Pasimetęs
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 23:40:25 | Nuoroda

Sveiki,

Esu beviltiškoj padėty. Nežinau nei kur stoti , nei į kokią specialybę. Pasirinkau visiškai nesusijusius egzaminus t.y. - Anglu, Rusų , Lietuviu, Geografija, Biologija. Visiskai neisivaizduoju koks susidarys konkursinis balas ir kur būtu įmanoma stoti su šiais egzaminais. Gal kas panašiai esat buvę ir kažkaip išsisukote? Būtų labai naudingi patarimai , nes dabar jaučiuosi labai pasimetęs.

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:30:57 | Nuoroda

O kodėl tik dabar apie tai pagalvojai? Žinok nelabai žinau, bet jeigu į kolegiją reikia dviejų egzų, tai gal kažkurių egzaminų derinys ir tiktų. Žiūrėk, kokie reikalvaimai atskirose kolegijose, nes kiti ir be to turi, ką veikti :) Nusipirk tą žurnalą “Kur stoti“ arba per internetą ieškokis. Daugiau taip nepasimetinėk, nes nu blyn gi tikiuosi, kad ne mėnuly gyveni, o visur kitur info įmanoma rast pačiam.

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:35:06 | Nuoroda

nu tai pradžiai apsičiupinėjam :D poto... turi 5 egzus, šaunu. kokius turi metinius pažymius ir kokio lygio? ir kaip suprantu esi humanitaras tai soc mokslai, kalbos biologija. šiaip ir universitetas koks tiktų. kadangi turi dvi kalbas, tai filologijos tinka, bet ten istorijos reik. ką pats norėtum veikt

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-22 14:34:43 | Nuoroda

arba dar gali pabandyt lamoj į konkursinio balo skaičiuoklę susimest savo egzų ~rezultatus, o ten jau KB rodo prie kiekvienos specialybės. peržiūrėk viską, gal ką rasi :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:39:30 | Nuoroda

Sveiki, o gal kas galetu pasakyt, kaip atrodytu jei panele mokytusi laivu energetiniu irenginiu eksploatacija? Ir kaip su praktika juroje? Gal kas nors ten planuoja mokytis? Ar geriau pasirinkti transporto inzinerija?

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:54:08 | Nuoroda
just rašė:

Sveiki, o gal kas galetu pasakyt, kaip atrodytu jei panele mokytusi laivu energetiniu irenginiu eksploatacija? Ir kaip su praktika juroje? Gal kas nors ten planuoja mokytis? Ar geriau pasirinkti transporto inzinerija?

 Į antrą dalį neatsakysiu, bet į pirmą..nu sorry, negaliu susitvardyt su savo chamizmu.. XXIa. visgi.. va: 
www.youtube.com/watch?v=LS37SNYjg8w
 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-26 00:15:31 | Nuoroda
just rašė:

Sveiki, o gal kas galetu pasakyt, kaip atrodytu jei panele mokytusi laivu energetiniu irenginiu eksploatacija? Ir kaip su praktika juroje? Gal kas nors ten planuoja mokytis? Ar geriau pasirinkti transporto inzinerija?

 who cares??? 
jei tau norisi, ir varyk... man va norėtųsi orlaivį pilotuot, tai ir varyčiau.
bet pirma išsiaiškink ką ten jie daro. nes pvz man tas keturių žodžių kratinys nieko nesako :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-26 13:41:40 | Nuoroda

Tai issiaiskinus jau senai esu. Ir ten labai noriu stot, tik va praktika juroje turi but atlikta 37 savaites per visus keturis metus, o jei viena pana per visa grupe busiu kazin ar kas leis i ta jura man plaukt ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-26 16:12:41 | Nuoroda

Davai, papasakok daugiau apie savo specialybę, nes skamba įdomiai. Ir kuo Tave tai traukia? : ) 

P.S - kas čia per lyčių stereotipai! 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:30:32 | Nuoroda

O dieve 21 amzius kas darosi ...isivaizduoju tepaluota mergaite masinu skyriuje ant zvejybinio laivo 3 menesiu reise :DDDD stai kaip siais laikais tevai savo atzalas isaukleja:) Jau laivo sturmaniu panu gausu, nejaugi ir masinu skyriuje krapstysis vienos mechanikes:D o jei rimciau tai pagalvok ka tu veiksi juroje puse savo gyvenimo...

Žinutė parašyta: 2011-06-27 12:26:21 | Nuoroda

Juk darba galima gauti ir sausumoje, nebutinai juroje. Laivus remontuot reikia, gedimus naikinti, paruosti reisui ir panasiai.

O apie sia specialybe internete yra tikrai daug informacijos, tai jei domina pasiskaityk. ;) Mane visad trauke prie vyrisku specialybiu ir pries pora metu atsirado stipri trauka jurai, tai tikriausiai del to. ;)) Ir dar, baigus sia specialybe darbas garantuotas.

Žinutė parašyta: 2011-06-27 15:31:14 | Nuoroda

bet tai kai įdomiai Tu čia : D Na, jeigu Tau tai patinka, manai, patiks, tai būtinai bandyk, koks  skirtumas, kaip tai atrodys! Sėkmės Tau! 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-27 16:11:33 | Nuoroda

Aciu. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 11:59:27 | Nuoroda
Stasmenas rašė:

Sveiki,

Esu beviltiškoj padėty. Nežinau nei kur stoti , nei į kokią specialybę. Pasirinkau visiškai nesusijusius egzaminus t.y. - Anglu, Rusų , Lietuviu, Geografija, Biologija. Visiskai neisivaizduoju koks susidarys konkursinis balas ir kur būtu įmanoma stoti su šiais egzaminais. Gal kas panašiai esat buvę ir kažkaip išsisukote? Būtų labai naudingi patarimai , nes dabar jaučiuosi labai pasimetęs.

 su tokiais egzaminais gali bandyti į LKKA. pavyzdžiui, kūno kultūra, treniravimo sistemos (jei bent kiek traukia sportas) , jei ne, į socialinių skiltį nelabai apsimoka žiūrėt, gali dar bandyt ieškotis kažką su humanitariniais (nes turi trys kalbas), nesvarbu jei kažkokio egzo neturėsi, gal bus aukštas balas ir pavyks įstot.

ietis.lkka.lt/~pagalba/calc/calc.php

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą