SU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:57:05 | Nuoroda
Jisjis rašė:

omg jau skaityt pradesi? dar visas menuo juk, reikia atbaliavot pries mokslus :D

istojau i edukologija

 Tai kad man filosofija pomėgis :) Užtat, nebus jokia kančia, o kaip tik - vienas malonumas. 
 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:54:35 | Nuoroda
atene rašė:

Sveikuciai, gal cia yra zmogiuku kurie i viesaji administravima istojo, ir bus mano kolegos?:))

 Labutis,as i viesaji administravima:)) tik ziuriu kad musu cia mazuma ;/

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:46:07 | Nuoroda
Indree rašė:
atene rašė:

Sveikuciai, gal cia yra zmogiuku kurie i viesaji administravima istojo, ir bus mano kolegos?:))

 Labutis,as i viesaji administravima:)) tik ziuriu kad musu cia mazuma ;/

Aha, as irgi pastebejau, na bet juk dar tikrai susipazinsim su visais kai pradesim studijuoti;))

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:15:24 | Nuoroda
atene rašė:
Indree rašė:
atene rašė:

Sveikuciai, gal cia yra zmogiuku kurie i viesaji administravima istojo, ir bus mano kolegos?:))

 Labutis,as i viesaji administravima:)) tik ziuriu kad musu cia mazuma ;/

Aha, as irgi pastebejau, na bet juk dar tikrai susipazinsim su visais kai pradesim studijuoti;))

 tik tiek kad labai neramu :))) kokie tie kolegos bus :)) butu faina anksciau biski susipazint :))

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:15:35 | Nuoroda
atene rašė:
Indree rašė:
atene rašė:

Sveikuciai, gal cia yra zmogiuku kurie i viesaji administravima istojo, ir bus mano kolegos?:))

 Labutis,as i viesaji administravima:)) tik ziuriu kad musu cia mazuma ;/

Aha, as irgi pastebejau, na bet juk dar tikrai susipazinsim su visais kai pradesim studijuoti;))

 tik tiek kad labai neramu :))) kokie tie kolegos bus :)) butu faina anksciau biski susipazint :))

Žinutė parašyta: 2010-07-28 15:08:08 | Nuoroda
Indree rašė:
atene rašė:
Indree rašė:
atene rašė:

Sveikuciai, gal cia yra zmogiuku kurie i viesaji administravima istojo, ir bus mano kolegos?:))

 Labutis,as i viesaji administravima:)) tik ziuriu kad musu cia mazuma ;/

Aha, as irgi pastebejau, na bet juk dar tikrai susipazinsim su visais kai pradesim studijuoti;))

 tik tiek kad labai neramu :))) kokie tie kolegos bus :)) butu faina anksciau biski susipazint :))

 na taip, nors kai pildziau dokumentus universitete, jau spejau susipazinti su viena kolege, tai manau ir su kitais bus lengva susibendrauti:)) o gal tu zinai kiek siais metais istojo zmogiuku i viesaji administravima i  NL studijas?:))

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:09:21 | Nuoroda

Gal kas į stovyklą važiuosit?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:05:40 | Nuoroda
esperanto1990 rašė:

Gal kas į stovyklą važiuosit?

 as vaziuosiu ;]]

Žinutė parašyta: 2010-07-29 00:17:33 | Nuoroda

Vaziousma stuovyklon ;DDD

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:23:46 | Nuoroda
atene rašė:
Indree rašė:
atene rašė:
Indree rašė:
atene rašė:

Sveikuciai, gal cia yra zmogiuku kurie i viesaji administravima istojo, ir bus mano kolegos?:))

 Labutis,as i viesaji administravima:)) tik ziuriu kad musu cia mazuma ;/

Aha, as irgi pastebejau, na bet juk dar tikrai susipazinsim su visais kai pradesim studijuoti;))

 tik tiek kad labai neramu :))) kokie tie kolegos bus :)) butu faina anksciau biski susipazint :))

 na taip, nors kai pildziau dokumentus universitete, jau spejau susipazinti su viena kolege, tai manau ir su kitais bus lengva susibendrauti:)) o gal tu zinai kiek siais metais istojo zmogiuku i viesaji administravima i  NL studijas?:))

 Oj zinok kad nea... :))

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:56:30 | Nuoroda

iskilo klausimas, turejau du pakvietimus, pasirasiau sutarti su SU, siandien man LAMA BPO atsiunte priminima, kad taip pat esu kvieciama studijuoti i VLVK kolegija.Ar man reikia pranesti, kad atsisakau sios vietos ir jau esu pasirasiusi sutarti su SU?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:00:24 | Nuoroda

ne nereikia as irgi istojau i su , o man per antra etapa vel parejo kolegijos kvietimas, cia tiesiog turi nekreipti demesio ir viskas

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:01:14 | Nuoroda

gal kas zinot su kokiu minimaliu balu buvo galima gauti vf vieta viesajame administravime siauliu univere??

Žinutė parašyta: 2010-08-01 20:11:22 | Nuoroda
Owner rašė:

 As istojau ne ten kur norejau , is pradziu buvau kiek nuliudes , bet labiau isigilines ka studijuosiu 4 metus , nustojau bereikalo liudet :) netgi apeme dziaugsmas ,pamacius ,kad patekau tarp tu 21statybos inzinerija studijuojanciu nemokamai :)

As irgi kai pamaciau kad istojau i soc. pedagogika is pradziu nusivyliau ne ten norejau(na norejau bet nebuvo tokio noro kaip kitur..) bet poto pamasciau, kad vf, nereiks moketi uz moksla, patekau tarp tu 15, nors nelaikiau uzsienio kalbos egzo. Dabar dziaugiuos ir laukiu rugsejo is dalies (nauji zmones, nauja aplinka, bet yra ir nezinia...) Tai vat. Studijuosiu soc. pedagogika. Dar bus tokiu? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 21:01:50 | Nuoroda
white flor rašė:
Owner rašė:

 As istojau ne ten kur norejau , is pradziu buvau kiek nuliudes , bet labiau isigilines ka studijuosiu 4 metus , nustojau bereikalo liudet :) netgi apeme dziaugsmas ,pamacius ,kad patekau tarp tu 21statybos inzinerija studijuojanciu nemokamai :)

As irgi kai pamaciau kad istojau i soc. pedagogika is pradziu nusivyliau ne ten norejau(na norejau bet nebuvo tokio noro kaip kitur..) bet poto pamasciau, kad vf, nereiks moketi uz moksla, patekau tarp tu 15, nors nelaikiau uzsienio kalbos egzo. Dabar dziaugiuos ir laukiu rugsejo is dalies (nauji zmones, nauja aplinka, bet yra ir nezinia...) Tai vat. Studijuosiu soc. pedagogika. Dar bus tokiu? :)

 sveiki, o is kur jus zinote kiek i kokia programa istojo i vf studijas? :))

Žinutė parašyta: 2010-08-02 13:16:00 | Nuoroda

sveiki.istojau i matematika.man taip sviecias kad tokiu cia nerasta. D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-08-03 11:06:41 | Nuoroda
atene rašė:
white flor rašė:
Owner rašė:

 As istojau ne ten kur norejau , is pradziu buvau kiek nuliudes , bet labiau isigilines ka studijuosiu 4 metus , nustojau bereikalo liudet :) netgi apeme dziaugsmas ,pamacius ,kad patekau tarp tu 21statybos inzinerija studijuojanciu nemokamai :)

As irgi kai pamaciau kad istojau i soc. pedagogika is pradziu nusivyliau ne ten norejau(na norejau bet nebuvo tokio noro kaip kitur..) bet poto pamasciau, kad vf, nereiks moketi uz moksla, patekau tarp tu 15, nors nelaikiau uzsienio kalbos egzo. Dabar dziaugiuos ir laukiu rugsejo is dalies (nauji zmones, nauja aplinka, bet yra ir nezinia...) Tai vat. Studijuosiu soc. pedagogika. Dar bus tokiu? :)

 sveiki, o is kur jus zinote kiek i kokia programa istojo i vf studijas? :))

 

 Tai lamoje diagramoje rode.

Žinutė parašyta: 2010-08-03 14:16:46 | Nuoroda
white flor rašė:
atene rašė:
white flor rašė:
Owner rašė:

 As istojau ne ten kur norejau , is pradziu buvau kiek nuliudes , bet labiau isigilines ka studijuosiu 4 metus , nustojau bereikalo liudet :) netgi apeme dziaugsmas ,pamacius ,kad patekau tarp tu 21statybos inzinerija studijuojanciu nemokamai :)

As irgi kai pamaciau kad istojau i soc. pedagogika is pradziu nusivyliau ne ten norejau(na norejau bet nebuvo tokio noro kaip kitur..) bet poto pamasciau, kad vf, nereiks moketi uz moksla, patekau tarp tu 15, nors nelaikiau uzsienio kalbos egzo. Dabar dziaugiuos ir laukiu rugsejo is dalies (nauji zmones, nauja aplinka, bet yra ir nezinia...) Tai vat. Studijuosiu soc. pedagogika. Dar bus tokiu? :)

 sveiki, o is kur jus zinote kiek i kokia programa istojo i vf studijas? :))

 

 Tai lamoje diagramoje rode.

 aisku :))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-14 01:35:52 | Nuoroda

Laba :) gal yra įstojusių į edukologiją?

Žinutė parašyta: 2010-08-25 13:04:13 | Nuoroda
gitana9101 rašė:

sveiki.istojau i matematika.man taip sviecias kad tokiu cia nerasta. D

 aš įstojusių į optometriją irgi niekaip nerandu...neįdomu ale :/ ;D toks jausmas, kad viena mokysiuos :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą