Fizika VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-28 02:24:55 | Nuoroda

Laikas prisipažinti.

Žinutė parašyta: 2012-07-28 08:13:17 | Nuoroda

pas mane taikomoji :/

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:10:04 | Nuoroda

Kompiuterinė fizika  

Žinutė parašyta: 2012-07-28 17:19:31 | Nuoroda

 O, pas mane taip pat taikomoji ;) Pirmas forumas, kuriame randu bendrakursių :D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 18:07:11 | Nuoroda

general physics master race reporting in

Žinutė parašyta: 2012-07-28 18:34:45 | Nuoroda
mbijei rašė:

 O, pas mane taip pat taikomoji ;) Pirmas forumas, kuriame randu bendrakursių :D

 sveika, jau buvau pradėjus manyti, kad vienintelė mergina būsiu ten :D. Kur gyvent žadi?

Žinutė parašyta: 2012-07-28 18:55:50 | Nuoroda
Nyan Nyan rašė:
mbijei rašė:

 O, pas mane taip pat taikomoji ;) Pirmas forumas, kuriame randu bendrakursių :D

 sveika, jau buvau pradėjus manyti, kad vienintelė mergina būsiu ten :D. Kur gyvent žadi?

 Nieko, bernų daug turėsim :D Užsiregistravau dėl bendrabučio, būtų labai gerai ten pakliūt, tik kad va jokių lengvatų neturiu, kaži kaip bus.. Kur tu mąstai gyvent?;)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 01:38:05 | Nuoroda
mbijei rašė:
Nyan Nyan rašė:
mbijei rašė:

 O, pas mane taip pat taikomoji ;) Pirmas forumas, kuriame randu bendrakursių :D

 sveika, jau buvau pradėjus manyti, kad vienintelė mergina būsiu ten :D. Kur gyvent žadi?

 Nieko, bernų daug turėsim :D Užsiregistravau dėl bendrabučio, būtų labai gerai ten pakliūt, tik kad va jokių lengvatų neturiu, kaži kaip bus.. Kur tu mąstai gyvent?;)

 Pamatysi, gausi, bent jau taip rašo čia, kad visiems, kurie ne iš Vilniaus, duoda, nes pilna tų laisvų vietų bendrabučiuose :}. Taigi mąstau gyventi ten taip pat ir tikiuosi pakliūti į kambariuką su žmonėmis, kurie jau spėjo užgyventi kokį šaldytuvą ir pan.... :D

Žinutė parašyta: 2012-07-29 22:37:43 | Nuoroda
Nyan Nyan rašė:
mbijei rašė:
Nyan Nyan rašė:
mbijei rašė:

 O, pas mane taip pat taikomoji ;) Pirmas forumas, kuriame randu bendrakursių :D

 sveika, jau buvau pradėjus manyti, kad vienintelė mergina būsiu ten :D. Kur gyvent žadi?

 Nieko, bernų daug turėsim :D Užsiregistravau dėl bendrabučio, būtų labai gerai ten pakliūt, tik kad va jokių lengvatų neturiu, kaži kaip bus.. Kur tu mąstai gyvent?;)

 Pamatysi, gausi, bent jau taip rašo čia, kad visiems, kurie ne iš Vilniaus, duoda, nes pilna tų laisvų vietų bendrabučiuose :}. Taigi mąstau gyventi ten taip pat ir tikiuosi pakliūti į kambariuką su žmonėmis, kurie jau spėjo užgyventi kokį šaldytuvą ir pan.... :D

 Aha, aš irgi apie šaldytuviuką buvau pagalvojus ;D Kaži kaip ten šiaip gyvenimo salygos Saulėtekio bandrabutyje, kaip dušai..:)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 01:11:27 | Nuoroda

Berods, toj vu svetainėj apie būstą rašė kad fizikai gauna tuos bendrabučius su blokine sistema, na dviems kambariams tenka tualetas ir kriauklė, o dušai tai visam aukšui bendrai, išgyvensim gal kaip nors :D. Mane tai domina, kiek ten vietos kambariukuose - ar tilptų išsitiest koks vargšas draugas, nebegalintis namo parsirast :/...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą