ODONTOLOGIJA 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:36:07 | Nuoroda

Hm, na kiekiai labai skirias kiekvienam cikle :)
Citologijoj- reikdavo kasdien išmokt po kokius 8 A4 psl :) apklausoms.
Chemijoj- koliui po kokį 80psl (nebepamenu) iš tokios mažos laborų knygutės kaip jūsų žalios biologijos :D
Anatoj................ nenoriu gasdint :D gal nesakyt? patys pamatysit... na, koliui neužtenka poros dienų nuo ryto iki vakaro :D reikia bent 5dienelių (o kartais ir daugiau, nuo temos priklauso) egzo apimtis maždaug kaip 10 biologijos VBE :Dgal ir daugiau... :D
Fizikoj- nedaug... labai nedaug :) nebepamenu jau net :D pasiskaitai iš vakaro ir viskas :D
Biochemijoj, kai mokais iš skaidrių tai nėra baisiai daug, nors ir ne mažai :) bet labai daug mokytis nereik :) koliui užtenka pasiruošt poros dienų :)
Matiekoj- mokytis beveik nereik :D  pasiskaitai porą valandžikių prieš kolį ir viskas ;)
Histėj- man buvo sunku, gal kad ji buvo tada, kai ant nosies jau buvo LT VBE :)... mokytis nemažai reikia :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:36:22 | Nuoroda

 Na, kai pirmas kolis buvo ( is kaulu ) , tai ne itin daug ( nors tuo metu atrode zveriski kiekiai, nes nebuvom mate, ka dar teks mokytis), tai ten pvz per diena virsutiniu ir apatiniu galuniu kaulai ( ju visos dalys, kurios veliau jau kartojosi ir nebuvo itin sunku). O vat raumenukus reikejo per tris dienas gal, VISUS RAUMENIS , ir ju funkcijas, zinoma , kurios maisosi vaje vaje :D ( aciu Dievui, kad per egza neteko to dziaugsmelio issitraukti.Raumenis sunku ir parodyti ant muliazu, nes jie atlase vienaip, ant muliazu- kitaip, o ant lavonu - isvis...

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:41:03 | Nuoroda

aina nx nesikeikus...;D sako tik pora valandzikiu :D man pora valandzikiu be sustojimos sedet prie knygu yra beveik belekas :D pz gal geriau eit maximon deziu kraut...

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:42:22 | Nuoroda

Nejuokauk :D Teks priprast :D Anatoj išvis būdavo dienų kai kokį 12h reikia prasimokyt :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:44:24 | Nuoroda

sunku issilaikyt nemokamam?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:46:50 | Nuoroda

Iskristi sansu nera, nebet esi visiskas asilas :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:48:02 | Nuoroda

;D su manim viso buna xDD

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:48:56 | Nuoroda
akvilee rašė:

Sveiki, kaip manote, ar į LSMU odontologiją nemokamą įstočiau su stojamuoju balu 19,9. Nes vis dar blaškausi tarp medicinos ir odontologijos, tai jei ne, lieka medicina.

 tai zinoma, kad istosi i nemokama odontologija, praeitais m. mano drauge istojo, nors turejo tik 19,6  o jei siais m. kb ir kils, tai tikrai ne daugiau kaip 0.2 balais ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:50:29 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

Iskristi sansu nera, nebet esi visiskas asilas :D

 buna kad iskrenta? :DDDD

Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:51:06 | Nuoroda

 neklaidink zmoniu, tikrai neistos, paziurek gi koks mazass KB :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:51:46 | Nuoroda
vitern rašė:
Zuvedra rašė:

Iskristi sansu nera, nebet esi visiskas asilas :D

 buna kad iskrenta? :DDDD

 Na, kiek man teko girdeti , tai ne, as nelabai asilai cia stoja :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:52:05 | Nuoroda
jurgiz rašė:
akvilee rašė:

Sveiki, kaip manote, ar į LSMU odontologiją nemokamą įstočiau su stojamuoju balu 19,9. Nes vis dar blaškausi tarp medicinos ir odontologijos, tai jei ne, lieka medicina.

 tai zinoma, kad istosi i nemokama odontologija, praeitais m. mano drauge istojo, nors turejo tik 19,6  o jei siais m. kb ir kils, tai tikrai ne daugiau kaip 0.2 balais ;)

 juokauji? nera sansu jai. patikek, siais metais paskutinis istojes tures bent 20,1. i mokama.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:56:42 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:

omg omg omg vis dar neapsisprendes as, kur labiau noriu, kur persperktyviau, kur as labiau tinkamas... odontologija traukia del preztizo didesnio (yeah, stupid), del trumpesniu studiju, kiti sako, kad didesni pinigai, bet isitikinau, kad greiciausiai cia visiska netiesa (ivariai buna).. dabar, kai jau beveik esu isitikines, kad istosiu i vf, niekaip nepasirenku, kur stot ;/

 na pagalvokime. pasirenki odontologija ir mokaisi 5metus. tu tampi niekas. tada mokaisi dar 4 metus ir tik po to zmones nebijos pas tave lankytis, nes nemanys, kad gali sumaisyti krumini su iltiniu danciu. o jei pasirinksi medicina mokinsies 6 metus. tu niekas. mokinsies dar 4 metus, tu vis dar niekas. mokinsies dar 4 metus, va tada jau seni zmones nebijos pas tave eiti ir tau i kisene duos po 10 lt. taigi jo, as renkuosi odontologija ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:58:44 | Nuoroda
jurgiz rašė:
Ace Of Spades rašė:

omg omg omg vis dar neapsisprendes as, kur labiau noriu, kur persperktyviau, kur as labiau tinkamas... odontologija traukia del preztizo didesnio (yeah, stupid), del trumpesniu studiju, kiti sako, kad didesni pinigai, bet isitikinau, kad greiciausiai cia visiska netiesa (ivariai buna).. dabar, kai jau beveik esu isitikines, kad istosiu i vf, niekaip nepasirenku, kur stot ;/

 na pagalvokime. pasirenki odontologija ir mokaisi 5metus. tu tampi niekas. tada mokaisi dar 4 metus ir tik po to zmones nebijos pas tave lankytis, nes nemanys, kad gali sumaisyti krumini su iltiniu danciu. o jei pasirinksi medicina mokinsies 6 metus. tu niekas. mokinsies dar 4 metus, tu vis dar niekas. mokinsies dar 4 metus, va tada jau seni zmones nebijos pas tave eiti ir tau i kisene duos po 10 lt. taigi jo, as renkuosi odontologija ;D

 ir po 100 ideda... o odonto nei lito i kisene negausi nes ir taip ne visi litu turi uzsimoket :D ir dar negerbia ble..

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-04 00:01:07 | Nuoroda

Idomiai kalbat, daugiau tokiu postu :D

Mane irgi nugasdino ir tai jau ka moniss apie kiekius parase, kai mano didziausias gyvenimo kalimas kolkas buvo keliolika izangu is lietuviu paskutinem dienom :D

Nu bet visi istveria istversiu ir as :)

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-04 00:01:31 | Nuoroda

 Ir siaip, uzsienio kalbu mokejimas - labai superinis dalykas. Nes erazmuse dalyvaut - neikainojama patirtis. Kiap pavyzdi galima pateikti, jog Lietuvoj per visus mokymosi metus odontologas padaro mazdaug 12-15 kanalu, kai tuo tarpu svetur isvaziaves - per menesi 120 :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-04 00:02:54 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

Idomiai kalbat, daugiau tokiu postu :D

Mane irgi nugasdino ir tai jau ka moniss apie kiekius parase, kai mano didziausias gyvenimo kalimas kolkas buvo keliolika izangu is lietuviu paskutinem dienom :D

Nu bet visi istveria istversiu ir as :)

 mldc, interpretacija rasei? as tai puse dienos pries egza skaiciau apie Vilimaite, o per egza jos nepaemiau :DD Martinaitis valdo!

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-04 00:03:49 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
jurgiz rašė:
Ace Of Spades rašė:

omg omg omg vis dar neapsisprendes as, kur labiau noriu, kur persperktyviau, kur as labiau tinkamas... odontologija traukia del preztizo didesnio (yeah, stupid), del trumpesniu studiju, kiti sako, kad didesni pinigai, bet isitikinau, kad greiciausiai cia visiska netiesa (ivariai buna).. dabar, kai jau beveik esu isitikines, kad istosiu i vf, niekaip nepasirenku, kur stot ;/

 na pagalvokime. pasirenki odontologija ir mokaisi 5metus. tu tampi niekas. tada mokaisi dar 4 metus ir tik po to zmones nebijos pas tave lankytis, nes nemanys, kad gali sumaisyti krumini su iltiniu danciu. o jei pasirinksi medicina mokinsies 6 metus. tu niekas. mokinsies dar 4 metus, tu vis dar niekas. mokinsies dar 4 metus, va tada jau seni zmones nebijos pas tave eiti ir tau i kisene duos po 10 lt. taigi jo, as renkuosi odontologija ;D

 ir po 100 ideda... o odonto nei lito i kisene negausi nes ir taip ne visi litu turi uzsimoket :D ir dar negerbia ble..

 cha, tu turbut senai buvai pas dantiste ;D pamatysi ka ten zmones gali padaryti per 30 min. ir kiek jie liepia sumoketi. plius, reikia nepamirsti ir to dalyko, kad lietuvoje labai zemos kainos, visi uzsienieciai keliauja i lietuva dantis taisytis.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 00:08:51 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
jurgiz rašė:
akvilee rašė:

Sveiki, kaip manote, ar į LSMU odontologiją nemokamą įstočiau su stojamuoju balu 19,9. Nes vis dar blaškausi tarp medicinos ir odontologijos, tai jei ne, lieka medicina.

 tai zinoma, kad istosi i nemokama odontologija, praeitais m. mano drauge istojo, nors turejo tik 19,6  o jei siais m. kb ir kils, tai tikrai ne daugiau kaip 0.2 balais ;)

 juokauji? nera sansu jai. patikek, siais metais paskutinis istojes tures bent 20,1. i mokama.

labai daug kas priklauso ir nuo to, kuriuo numeriu uzrasai fakulteta. kalbejau su viena drauge odontologe ar ji desto odontologija tiksliai negaliu pasakyti.... geriausias variantas yra 1nr. vu odontologija 2nr. lsmu odontologija 3 vu medicina 4 lsmu farmacija 5 lsmu medicina. patikek, jau sita dalyka tikrai zinau ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 00:11:41 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
 mldc, interpretacija rasei? as tai puse dienos pries egza skaiciau apie Vilimaite, o per egza jos nepaemiau :DD Martinaitis valdo!

 Jo, interpretacija. Rasiau Vilimaite nes poetu nesimokiau o Vilimaite bent jau raso zmogiskai ne kaip Donelaitis :D  728 zodziu pripyliau, geriau nei tikejausi istikro gavau :D

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą