Stojimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:09:08 | Nuoroda

Sveiki norejau paklausti tokio dalyko. Dabar stojant i universiteta reikia 3 valstybiniu egzaminu. Sakykim as islaikau matematika, istorija, lietuviu. O stoju i KTU automatika ir ten reikia fizikos. Tai as galiu pretenduoti i nemokama vieta jei uzteks matematikos ir lietuviu balo ar dar butinai reikia fizikos, kad galeciau cia stoti?


Ta prasme as laikau istorija, lietuviu , matematika

O reikia : Matemtatika, Lietuviu. Fizika.

Man fizikos ims 0, bet jei uztektu balu i nemokama tai as pretenduosiu i ta vieta? Ar svarbu bet kokius 3 ezgzus valstybinius tureti?  

Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:13:29 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Sveiki norejau paklausti tokio dalyko. Dabar stojant i universiteta reikia 3 valstybiniu egzaminu. Sakykim as islaikau matematika, istorija, lietuviu. O stoju i KTU automatika ir ten reikia fizikos. Tai as galiu pretenduoti i nemokama vieta jei uzteks matematikos ir lietuviu balo ar dar butinai reikia fizikos, kad galeciau cia stoti?


Ta prasme as laikau istorija, lietuviu , matematika

O reikia : Matemtatika, Lietuviu. Fizika.

Man fizikos ims 0, bet jei uztektu balu i nemokama tai as pretenduosiu i ta vieta? Ar svarbu bet kokius 3 ezgzus valstybinius tureti?  

 Rasyk i lamapbo informacijos emeila arba tiesiog skaipu, juk ju puslapyje yra informacija. Tau is karto ir tiksliai atskays.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:03:58 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Sveiki norejau paklausti tokio dalyko. Dabar stojant i universiteta reikia 3 valstybiniu egzaminu. Sakykim as islaikau matematika, istorija, lietuviu. O stoju i KTU automatika ir ten reikia fizikos. Tai as galiu pretenduoti i nemokama vieta jei uzteks matematikos ir lietuviu balo ar dar butinai reikia fizikos, kad galeciau cia stoti?


Ta prasme as laikau istorija, lietuviu , matematika

O reikia : Matemtatika, Lietuviu. Fizika.

Man fizikos ims 0, bet jei uztektu balu i nemokama tai as pretenduosiu i ta vieta? Ar svarbu bet kokius 3 ezgzus valstybinius tureti?  

 Tai pasiklausk, koks pernai buvo minimalus balas į vf/vnf vietą toj prog. (jeigu nėra internete) ir tada pasiskaičiuok, koks tavo. Mažiausiai tris valstybinius egzaminus reikia išlaikyti, kad išvis galėtum pretenduoti stot į bet kokį universitetą.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:11:56 | Nuoroda

Jei fizika ne pagringinis dalykas, tai vietoj egzo ims metini pazymy ir pilnai pretenduosi y nemokama vieta :) man taip pat yra, nelaikiau fizikos bet stosiu y geodezija tik su metiniu :)))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:21:52 | Nuoroda

Sveiki, o iki kada reikes nuvesti i universiteta popierius po liepos 26d? :

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:44:00 | Nuoroda

Gal zinot? 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:49:26 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Gal zinot? 

 per tris dienas.

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:49:28 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Sveiki, o iki kada reikes nuvesti i universiteta popierius po liepos 26d? :

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/bendrojo-pri%C4%97mimo-datos

per tris dienas :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:53:03 | Nuoroda

Iki liepos 29d., bent tokia info lamoj pateikta

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-07-18 16:24:38 | Nuoroda

 nuo liepos 26 iki liepos 29 dienos vyks pirmas et

Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:48:08 | Nuoroda

Sveiki aš tai dabar susimėčius... planuoju stoti į soc. pedagogiką, ir galvojau arba VPU arba ŠU, bet apsistojau ties Vilnium. ten gaučiau soc.pedagogikos bakalaurą. Šiandien mama įkyriai pradėjo siūlyt dar vieną variantą (pačiu laiku, kai teliko kelios dienos prašymui). Sako stot į VU į soc.darbą ir kažkaip paskui gaučiau soc.pedagogikos magistrą. Bet ten būtų šeši metai studijų. Kas geriau? ar apsimoka?  man studjos būtų nemokamos, ir sako su magistru geriau įsidarbint.nes mokykloj tikrai nenorėčiau dirbt. bet nežinau, mane truputį gąsdina trukmė...
 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:51:13 | Nuoroda
whatever. rašė:

Sveiki aš tai dabar susimėčius... planuoju stoti į soc. pedagogiką, ir galvojau arba VPU arba ŠU, bet apsistojau ties Vilnium. ten gaučiau soc.pedagogikos bakalaurą. Šiandien mama įkyriai pradėjo siūlyt dar vieną variantą (pačiu laiku, kai teliko kelios dienos prašymui). Sako stot į VU į soc.darbą ir kažkaip paskui gaučiau soc.pedagogikos magistrą. Bet ten būtų šeši metai studijų. Kas geriau? ar apsimoka?  man studjos būtų nemokamos, ir sako su magistru geriau įsidarbint.nes mokykloj tikrai nenorėčiau dirbt. bet nežinau, mane truputį gąsdina trukmė...
 

 tai kur tu bestotum jei nori magistro diplomo tai pirmiausiai turi pabaigt bakalauro studijas 4 metai + 2metai magistro studiju.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:52:45 | Nuoroda
whatever. rašė:

Sveiki aš tai dabar susimėčius... planuoju stoti į soc. pedagogiką, ir galvojau arba VPU arba ŠU, bet apsistojau ties Vilnium. ten gaučiau soc.pedagogikos bakalaurą. Šiandien mama įkyriai pradėjo siūlyt dar vieną variantą (pačiu laiku, kai teliko kelios dienos prašymui). Sako stot į VU į soc.darbą ir kažkaip paskui gaučiau soc.pedagogikos magistrą. Bet ten būtų šeši metai studijų. Kas geriau? ar apsimoka?  man studjos būtų nemokamos, ir sako su magistru geriau įsidarbint.nes mokykloj tikrai nenorėčiau dirbt. bet nežinau, mane truputį gąsdina trukmė...
 

 Tikrrai gaila su tokiais balais stoti į VPU... Patarčiau bet kokiu atveju rinktis VU

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:59:30 | Nuoroda
nesakyk rašė:
whatever. rašė:

Sveiki aš tai dabar susimėčius... planuoju stoti į soc. pedagogiką, ir galvojau arba VPU arba ŠU, bet apsistojau ties Vilnium. ten gaučiau soc.pedagogikos bakalaurą. Šiandien mama įkyriai pradėjo siūlyt dar vieną variantą (pačiu laiku, kai teliko kelios dienos prašymui). Sako stot į VU į soc.darbą ir kažkaip paskui gaučiau soc.pedagogikos magistrą. Bet ten būtų šeši metai studijų. Kas geriau? ar apsimoka?  man studjos būtų nemokamos, ir sako su magistru geriau įsidarbint.nes mokykloj tikrai nenorėčiau dirbt. bet nežinau, mane truputį gąsdina trukmė...
 

 tai kur tu bestotum jei nori magistro diplomo tai pirmiausiai turi pabaigt bakalauro studijas 4 metai + 2metai magistro studiju.

 tai esme tame kad man tai pofik ar magistras ar bakalauras, čia mama nori bakalauro

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-18 21:45:05 | Nuoroda

Gerai, o jei studijuoju VU soc. darbo bakalaurą ir paskui studijuoju toliau, gaunu magistrą, ar gaunu soc. pedagogo kvalifiaciją? gal kas tiksliai žinot ? nes mano mama sužinojo kad taip yra iš avo bendradarbės, kuri man neatrodo itin protinga ir besigaudanti šitoj situacijoj...

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-18 21:51:55 | Nuoroda
whatever. rašė:
nesakyk rašė:
whatever. rašė:

Sveiki aš tai dabar susimėčius... planuoju stoti į soc. pedagogiką, ir galvojau arba VPU arba ŠU, bet apsistojau ties Vilnium. ten gaučiau soc.pedagogikos bakalaurą. Šiandien mama įkyriai pradėjo siūlyt dar vieną variantą (pačiu laiku, kai teliko kelios dienos prašymui). Sako stot į VU į soc.darbą ir kažkaip paskui gaučiau soc.pedagogikos magistrą. Bet ten būtų šeši metai studijų. Kas geriau? ar apsimoka?  man studjos būtų nemokamos, ir sako su magistru geriau įsidarbint.nes mokykloj tikrai nenorėčiau dirbt. bet nežinau, mane truputį gąsdina trukmė...
 

 tai kur tu bestotum jei nori magistro diplomo tai pirmiausiai turi pabaigt bakalauro studijas 4 metai + 2metai magistro studiju.

 tai esme tame kad man tai pofik ar magistras ar bakalauras, čia mama nori bakalauro

 mama tau nori magistro. bakalauras tai yra pirmi 4 metai.
ir šiaip tik su bakalauru šiais laikais sunkoka :) tai tikrai magistrą ir pati/pats nuspręsi gal rinktis.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:01:00 | Nuoroda
whatever. rašė:

Gerai, o jei studijuoju VU soc. darbo bakalaurą ir paskui studijuoju toliau, gaunu magistrą, ar gaunu soc. pedagogo kvalifiaciją? gal kas tiksliai žinot ? nes mano mama sužinojo kad taip yra iš avo bendradarbės, kuri man neatrodo itin protinga ir besigaudanti šitoj situacijoj...

 žiūrint ką tu tam magistre studijuoji, kokia ten specialybė.
bet pirma manau reikia bakalaurą turėt, vėliau apie magistrą galvot :D
o jei tu nori pedagogo laipsnio, na tai galiausiai galima pasiimt kursus kur metus lyg trunka.
nors taip pat sėkmingai gali studijuoti vpu, studijos nėra labai sunkios, kiek pamenu ten paruošia skirtingų krypčių soc pedagogus, pvz specialiųjų, žiniasklaidos ir pan... bet čia senokai buvo kai sesė studijavo, gal jau pasikeitė. :)
 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:02:48 | Nuoroda

beje gal galima magistrą studijuoti kitame universitete, pvz vpu, ir tada kaip ir gautum pedagogo kvalifikaciją :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:30:14 | Nuoroda

Aš norėjau apsidraust,kad tiksliai žinot. Mama visvien ūš iki galo kad stot į VU tai bijau kad nebūtų taip kad studijuosiu šešis metus o pasirodys kad visvien liksiu soc darbuotoja. kai per keturis galejau tapt soc pedagoge.

 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-18 23:39:14 | Nuoroda
whatever. rašė:

Aš norėjau apsidraust,kad tiksliai žinot. Mama visvien ūš iki galo kad stot į VU tai bijau kad nebūtų taip kad studijuosiu šešis metus o pasirodys kad visvien liksiu soc darbuotoja. kai per keturis galejau tapt soc pedagoge.

 

 aisku eik i VU,gal kliedi su tokiais gerais balais eit i VPU? nepasigailesi istojusi i VU!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą