Fuksu stowyklos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:54:16 | Nuoroda

 O KTU tokios stovyklos būna? :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-18 18:39:25 | Nuoroda

stovyklos vyksta nebutinai paskutini rugpjucio savaitgali, kai kur rugsejo pradzioj vyksta.

O KTU tai aisku, kad vyksta, kiek zinau tai pasirasant sutarti galima pildyti anketa del dalyvavimo ir paskui atrenka, nes visu neima :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-19 22:31:59 | Nuoroda

Gal kas zino kada SU buna ta stowykla?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:01:15 | Nuoroda

Aš čia tokį praktišką klausimą. Jei fuxu stovyklos vyksta vienoje vietoje visą laiką ( to aš nežinau, tik spėju ) tai buvę ten pagelbėkit prašau tokiu klausimu : ar yra netoli kokių "načnykų" , ar reikia užsipirkt kaip reikiant dieną. Ir ar išvis ten 5 km spinduliu yra parduotuvė???

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-29 12:39:13 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:

Aš čia tokį praktišką klausimą. Jei fuxu stovyklos vyksta vienoje vietoje visą laiką ( to aš nežinau, tik spėju ) tai buvę ten pagelbėkit prašau tokiu klausimu : ar yra netoli kokių "načnykų" , ar reikia užsipirkt kaip reikiant dieną. Ir ar išvis ten 5 km spinduliu yra parduotuvė???

 Manau, kad stovyklos organizatoriai pasirūpina, kad nereiktų jokių "načnykų"

 
Žinutė parašyta: 2011-07-29 18:23:34 | Nuoroda

siaip dazniausiai visi pasirupina tokiais dalykais is anksto :D

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-31 21:15:19 | Nuoroda

sveiki, gal kas varys MRU fuxu stovykla? ir noreciau suzinot jei aisku zino kas kaip ten vyksta su stipriuju gerimu pirkimu? ar ten vietoj perkama ar jau paciam kaip reikalas reikia uzsipirkti?

Žinutė parašyta: 2011-07-31 21:40:30 | Nuoroda
Ievukea rašė:

Gal kas zino kada SU buna ta stowykla?

 Bus rugpjūčio paskutinį savaitgalį :) 26-28 dienomis :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:11:07 | Nuoroda
silveris rašė:

sveiki, gal kas varys MRU fuxu stovykla? ir noreciau suzinot jei aisku zino kas kaip ten vyksta su stipriuju gerimu pirkimu? ar ten vietoj perkama ar jau paciam kaip reikalas reikia uzsipirkti?

 Gi viršuje tą patį klausimą uždaviau. Iš anksto geriau užsipirkt. Nusivežk dvi 0,5 baltos, tikrai užteks. Alaus jaučiu " zavalam" bus tai neapsimoka vežt nes daug užima.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:42:15 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:
silveris rašė:

sveiki, gal kas varys MRU fuxu stovykla? ir noreciau suzinot jei aisku zino kas kaip ten vyksta su stipriuju gerimu pirkimu? ar ten vietoj perkama ar jau paciam kaip reikalas reikia uzsipirkti?

 Gi viršuje tą patį klausimą uždaviau. Iš anksto geriau užsipirkt. Nusivežk dvi 0,5 baltos, tikrai užteks. Alaus jaučiu " zavalam" bus tai neapsimoka vežt nes daug užima.

nu dvi 0,5 baltos tikrai uzteks komai.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:55:46 | Nuoroda

sory blm pirma parasiau o tada pamaciau kad toks pat klausimas jau yra.. sakot uzteks dvieju 0,5, na jo galvojau deze alaus pasiimt bet taip pat pagalvojau kaip ir jus saket kad daug jau vietos tai uzims... na tada pajamsiu litriuka baltos ir bus manau gerai ;DD

Žinutė parašyta: 2011-08-07 15:36:38 | Nuoroda

O is vis, jus be to alkoholio galit ramiai pasibut? Ar tai yra vienintele jusu priemone pasilinksmint? (apie narkotines mediagas net nekalbu)

Žinutė parašyta: 2011-08-08 15:42:39 | Nuoroda
Dusan rašė:

O is vis, jus be to alkoholio galit ramiai pasibut? Ar tai yra vienintele jusu priemone pasilinksmint? (apie narkotines mediagas net nekalbma).

man patiko tavo išsireiškimas "ramiai pasibūt". :D dar negirdėjau, kad kas nors fuxu stovykloj "ramiai pasibūtų". :D

Žinutė parašyta: 2011-08-08 21:27:03 | Nuoroda

Cia kaip metafora, as kalbu apskritai, kad siais laikais jaunimas Lietuvoj negali paleist alkoholio is ranku ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-09 13:01:18 | Nuoroda
Dusan rašė:

Cia kaip metafora, as kalbu apskritai, kad siais laikais jaunimas Lietuvoj negali paleist alkoholio is ranku ;)

 O čia, matyt, buvo hiperbolė?

Kaip bebūtų, nežinau, ką Tu aplink save matai, tačiau bent jau mano aplinkoje taip tikrai nėra. Žinoma, yra proga ir niekas neslepia, kad išgeria. Beje, fuxų stovykla taip pat yra proga. Kiekvieno pasirinkimas yra gerti ar negerti, turėti stabdžius, ar eiti iki galo. :)

Žinutė parašyta: 2011-08-09 13:35:21 | Nuoroda
amelie rašė:
 Kaip bebūtų, nežinau, ką Tu aplink save matai, tačiau bent jau mano aplinkoje taip tikrai nėra.

 PAvydziu tau :)

Žinutė parašyta: 2011-08-09 23:44:07 | Nuoroda

 Renkamės ką norim,aš štai kaip  visiškai alkoholio atsisakęs žmogus, kad nereikėtų  "pergyvent',kad  mano sumestus pinigus kažkas pragėrė,už tuos pasidarau dar vieną naują tatuiruotę,kuri įprasmins dar tai kažkokią  naują atspirtį. Visi svaiginasi kaip nori. Poezija,vodka,džiazo. 

Žinutė parašyta: 2011-08-09 23:45:32 | Nuoroda

 * Džiazu.

Žinutė parašyta: 2011-08-10 10:49:08 | Nuoroda

 Sveiki visi ;)  kviečiu jus nepatingėti ir užpildyti apklausos anketą "Didžiausi fuxų pasižadėjimai!" manoapklausa.lt/apklausa/291308966/

 

Ačiū ;))

Žinutė parašyta: 2011-08-10 11:25:11 | Nuoroda

 o kur čia reikia registruotis į stovyklą?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą