Kaip, kas del antro priemimo?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:03:25 | Nuoroda
minisss rašė:

labai idomu ar bus per antra etapa galima keisti is vf i vnf daugelis kalba kad ne bet tiksliai niekas nepasako gal kas nors zino 100 procentu?

 lamoje nurodyta tik, kad galima keisti eiliškumą. Apie finasavimo pobūdį nieko nepasakyta.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:17:59 | Nuoroda

O jeigu aš dabar atsisaku VPU vnf vietos, o užrašau pirmu nr. VPU vf antram etape tai dar turiu galimybę blogiausiu atveju vėl gaut pakvietimą į VPU vnf? :D

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:56:25 | Nuoroda
melynakoala rašė:

O jeigu aš dabar atsisaku VPU vnf vietos, o užrašau pirmu nr. VPU vf antram etape tai dar turiu galimybę blogiausiu atveju vėl gaut pakvietimą į VPU vnf? :D

 kas žinot? :D

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:59:29 | Nuoroda
AušraL rašė:
minisss rašė:

labai idomu ar bus per antra etapa galima keisti is vf i vnf daugelis kalba kad ne bet tiksliai niekas nepasako gal kas nors zino 100 procentu?

 lamoje nurodyta tik, kad galima keisti eiliškumą. Apie finasavimo pobūdį nieko nepasakyta.

 Negalima bus keisti finansavimo pobūdžio,kas dar neaišku ?

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:00:05 | Nuoroda
melynakoala rašė:

O jeigu aš dabar atsisaku VPU vnf vietos, o užrašau pirmu nr. VPU vf antram etape tai dar turiu galimybę blogiausiu atveju vėl gaut pakvietimą į VPU vnf? :D

 Turi galimybę,bet 100 proc. nesi garantuota kad gausi ją.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:01:28 | Nuoroda
melynakoala rašė:
melynakoala rašė:

O jeigu aš dabar atsisaku VPU vnf vietos, o užrašau pirmu nr. VPU vf antram etape tai dar turiu galimybę blogiausiu atveju vėl gaut pakvietimą į VPU vnf? :D

 kas žinot? :D

 na ta vieta automatiskai atiduodama kitam ir visgi 1 nr rasyk vf VPU o 2 rasyk vnf VPU, o siaip tj kdl nerasiai pirmam rate VPU vf?? nesuprantu

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:16:10 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:
melynakoala rašė:
melynakoala rašė:

O jeigu aš dabar atsisaku VPU vnf vietos, o užrašau pirmu nr. VPU vf antram etape tai dar turiu galimybę blogiausiu atveju vėl gaut pakvietimą į VPU vnf? :D

 kas žinot? :D

 na ta vieta automatiskai atiduodama kitam ir visgi 1 nr rasyk vf VPU o 2 rasyk vnf VPU, o siaip tj kdl nerasiai pirmam rate VPU vf?? nesuprantu

 Rašiau, bet nepatekau.

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:24:15 | Nuoroda
melynakoala rašė:
maiklasjordanas rašė:
melynakoala rašė:
melynakoala rašė:

O jeigu aš dabar atsisaku VPU vnf vietos, o užrašau pirmu nr. VPU vf antram etape tai dar turiu galimybę blogiausiu atveju vėl gaut pakvietimą į VPU vnf? :D

 kas žinot? :D

 na ta vieta automatiskai atiduodama kitam ir visgi 1 nr rasyk vf VPU o 2 rasyk vnf VPU, o siaip tj kdl nerasiai pirmam rate VPU vf?? nesuprantu

 Rašiau, bet nepatekau.

 oj tj net nelauk vf, nemanau kad ten bus 100 tu zmoniu kurie atsisakys vf, manau sansu istot antru ratu i vf jei pirmu neistojai yra nedaug, bent mano manymu 99,9 kad neistotum antru ratu

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:26:13 | Nuoroda

o jeigu as pristatau dokumentus esu automatiskai istrinama is antrojo turo ?? ar dar galiu dalyvaut? 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:48:43 | Nuoroda

 jei pristatai,tai dalyvauti nebegali

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:14:23 | Nuoroda

praeitais metais tai galimejo, tiksliai zinai kad siais negalima? 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:34:24 | Nuoroda
Avietytte rašė:

praeitais metais tai galimejo, tiksliai zinai kad siais negalima? 

 Negalima,nes LAMA pamato kad pasirašei sutartį ir tave braukia iš sarašų t.y nebeteikia tau kitų pasiūlymų.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:09:48 | Nuoroda

na aisku, dekui uz info :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:40:50 | Nuoroda

 ziuresim kaip ten bus po antro etapo... ;]] laukiu 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:52:10 | Nuoroda

Niekur neistojau.. o tai per antra ten ta tura kaip suprantu bus tik centai tu paskeitimu kas nepriims pasiulymu, o per treciaji vietu bus ten tose tusciuose specialybese ar kaip suprasti  

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:34:35 | Nuoroda

gavau pakvietima, taciau pasirode per brangi specialybe, bandysiu patekti i kita, tik jau tikriausiai galimybe lygi 1% is 100% :(

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:49:13 | Nuoroda

Jeigu pasirašėte valstybės finansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės nefinansuojamų vietų.

Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.

Jeigu negavote ar nepriėmėte jokio kvietimo, antrajame priėmimo etape galite dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamų tiek dėl valstybės nefinansuojamų vietų.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:30:00 | Nuoroda

 kas gali paaiskinti si sakini:

Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.

as supratau, kad pasirasiusi sutarti su aukštąja mokykla į vnf, dar galiu dalyvauti antrame etape ir galiu pakiūti į vf, ir atsisakyti (nutraukti sutartį) vnf.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:56:54 | Nuoroda
kasara rašė:

 kas gali paaiskinti si sakini:

Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.

as supratau, kad pasirasiusi sutarti su aukštąja mokykla į vnf, dar galiu dalyvauti antrame etape ir galiu pakiūti į vf, ir atsisakyti (nutraukti sutartį) vnf.

 supratai manau gerai ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą