VU Slauga 2013
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-07-15 10:25:00 | Nuoroda

Labas visiems, kol kas dar nemačiau niekur skyrelio VU slaugai ( gal ir yra kažkur laaabai toli, užsislėpęs) , o išties norėtųsi sužinoti stojančiųjų balus ir taip susipažinti ( gal vis delto būsim kolėgos/bendrakursiai ) Taigi mano balas 18,02 , rašysiu ir vf, ir vnf vietas

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 61
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2013-07-15 14:23:43 | Nuoroda

 sveika, aš rašiau į mediciną, bet antroje vietoje yra slauga(atsargai), mano kb 19.2 taip pat rašiau į vf ir vnf vietas:)

Žinutė parašyta: 2013-07-28 23:56:18 | Nuoroda

 labutis :)) pas mane balas 19,6. slaugą rašiau 4 numeriu ir jau atėjo kvietimas į VU. dabar tik liko apsispręsti ar stoti..:p

 

Žinutė parašyta: 2013-07-29 21:12:21 | Nuoroda
aegolius rašė:

 labutis :)) pas mane balas 19,6. slaugą rašiau 4 numeriu ir jau atėjo kvietimas į VU. dabar tik liko apsispręsti ar stoti..:p

 

 O kur pirmas vietas rašiai ? Taip gali sutartį pasirašyt ir dalyvaut toliau stojimuos, kituos etapuos, taip būtum ramus, jei neįstotum ir kitais etapais, kur labiausiai nori , turėtum atsarginį variantą

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 61
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2013-07-29 21:30:11 | Nuoroda

Labukas:) cia as gal ne i tema,bet man labai svarbu.Tai va istojau i viko bendrosios praktikos slauga vf ir galvoju dalyvauti 2 etape. ir stoti i VU slauga. Noreciau paklaust,ar galima rezervuotis vieta viko,jeigu man nepavyktu istoti i VU 2 etapu? mano kb 18.34 :) aciu

Žinutė parašyta: 2013-07-29 22:18:33 | Nuoroda

Pirmu rašiau biochemija VU, antru mediciną VU, trečiu medicina LSMU, o ketvirtu slauga. Visur į vf. :))

Džiaugiuosi,kad neįstojau į mediciną. Tačiau niekaip negaliu apsispręsti kur labiau noriu į slaugą ar biochemiją.

Jei rašote,kad galima. Tai greičiausiai pasirašysiu sutartį į slaugą ir dar pabandysiu į biochemiją įstoti. Bet nežinau kaip reiks apsispręsti jei netyčiom priims : DD

 

Žinutė parašyta: 2013-07-30 11:17:25 | Nuoroda
GumyBear rašė:

Labukas:) cia as gal ne i tema,bet man labai svarbu.Tai va istojau i viko bendrosios praktikos slauga vf ir galvoju dalyvauti 2 etape. ir stoti i VU slauga. Noreciau paklaust,ar galima rezervuotis vieta viko,jeigu man nepavyktu istoti i VU 2 etapu? mano kb 18.34 :) aciu

 Viskas čia į tėmą Tai rezervacija bus tavo sutarties pasirašymas su viko, o pasirašęs sutartį gali dalyvaut kad ir visuose likusiuose etapuose O taip tai manau su 18,34 į mokamą turėtum tikrai įstoti, tik va dėl vf reikėtų įdėmiai išžiūrėti, kiek vietų like

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 61
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2013-07-30 11:18:58 | Nuoroda

o kur galima tas vf vietas paziuret,?nes nesigaudau :)

Žinutė parašyta: 2013-07-30 11:26:44 | Nuoroda

Pasiskambinau i lama bpo,tai pasake,kad vietu negalima rezervuotis liudna

Žinutė parašyta: 2013-07-30 11:31:24 | Nuoroda
aegolius rašė:

Pirmu rašiau biochemija VU, antru mediciną VU, trečiu medicina LSMU, o ketvirtu slauga. Visur į vf. :))

Džiaugiuosi,kad neįstojau į mediciną. Tačiau niekaip negaliu apsispręsti kur labiau noriu į slaugą ar biochemiją.

Jei rašote,kad galima. Tai greičiausiai pasirašysiu sutartį į slaugą ir dar pabandysiu į biochemiją įstoti. Bet nežinau kaip reiks apsispręsti jei netyčiom priims : DD

 

Tai jau apsispresti sudėtingiausia, aš pati gavau pakvietimą į dvi vietas, VU slaugą vnf ir VK biocheminę mediciną vf, ir pirma džiugu buvo, kad istojau ir t.t, bet galiausiai suvokiau, kad abiejų dalykų noriu Bet taip padeda kažkiek minusų ir pliusų dėliojimasis ir žinoma žiūrėjimas ko laaabiausiai nori, bet vistiek nors vakar pasirašiau su VU sutartį , dabar dar aplanko abejonės.... Aš tai norėjau medicinon, dar dabar svarstau, kad iš slaugos pereit galėsiu.... O del biochėmijos , jei tu jon labiausiai nori ir tau ji patinka bus lengva pasirinkt , sėkmės tau

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 61
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2013-07-30 11:48:52 | Nuoroda

Tikslios likusios vietos bus tik rugpjūčio ęd, bet lamoj savo paskyroje kur yra skiltis galimybių diagramos, yra sutarčių pasirašymo eiga programoje, kur rodo kiek pakviesta ir kiek jau pasirašė, iš tiek kiek dar nepasirašė gali sprest kiek liks ypač paskutinę sutarčių pasirašymo diena..... O del rezervacijos, tai tu ir neužsirezervuoji, o pasirašai sutartį, bet tu ją gali paskui nutraukti, tik tiek kad pasirašydamas sutartį sumoki už kvitą 120lt, bet manau jei nepavyktų įstot tu nors turėsi sutartį, o jei įstosi , tai tie 120 vistiek bus ne be reikalo išleisti, nes vis apsidraudymas ir nervintis mažiau per 2 etapą laukiant rezultatų Tik paskui reikia neužmiršt nutraukt sutarties

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 61
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2013-07-30 11:51:06 | Nuoroda
Asiza rašė:

Tikslios likusios vietos bus tik rugpjūčio ęd, bet lamoj savo paskyroje kur yra skiltis galimybių diagramos, yra sutarčių pasirašymo eiga programoje, kur rodo kiek pakviesta ir kiek jau pasirašė, iš tiek kiek dar nepasirašė gali sprest kiek liks ypač paskutinę sutarčių pasirašymo diena..... O del rezervacijos, tai tu ir neužsirezervuoji, o pasirašai sutartį, bet tu ją gali paskui nutraukti, tik tiek kad pasirašydamas sutartį sumoki už kvitą 120lt, bet manau jei nepavyktų įstot tu nors turėsi sutartį, o jei įstosi , tai tie 120 vistiek bus ne be reikalo išleisti, nes vis apsidraudymas ir nervintis mažiau per 2 etapą laukiant rezultatų Tik paskui reikia neužmiršt nutraukt sutarties

* Rugpjūčio 3 d,

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 61
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2013-07-30 11:56:42 | Nuoroda

aciu :)

Žinutė parašyta: 2013-07-30 14:52:58 | Nuoroda

Sveiki, kolegos! Kviečiu visus prisijungti i facebooko slaugų grupę

www.facebook.com/groups/408335105941798/

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą