Ekonomikos-Finansų studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-29 08:29:30 | Nuoroda

Kas galvojat stot į ekonomiką? Kaip manot šiemet didelis konkursinis balas bus į Mru finansų ekonomiką ?

Žinutė parašyta: 2012-06-29 22:08:20 | Nuoroda

as zadu stoti i finansus KTU arba VDU romeris manes kazko netraukia o del balo manau kad bus nemazas nes vel daug kas stos i socialinius

Žinutė parašyta: 2012-06-30 10:10:05 | Nuoroda

O kaip manot dėl tos stipendijos ,kas ją gaus ? :DD jaučiu jei mano balas maždaug būtų 17,2 tai jau per mažas?? Aš tai labai noriu į Vilnių mokytis, tai jei jau teks mokėt tai geriau jau ten,o į VDU pernai bent minimalus buvo 17,58 tai trūksta man .. Kaip gaila,kad matkė šitaip nepasisekė,nors moku ją gerai ;/

Žinutė parašyta: 2012-06-30 11:20:50 | Nuoroda

O aš planuoju stoti į ISM universitetą. Gal dar kas apie tokią galimybę mąstote?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-30 11:31:06 | Nuoroda

Irgi mastau apie ekonomika. Gal kas galit pasakyt kur as galeciau paziuret pernu/uzpernu metu MRU,VU,VDU ir kitu ekonomikos stojamuosius balus?

Žinutė parašyta: 2012-06-30 11:43:37 | Nuoroda

Aš tai rašydavau į universitetų fakultetų studentų atstovybes ir klausdavau pereinamųjų balų. Ir dar man atrodo, kad jie yra surašyti žurnale KUR STOTI.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-30 12:02:29 | Nuoroda

O ka jie tau atrase?

Žinutė parašyta: 2012-06-30 12:13:50 | Nuoroda

Aš konkrečiai domėjausi tik ISM specialybėm, todėl tik tiek ir težinau dėl tų balų į VU ekonomiką VF buvo 18,9, o į VFN 18,78.

Žinutė parašyta: 2012-06-30 12:19:28 | Nuoroda

Dar čia gera lentelė, kas apie MRU galvoja: www.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/grupes/priemimo_grupe/mru_balai.pdf

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-30 12:52:14 | Nuoroda

Gabytė dekui uz nuorodas. Idomu butu suzinot studijuojanciu sios specialybes studentu nuomones :)

Žinutė parašyta: 2012-06-30 17:41:35 | Nuoroda
Kumana rašė:

Gabytė dekui uz nuorodas. Idomu butu suzinot studijuojanciu sios specialybes studentu nuomones :)

 As studijuoju finansu ekonomika.. Turbut antra karta cia nestociau :D. Taigi pirmas semestras buvo gan nuobodus.. nebent filosofija buvo idomiau, nes labai idomus destytojas deste :) taip pat pirmame semestre buvo mikroekonomika - seminaru destytojas pats nelabai ka aiskindavo, tad turedavo viska patys spresti ir del to nezinodavome gerai sprendziame ar ne.. tai cia didelis minusas. Antrame semestre jau buvo truputi labiau specialybiniai dalykai - verslo ekonomika (reikejo rasyti verslo plana), anglu (pakankamai sunkus dalykas kadangi visa medziaga turejome iseiti per pusmeti, nors anksciau studentai anglu kalba mokindavosi metus ar net pusantru), taip pat buvo matematine statistika (destytojas senas ir labai konservatyviu paziuru, taip pat nepraleisdavo progos pasakytio kaip negerai ka daro prezidente ar dar kas...), makroekonomika antra semestra tapo idomesne, nors kartais labai teorija pateikdavo destytojas sausai, be jokiu pavyzdziu. Na tai tiek. Jei kas konkreciai domina klauskite ;]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-30 18:52:39 | Nuoroda

verstute turiu tau keleta klausimu, jei tu nieko pries :)

1. Kiek zmoniu studijuoja jusu kurse? Ar daug yra tu, kurie studijuoja vnf?

2. Ar sunku cia mokytis, ta prasme ar sesijos sunkios? Daug yra neislaikiusiuiu?

3. Daug zmoniu gauna stipendijas?

Žinutė parašyta: 2012-07-01 14:40:25 | Nuoroda
Kumana rašė:

verstute turiu tau keleta klausimu, jei tu nieko pries :)

1. Kiek zmoniu studijuoja jusu kurse? Ar daug yra tu, kurie studijuoja vnf?

2. Ar sunku cia mokytis, ta prasme ar sesijos sunkios? Daug yra neislaikiusiuiu?

3. Daug zmoniu gauna stipendijas?

 Aisku kad nieko pries :)

1. Rugsejo pradzioje finansu ekonomistu buvo 303, dabar liko 260. Studijuojanciu vnf yra laaabai daug :D is visu pirmakursiu uz moksla nemoka tik kazkur 75 studentai.

2. Na vieni dalykai yra sunkesni, kiti lengvesni. Pvz: filosofijos destytojas pries egzamina dave klausimus,  ateje i egza is tu klausimu issitraukeme kelis ir turejom atsakyti. mikroekonomika buvo sunkiau.. bent jau is seminaru gera bala mazai kas tesinese, dauguma nesesi 0. Bet cia del to taip, nes destytojas buvo "kirvis" :D. Dar kas is sunkesniu dalyku tai buvo anglu kalba.. del to kad labai daug teorijos ir mokemes tai, ko dar net nesimoke lietuviskai. Taigi skolas daugiausiai studentai gaudavo is matematines analizes (pirmame semestre), matematines statistikos ir tikimybiu teorijos (antrame semestre), yra tokiu kas skolu turi ir is politologijos, ir is filosofijos.. Bet norint baigti semestrus be skolu ir tureti ta 5 nera taip sunku, reikia tik netingeti padirbeti truputi ir  noro.

3. Stipendijas gauna tik 3 studentai... Taip yra del to, kad mes del stipendiju konkuruojam ne tik tarp savo pirmakursiu, bet taip pat ir tarp antrakusriu, treciakursiu ir ketvirtakursiu...

Tai tiek :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-01 15:35:27 | Nuoroda

verstute kaip manai turiu sansu patekt vf su 18.96KB?

Žinutė parašyta: 2012-07-01 17:58:12 | Nuoroda
Kumana rašė:

verstute kaip manai turiu sansu patekt vf su 18.96KB?

 Na pas mane kurse yra tikrai istojusiu i vf su tokiu balu :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą