Informatika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-19 14:01:04 | Nuoroda

vieniem nuėmė 15min, kitiem pridėjo, kitiem pusvalandį... mūsiškiam tik 5min pridėjo :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-19 14:03:23 | Nuoroda
Suniuss rašė:

Nesuprantu.. Ar jum ta klaida padare kazkokia didele itaka? Taigi vertina tai programa, kuria parasete, o ne su blogais duomenimis tikrina...

 Esmė ne tame, kad ta klaida gal ir visai nereikšminga. Tiesiog ji galėjo stipriai supainioti. Jei žmogus programą parašė gerai ir ten tada dėl tos klaidos ji nesikompiliavo ar metė kokį erorą tai tikriausiai kiek nervų pagadino ir laiko atimė, jei ją rašė pirmą. Bet nemanau, kad čia kas nors kreips didelį dėmesį į tai, nes pati užduotis buvo aiškiai suformuluota. 

Žinutė parašyta: 2011-06-19 17:38:48 | Nuoroda
Suniuss rašė:

Nesuprantu.. Ar jum ta klaida padare kazkokia didele itaka? Taigi vertina tai programa, kuria parasete, o ne su blogais duomenimis tikrina...

 Ar didelę :D Žiauriai didelę, vien dėl to kad dvi Rasos buvo, ir kad duomenyse parašyta žmonių skaičius...  galvojau, kad gudras uždavinys, kaip olimpiadose, bet nieko čia gudro nebuvo tik suknista klaida ir nespėjau parašyt programos...

Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:55:17 | Nuoroda

Manau, blogiausia ne tai, kad klaida įsivėlė, bet būtent nevienodos sąlygos egzamino metu. 45 min variacija, kai praktines dalies trukmė tik 90 min, yra didžiulė. Šiuo atveju negalėjo būti jokių "studentai patys turėjo pasiprašyti pratęsimo", nes tai yra valstybinis egzaminas, visi lyginami tarpusavuje. Žinoma, šitos klaidos jau nebeištaisys, bet pasimokys. Galiu paguosti tik tiek, kad norint gauti VF stojant i informatika, praktiškai užtenka išlaikyti egzaminus ir konkurencija labai maža, taigi tie procentai nelabai ką ir reikš.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:29:59 | Nuoroda
Aurimas Šimkus (SuperHP) rašė:

Manau, blogiausia ne tai, kad klaida įsivėlė, bet būtent nevienodos sąlygos egzamino metu. 45 min variacija, kai praktines dalies trukmė tik 90 min, yra didžiulė. Šiuo atveju negalėjo būti jokių "studentai patys turėjo pasiprašyti pratęsimo", nes tai yra valstybinis egzaminas, visi lyginami tarpusavuje. Žinoma, šitos klaidos jau nebeištaisys, bet pasimokys. Galiu paguosti tik tiek, kad norint gauti VF stojant i informatika, praktiškai užtenka išlaikyti egzaminus ir konkurencija labai maža, taigi tie procentai nelabai ką ir reikš.

 Gal žinai tikslius skaičius vf ?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:36:53 | Nuoroda

 Kur planuojate stoti laikiusieji? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 17:16:28 | Nuoroda
thespark rašė:

 Kur planuojate stoti laikiusieji? :)

 Arba Skotijoje i Computer Science arba KTU informatika ;)

  • Fizika / VBE 90
  • Informacinės technologijos / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-20 17:30:37 | Nuoroda
auriseu rašė:
Aurimas Šimkus (SuperHP) rašė:

Manau, blogiausia ne tai, kad klaida įsivėlė, bet būtent nevienodos sąlygos egzamino metu. 45 min variacija, kai praktines dalies trukmė tik 90 min, yra didžiulė. Šiuo atveju negalėjo būti jokių "studentai patys turėjo pasiprašyti pratęsimo", nes tai yra valstybinis egzaminas, visi lyginami tarpusavuje. Žinoma, šitos klaidos jau nebeištaisys, bet pasimokys. Galiu paguosti tik tiek, kad norint gauti VF stojant i informatika, praktiškai užtenka išlaikyti egzaminus ir konkurencija labai maža, taigi tie procentai nelabai ką ir reikš.

 Gal žinai tikslius skaičius vf ?

 Kai aš stojau (2009 m.), tai VF uzteko ~10.5 kb (mažiausias kb buvo KTU), ty reikėjo visus egzaminus išlaikyti bent po 1% ir iš anglų turėti bent 4. 2010 m. minimalus kb padidėjo gal per 2, ty iki 13, panašus turėtų būti ir šiemet. Taigi egzaminus reikėtų išlaikyti ir surinkti bent po kelis ar keliolika procentų. Šiek tiek didesnis kb i VU proramų sistemas, apie 14.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-20 17:43:27 | Nuoroda
Aurimas Šimkus (SuperHP) rašė:
auriseu rašė:
Aurimas Šimkus (SuperHP) rašė:

Manau, blogiausia ne tai, kad klaida įsivėlė, bet būtent nevienodos sąlygos egzamino metu. 45 min variacija, kai praktines dalies trukmė tik 90 min, yra didžiulė. Šiuo atveju negalėjo būti jokių "studentai patys turėjo pasiprašyti pratęsimo", nes tai yra valstybinis egzaminas, visi lyginami tarpusavuje. Žinoma, šitos klaidos jau nebeištaisys, bet pasimokys. Galiu paguosti tik tiek, kad norint gauti VF stojant i informatika, praktiškai užtenka išlaikyti egzaminus ir konkurencija labai maža, taigi tie procentai nelabai ką ir reikš.

 Gal žinai tikslius skaičius vf ?

 Kai aš stojau (2009 m.), tai VF uzteko ~10.5 kb (mažiausias kb buvo KTU), ty reikėjo visus egzaminus išlaikyti bent po 1% ir iš anglų turėti bent 4. 2010 m. minimalus kb padidėjo gal per 2, ty iki 13, panašus turėtų būti ir šiemet. Taigi egzaminus reikėtų išlaikyti ir surinkti bent po kelis ar keliolika procentų. Šiek tiek didesnis kb i VU proramų sistemas, apie 14.

 praitais metais 13.88 buvo daugmaz visur toks pat. tai su 30balais islaikytais visais buciau istojes :)

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-06-20 22:00:58 | Nuoroda

 Galvoju studijuot KTU programų sistemas, ką gero galit pasakyt apie mokslą kas jau studijuojat ?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 22:00:59 | Nuoroda

 Galvoju studijuot KTU programų sistemas, ką gero galit pasakyt apie mokslą kas jau studijuojat ?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 22:07:12 | Nuoroda
auriseu rašė:

 Galvoju studijuot KTU programų sistemas, ką gero galit pasakyt apie mokslą kas jau studijuojat ?

 KTU šita specialybė bus pirmus metus, tai atsiliepimų nelabai iš ko išgirsi :) Aš pati planuoju studijuoti Programų sistemas Vilniaus universitete. :) Nors Kaunas ir būtų arčiau, bet mąstau, kad pirmi metai tai specialybei, tai pirmakursiai bus tokie kaip bandomieji triušiai. Bet kiek teko girdėti KTU pasižymi aukšta informatikų paruošimo kokybe, todėl verta tikėtis gero :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 16:25:57 | Nuoroda
thespark rašė:
auriseu rašė:

 Galvoju studijuot KTU programų sistemas, ką gero galit pasakyt apie mokslą kas jau studijuojat ?

 KTU šita specialybė bus pirmus metus, tai atsiliepimų nelabai iš ko išgirsi :) Aš pati planuoju studijuoti Programų sistemas Vilniaus universitete. :) Nors Kaunas ir būtų arčiau, bet mąstau, kad pirmi metai tai specialybei, tai pirmakursiai bus tokie kaip bandomieji triušiai. Bet kiek teko girdėti KTU pasižymi aukšta informatikų paruošimo kokybe, todėl verta tikėtis gero :)

KTU ankščiau turėjo atskirą programavimo sistemų programą, kaip ir dabar bus. Nors kelis metus ji buvo informatikų specializacija (po dviejų metų galima pasirinkti specializacijas, tarp kurių yra programavimas), šiemet nusprendė rinkti stiprius programuotojus. Nuo pirmo semestro bus mokoma objektinio programavimo ir rimtai dirbama. Tai nėra visiškai nauja programa, todėl dėl kokybės neabejokit. Nebus čia jokių triušių. Aš pats tik pernai įstojau į KTU informatiką, ir jeigu reiktų šiemet priimti sprendimą, jis būtų toks pats (na, gal programų sistemos būtų). :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 21:07:19 | Nuoroda

 Parašiau 15min, lrytas ir delfi dienraščiams apie situaciją dėl klaidos gal paviešins :) Kas netingit rašykit :) Paskatinsim NEC darbuotojus priimt teisingą sprendimą :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-27 22:16:17 | Nuoroda

Aš galvoju stoti i KTU Žiniasklaidos multimedija arba i VU Kauno Humanitarini fakulteta finansų informatika gal kas turit kokių nors atsiliepimu apie šias specialybes?  

Žinutė parašyta: 2011-06-28 15:36:42 | Nuoroda

Po 40min. egzo isejau. Antros dalies nelaukiau :D Idomu ar islaikysiu ? :D Kada atsakymai ? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-28 18:52:00 | Nuoroda
gabrikas1 rašė:

Po 40min. egzo isejau. Antros dalies nelaukiau :D Idomu ar islaikysiu ? :D Kada atsakymai ? :D

 Kiek girdėjau,tai lyg ir pektadienį turėtų būt rezultatai,bet...Šimtu procentų negarantuoju :)

O dėl išlaikymo,tai tikria turi šancų...aš pati panašiai :D į praktinę nebėjau...Šiaip prieš porą metų vienas pažystamas,taip,na neidamas į praktinę dalį, išlaikė 28%, taip kad jei nesitiki labai daug,o ir nemanai jog susimovei,tai šilaikysi ;D aš optimistė net 40% tikiuos :)))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-29 11:15:51 | Nuoroda

Optimistė :D aš tikiuosi bent 30-40% eidama i praktine uzduoti ir dar kazka tikrai i tema parašius :D o teorine dalį irgi gerai padariau :) nu jei tu išlaikysi 40% tai tada aš tave net pasveikinsiu :))

Žinutė parašyta: 2011-06-29 11:37:59 | Nuoroda
auriseu rašė:

 Parašiau 15min, lrytas ir delfi dienraščiams apie situaciją dėl klaidos gal paviešins :) Kas netingit rašykit :) Paskatinsim NEC darbuotojus priimt teisingą sprendimą :D

 Teisingiausias budas istaisyti sita klaida - egzamino perlaikymas, nes dabar jau vis tiek vienodo teisingumo visiems negrazinsi (visiems vienodai pakels arba sumazins).

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-29 11:51:51 | Nuoroda
Ugne019 rašė:

Optimistė :D aš tikiuosi bent 30-40% eidama i praktine uzduoti ir dar kazka tikrai i tema parašius :D o teorine dalį irgi gerai padariau :) nu jei tu išlaikysi 40% tai tada aš tave net pasveikinsiu :))

 Taip,aš tikrų tikriausia optimistė :DD šiaip jei 30% surinkčiau irgi džiaugčiausi, bet nenustebsiu nei nei 15 nebus :D ai,tas laukimas kartais taip subalamutina protą,kad net nebežinai,ką ir begalvoji :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą