2-asis etapas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:56:47 | Nuoroda

sveiki, ar niekam nebuvo problemų dėl prisijungino? man neleidžia ir rašo nesąmones . tipo bandau apeiti slaptažodžius. žodžiu.;P

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:59:07 | Nuoroda
LemonDog rašė:
pringle rašė:

I mano specialybe buvo priimti 28zmones, 24 pasirase sutartis, tai vietos buvo likusios 4. As pakvietimo negavau, o truko tik 0,03 iki paskutinio istojusio KB, tai kaip suprantu pakvietimus gavo vel tie patys 4 zmones...

 tai taip ir buvo

 Greičiausiai taip ir buvo.. Mano balas pirmojo etapo metu buvo didesnis nei paskutinio priimtojo, bet neįstojau, nes antru prioritetu buvau įrašiusi specialybę.. Dabar vėl neįstojau, neįtiko ir pirmas prioritetas.. Nu nesąmonė kažkokia.

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:00:02 | Nuoroda
Dolly rašė:

sveiki, ar niekam nebuvo problemų dėl prisijungino? man neleidžia ir rašo nesąmones . tipo bandau apeiti slaptažodžius. žodžiu.;P

 man taip buvo, bet dabar viskas jau gerai eina prisijungt :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:00:17 | Nuoroda
ella rašė:

Pavyzdziui as, pasirasiau sutarti su universitetu ir nieko nebedariau ten toj lamoj, galvoju jie zinos, kad jau pasirasyta ir vsio, nebelies manes. Siandien gavau atsakyma, kad esu kvieciama mokytis ten ir ten. Taigi, kam reikia, yra laisva vieta VU KHF  lietuviu kalba ir reklama vf ;)

 kaip tau gerai, as rasiau i vu lietuviu kalba ir reklama bet ir neistojau, koks tavo balas? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:01:25 | Nuoroda
NeringaaaR rašė:
LemonDog rašė:
pringle rašė:

I mano specialybe buvo priimti 28zmones, 24 pasirase sutartis, tai vietos buvo likusios 4. As pakvietimo negavau, o truko tik 0,03 iki paskutinio istojusio KB, tai kaip suprantu pakvietimus gavo vel tie patys 4 zmones...

 tai taip ir buvo

 Greičiausiai taip ir buvo.. Mano balas pirmojo etapo metu buvo didesnis nei paskutinio priimtojo, bet neįstojau, nes antru prioritetu buvau įrašiusi specialybę.. Dabar vėl neįstojau, neįtiko ir pirmas prioritetas.. Nu nesąmonė kažkokia.

 Mano irgi buvo aukstesnis, bet prioritetas buvo tik 11, db parasiau 3 numeriu ir vistiek nepakviete :/

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:01:27 | Nuoroda
Dolly rašė:

sveiki, ar niekam nebuvo problemų dėl prisijungino? man neleidžia ir rašo nesąmones . tipo bandau apeiti slaptažodžius. žodžiu.;P

 Man irgi tas pats.. bet eik per šitą nuorodą

www.lamabpo.lt/registracija_internetu.html

 

Spausk ant tos aptarnavimo sistemos ir prisijungsi ;>>

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:03:29 | Nuoroda
LMLMW rašė:
NeringaaaR rašė:
LemonDog rašė:
pringle rašė:

I mano specialybe buvo priimti 28zmones, 24 pasirase sutartis, tai vietos buvo likusios 4. As pakvietimo negavau, o truko tik 0,03 iki paskutinio istojusio KB, tai kaip suprantu pakvietimus gavo vel tie patys 4 zmones...

 tai taip ir buvo

 Greičiausiai taip ir buvo.. Mano balas pirmojo etapo metu buvo didesnis nei paskutinio priimtojo, bet neįstojau, nes antru prioritetu buvau įrašiusi specialybę.. Dabar vėl neįstojau, neįtiko ir pirmas prioritetas.. Nu nesąmonė kažkokia.

 Mano irgi buvo aukstesnis, bet prioritetas buvo tik 11, db parasiau 3 numeriu ir vistiek nepakviete :/

 Mano prioritetas buvo antras, o dabar pirmas ir tikrai tikėjau, kad dabar turi pakviesti.

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:03:31 | Nuoroda

O ar bus diagramos po  antro turo?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:06:38 | Nuoroda

Visi tikėjosi, kad antram etape bus mažesni balai, bet.. Į mediciną vnf, antram etape paskutinio pakviesto balas visu balu didesnis nei pirmajame etape.. Taip, kad naujo (pirmajam etape nepakviesto žmogaus) manau neatsirado nė vieno..

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:07:39 | Nuoroda

gal kas palieka laisva vieta VU informalogijoje VNF ?  ;}

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:14:07 | Nuoroda
NeringaaaR rašė:

Visi tikėjosi, kad antram etape bus mažesni balai, bet.. Į mediciną vnf, antram etape paskutinio pakviesto balas visu balu didesnis nei pirmajame etape.. Taip, kad naujo (pirmajam etape nepakviesto žmogaus) manau neatsirado nė vieno..

 is kur zinai tokia informacija? juk lamoje dar nera diagramu

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:17:54 | Nuoroda

rimtai, is  kur zinai? 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:27:18 | Nuoroda

Jeigu kam svarbu, po antro etapo palieku laisvą vietą VDU psichologijoj vf :D

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:35:02 | Nuoroda
NeringaaaR rašė:
Dolly rašė:

sveiki, ar niekam nebuvo problemų dėl prisijungino? man neleidžia ir rašo nesąmones . tipo bandau apeiti slaptažodžius. žodžiu.;P

 Man irgi tas pats.. bet eik per šitą nuorodą

www.lamabpo.lt/registracija_internetu.html

 

Spausk ant tos aptarnavimo sistemos ir prisijungsi ;>>

 o ar rodo toj nuorodoj tau siūlomą vietą?;) 

 

man tai nieko, taigi galiu tik liūdėti, kad šiais metais studijuoti nesu pakviesta:))

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:39:14 | Nuoroda

nu ką, laukiu papildomo priėmimo, gal iš 3 sykio pasiseks...nors jau nebelabai tikiu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:53:53 | Nuoroda

Gal žinot kada bus vnf 2-ojo etapo kvietimai išsiųsti?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:54:40 | Nuoroda
LemonDog rašė:

nu ką, laukiu papildomo priėmimo, gal iš 3 sykio pasiseks...nors jau nebelabai tikiu :D

 laukiam as irgi netikiu, ech teks vpu but.. ;[

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:00:28 | Nuoroda

Gal žinot kada bus vnf 2-ojo etapo kvietimai išsiųsti?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:03:58 | Nuoroda

na absurdas... prasykit, man labai idomu, yra is jusu kas gavote antrame etape kvietima...? :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:04:03 | Nuoroda
Jonas01 rašė:

Gal žinot kada bus vnf 2-ojo etapo kvietimai išsiųsti?

 jau issiusti, el paste bent radau

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą