Matematikos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:36:19 | Nuoroda

 52 taskai - 94%

Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:39:04 | Nuoroda
ManoVardas rašė:

 Nes dauguma sakė, kad šiais metais egzaminas sunkesnis :S

 Rimtai sunkesnis. Pernai praradus vieną tašką jau buvo 99%, o praradus 2 -98%. Šiemet du praradus dar 99, tik nežinau ar galima buvo 1 prarast, kad 100% gautum.

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:45:43 | Nuoroda
gnom. rašė:
ManoVardas rašė:

 Nes dauguma sakė, kad šiais metais egzaminas sunkesnis :S

 Rimtai sunkesnis. Pernai praradus vieną tašką jau buvo 99%, o praradus 2 -98%. Šiemet du praradus dar 99, tik nežinau ar galima buvo 1 prarast, kad 100% gautum.

Buvo galima. Uz 59 dar 100 proc gavo.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-26 21:16:54 | Nuoroda
ManoVardas rašė:
dilly rašė:
Persia rašė:
Entity rašė:
Persia rašė:
Entity rašė:

Jaučiuosi varguoliškai. :D

 kiek taškų surinkai?

 31. :(

 eina sau, kaip greit kyla procentai! aš 35 ir gavau 61%

 Aš už tuos pačius 35 taškus gavau 57%. :(

Nesąmonė! :O Turbūt apeliacija rašysi? 

 Nežinau, galvoju dar. Kad po to bligiau nebūtų...

Žinutė parašyta: 2012-06-28 11:27:33 | Nuoroda

Kas gavo 21 taska? Kiek procentu surinkot?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:01:19 | Nuoroda

Aš nesuprantu, kodėl jūs čia pranašaujat KB pakylimą nerealų? :D Jeigu vertinimas yra norminis. Visi gerų rezų negavo, čia gal šitam forume renkasi tie, kam rūpi egzai, bet esmė tame ir yra, kad visi gerai gauti negali, nes vertinimas norminis. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:28:54 | Nuoroda
Father Liudvik davai davai davai rašė:

Aš nesuprantu, kodėl jūs čia pranašaujat KB pakylimą nerealų? :D Jeigu vertinimas yra norminis. Visi gerų rezų negavo, čia gal šitam forume renkasi tie, kam rūpi egzai, bet esmė tame ir yra, kad visi gerai gauti negali, nes vertinimas norminis. :D

 Jo, kiek pastebėjau, tai čia visi, kurie šimtukus ir >90% gavę Lietuvoj ir kiti likę varguoliai - intelektualai renkasi. :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:35:04 | Nuoroda
Entity rašė:
Father Liudvik davai davai davai rašė:

Aš nesuprantu, kodėl jūs čia pranašaujat KB pakylimą nerealų? :D Jeigu vertinimas yra norminis. Visi gerų rezų negavo, čia gal šitam forume renkasi tie, kam rūpi egzai, bet esmė tame ir yra, kad visi gerai gauti negali, nes vertinimas norminis. :D

 Jo, kiek pastebėjau, tai čia visi, kurie šimtukus ir >90% gavę Lietuvoj ir kiti likę varguoliai - intelektualai renkasi. :D

 Aš mokiausi paprastoj, visiškai vidutinėj gimnazijoj. Nu ir tų rezultatų yra visokių visokiausių, dauguma gavo žemuosius balus. Tame gi ir yra visas vertinimo tikslas, kad sureitinguot. :D Gal tie KB ir kils, bet ne dėl egzų, o dėl stojančiųjų, dėl stojimo bumų ir t.t. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:39:10 | Nuoroda
Father Liudvik davai davai davai rašė:
Entity rašė:
Father Liudvik davai davai davai rašė:

Aš nesuprantu, kodėl jūs čia pranašaujat KB pakylimą nerealų? :D Jeigu vertinimas yra norminis. Visi gerų rezų negavo, čia gal šitam forume renkasi tie, kam rūpi egzai, bet esmė tame ir yra, kad visi gerai gauti negali, nes vertinimas norminis. :D

 Jo, kiek pastebėjau, tai čia visi, kurie šimtukus ir >90% gavę Lietuvoj ir kiti likę varguoliai - intelektualai renkasi. :D

 Aš mokiausi paprastoj, visiškai vidutinėj gimnazijoj. Nu ir tų rezultatų yra visokių visokiausių, dauguma gavo žemuosius balus. Tame gi ir yra visas vertinimo tikslas, kad sureitinguot. :D Gal tie KB ir kils, bet ne dėl egzų, o dėl stojančiųjų, dėl stojimo bumų ir t.t. :D

 Vis tiek dauguma į mediciną ir socialinius. Ten ir reikia labai aukšto, kad būtum garantuotas dėl studijų krepšelio. :) Nors, žinoma, visiems norisi kuo aukštesnio vien dėl tų procentukų, vet po metų ar poros juoksimės iš tų procentų ir konkursinių balų. Svarbiausia patekti ten, kur nori ir gerai jautiesi. :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:41:18 | Nuoroda
Entity rašė:
Father Liudvik davai davai davai rašė:
Entity rašė:
Father Liudvik davai davai davai rašė:

Aš nesuprantu, kodėl jūs čia pranašaujat KB pakylimą nerealų? :D Jeigu vertinimas yra norminis. Visi gerų rezų negavo, čia gal šitam forume renkasi tie, kam rūpi egzai, bet esmė tame ir yra, kad visi gerai gauti negali, nes vertinimas norminis. :D

 Jo, kiek pastebėjau, tai čia visi, kurie šimtukus ir >90% gavę Lietuvoj ir kiti likę varguoliai - intelektualai renkasi. :D

 Aš mokiausi paprastoj, visiškai vidutinėj gimnazijoj. Nu ir tų rezultatų yra visokių visokiausių, dauguma gavo žemuosius balus. Tame gi ir yra visas vertinimo tikslas, kad sureitinguot. :D Gal tie KB ir kils, bet ne dėl egzų, o dėl stojančiųjų, dėl stojimo bumų ir t.t. :D

 Vis tiek dauguma į mediciną ir socialinius. Ten ir reikia labai aukšto, kad būtum garantuotas dėl studijų krepšelio. :) Nors, žinoma, visiems norisi kuo aukštesnio vien dėl tų procentukų, vet po metų ar poros juoksimės iš tų procentų ir konkursinių balų. Svarbiausia patekti ten, kur nori ir gerai jautiesi. :D

 Būtent, taigi, aš jau nusiteikiau perlaikyti matieką ir biologiją. :D Sieksiu to, ko noriu. :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 15:48:19 | Nuoroda

Kaip gera žinot, kad dauguma apie rimtus mokslus galvojat(pvz. mediciną, politiką) :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:08:05 | Nuoroda

Dėl medicinos pritarčiau, bet su politika prasti popieriai. Turbūt aukščiausios pareigos yra ambasadoriaus, o visa kita nereikalauja jokių politinių žinių. Puikus to pavyzdys - politikos pienburniai Seime. :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:33:49 | Nuoroda

Medicina tai faktas, bet ir politika man rimtas mokslas atrodo :D Ten protingi žmonės renkasi ir rimtai mokosi. Aišku, nekalbu apie tuos, kuriuos tėveliai už pinigus įkiša ir jiem ta politika mažiausia rūpi.
O mūsų seime dauguma sėdi politikos mokslų nebaigę(visokie dainininkai), tai jie tuo pienburniškumu ir pasižymi :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:56:17 | Nuoroda

Ką ir turėjau omeny. O rimti politikai iki šiol į Seimą nėjo. Nors ir tų rimtų mūsų Bananalandijoje nematau. :D Vertinant, ar mokslas rimtas, ar priešingai, stereotipai nepadės. Manau, jog kuo sunkesnis, tuo jis yra rimtesnis, kuo daugiau perspektyvų, universalumo, tuo yra rimčiau. :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:06:35 | Nuoroda

Nematai, nes dainorėliai savo giesmėm užgožia :D Bet jų yra.
Nors, ai, ką man filologei suprast apie tuos rimtumus :D Aš tik džiaugiuos, kad protingiausi KITUS, rimtus ar nelabai, mokslus nei aš renkas :D Mažesnė konkurencija.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:18:12 | Nuoroda

Na, sutik su tuo, kad konkurencija - naudingas dalykas, konkuruodami stiprėjame, tobulėjame. O su tokiais balais dar viskas įmanoma, belieka sulaukti istorijos rezultatų. :)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:35:35 | Nuoroda

Laba :)
kas is  jusu surinko is matematikos 35 taskus tai kiek procentu gavote?

Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:48:00 | Nuoroda
beatka19930305 rašė:

Laba :)
kas is  jusu surinko is matematikos 35 taskus tai kiek procentu gavote?

 Aš tiek nesurinkau, bet žinau: 35t=61%. :)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:11:27 | Nuoroda

Sutinku, sutinku, teisus esi :D Matai, noriu, kad lengva viskas gyvenime būtų :D

Ir beje, aš surinkau 36t. gavau 61% iš matematikos. Atsiprašau už suklaidinimą visų

Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:59:49 | Nuoroda
Persia rašė:

Sutinku, sutinku, teisus esi :D Matai, noriu, kad lengva viskas gyvenime būtų :D

Ir beje, aš surinkau 36t. gavau 61% iš matematikos. Atsiprašau už suklaidinimą visų

 Na, kol kas dar visai lengva, bet ateity viskas bus tik sunkiau, todėl reikia pasiruošti sunkumams. ;D Nors iš kitos pusės stojimas į aukštąsias kartais net ir laimės reikalas, nes čia sėkmę lemia maži skaičiukai po kablelio, kurie, deja, gali būti labai svarbūs gyvenime. :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą