KTU Medijų filosofija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-04 19:26:42 | Nuoroda

Sveiki,

Gal yra studijuojančių šioje bakalauro programoje? Ar norinčių studijuoti?

Labai įdomu būtų sužinoti, kaip vertinate šią specialybę. Kokie pliusai ir minusai? Domina viskas. :) 

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-05-06 12:36:17 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Žinutė parašyta: 2011-05-11 01:50:35 | Nuoroda

Labas Rima,

Si studiju programa yra visiskai nauja! (zmones Istoja 2011 bus pirmi sios programos klausytojai). Todel apie ja neiseis papasakoti. Iki siol KTU buvo tik mediju filosofijos magistro studiju programa. Siaip sioje katedroje dirba Tomas Sodeika. Apie Sodeika galima pasakyti tai kad kai Studijuojantys VU filosofija giriasi kad pas juos Sliogeris taip studijuojantys filosofija kaune gali girtis kad pas juos Sodeika :) Na taip pat neatsilieka ir kiti destytojai. ;)

Žinutė parašyta: 2011-05-11 19:14:28 | Nuoroda

Ai, va kaip čia. Dabar žinosiu. Ačiū už informaciją. ;) 

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-06-04 16:21:35 | Nuoroda

Aš svarstau apie galimybę studijuoti. Esmę, kuo skiriasi, sakykim, medijų filosofija nuo paprastos filosofijos lyg ir suvokiu. Vis dėlto man įdomu, ar pabaigus medijų filosofijos studijas yra didesnės galimybės įsidarbinti konkrečioje srityje nei baigus tiesiog filosofiją?

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą