VU Ekonomika vs MRU Finansų ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-17 14:46:32 | Nuoroda

Žinau, kad gal jau yra kažkur šita tema (bet ji bus jau pasenusi )

Prašau, patarkit kur geriau rinktis. Kur įdomiau būtų mokytis ir kur bus mokomi dalykai reikalingi ateičiai. Bei poto dėl isidarbinimo . Gal kas mokosi ten ar ten, gal pažįstami .

LAAAAAABAI AČIŪ JUMS  

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-07-17 16:18:49 | Nuoroda

Dėl MRU tai nežinau, šiaip mano galva jei ne ISM, tai nebent VDU Lietuvoj ruošia neblogai ekonomistus. Iš VU Ekonomikos fako likęs tik vardas. Plačiau apie VU šitas postas papasakoja:

 

uzdarbis.lt/t148050/verslo-studijos-kokia-specialybe-pasirinkti/page__view__findpost__p__1449069

  • Informacinės technologijos / VBE 13
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-07-17 17:08:26 | Nuoroda

Aisku

Ir dar, nežinot VU Ekonomikoje anglų kalbą sunkiai mokytis. Egzo nelaikiau anglų, o pažimys B lygyje - 9.  Ko ten išvis mokoma anglų paskaitose?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-17 21:18:03 | Nuoroda

As irgi ilgai galvojau ka rasyt pirmu numeriu MRU ar VU. Paskaites labai daug nuomoniu apie viska, nusprendizua, kad pirmas numeris bus MRU. Apie VU Eko beveik visi komentarai neigiami. Tureciau aukstesni bala tikrai bandyciau stot i ISM nemokama. VDU irgi atmeciau, nes esu is Vilniaus ir nesiruosiu varyt i Kauna.

PS. Esu labai nustebes kodel tiek mazai nuomoniu apie Ekonomika, visgi viena populiariausiu specialybiu. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-17 22:09:49 | Nuoroda

visur anglų paskaitose mokomasi anglų kalbos :D ta prasme tos bendrinės dar vis, vėliau summary rašymai, sakymai, testai, žodžiai, prezentacijos. nu viskas susiję su jūsų dalyku, pvz ekonomika. terminai irgi ekonomikos, prezentacija irgi ekonomikos, bet pradžioj dar būna leidžia pasirinkt kitą temą. nuo dėstytojo priklauso.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą