke susimoketi?Siauliu?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:12:22 | Nuoroda

Mano menku supratimu, turėtų tikti bet koks. Aš bent jau eisiu į savąjį (swedbank). 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:14:25 | Nuoroda

na reiks bandyt, galvoju gal universitetas sudaro kokias sutartis su bankais,kuriuose galima susimoket:]

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:22:49 | Nuoroda

Tokiu atveju ŠU prie savo rekvizitų būtų pažymėję tokį dalyką. 

Man dabar pačiai neįtikėtina, kaip kyla tiek daug klausimų dėl tos sutarties pasirašymo universitete. O iki rezultatų paskelbimo buvo taip ramu... Net negalvojau apie tas kopijas, įmokas ir pan.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:26:36 | Nuoroda

tada rupejo kur istosim, o ne kas, kaip,kada  :]

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:35:00 | Nuoroda

Aš tai rimtai be emocijų buvau, nes žinojau, kad su 18.82 konkursiniu balu tikrai į ŠU įstosiu, tad ramiai sau dienas praleidau :) 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:23:38 | Nuoroda

Sociokult8rin4 antropologija vnf :/ sunervino kad ne vf

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą