Istorija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-21 11:35:07 | Nuoroda
daisygirls rašė:

gal kas zino kaip pasiruosti tuos saltinius atsakineti? nu man jie koja pakisa atrodo tema zinau...o kaip buna saltinis koks nieko negaliu atsakyti

 Gal reikia daugiau dirbti su šaltiniais.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-21 12:13:12 | Nuoroda

 Musu istorijos mokytojas susirgo,ir ilgai sirgs,tai tenka paciai viska daugiau ziuretis 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-22 12:20:18 | Nuoroda

Gal turit `08metu ir ankstesniu istorijos VBE  atsakymus? Buciau dekinga ji atsiustumet i     aciu 

Žinutė parašyta: 2009-03-22 13:11:04 | Nuoroda

Justina! 2008 m. istorijos VBE pagrindinės ir pakartotinės sesijos atsakymus gali rasti čia:

www.egzaminai.lt/92/
www.egzaminai.lt/105/

O dėl anstesnių metų, jei pavyks gauti ir atsiskanuoti tai atsiųsiu tau e-mail'u

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-22 14:09:29 | Nuoroda

aaaccciiiuuuu

Žinutė parašyta: 2009-03-24 19:06:16 | Nuoroda

Na, viskas  rytoj ir aš jau bandomąjį rašysiu. Gaila, tik kad neduos mums kažkokio buvusio egzamino, o kažkokį kratinį padarys arba nežinau, nes mokytoja sakė pati sukurs mums bandomąjį. Viską jau pasikartojau. Sunkiausia Lietuvos istorijos dalis pasirodė nuo Krėvos sutarties iki pat padalijimų. Neįsivaizduoju kaip viską reikės išmokti, atrodo, kad pernai visai to nemokėjau.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-24 21:17:07 | Nuoroda

hm... Saulėgrąža, sakai, bandomaji rasysit? viska jau pakartojus esi? neblogai jums, jei taip.. mane jau rimtai greit prades nerimas i kampa spaust, mes dar net saltojo karo nebaigem!  ka jau bekalbet apie tikra kartojima. na, mokytoja nori, kad lb gerai isiziuretumem i tema, kuria einam,daug uzduociu duoda, kad paskui kartojimui tik paskaitymo uztektu. su politologija panasiai.. na nzn, gal ir gerai,gal... tik man kitaip noretusi. bet ar cia taip visi ir rasot tuos bandomuosius, rimtus karojimus darot ir panasiai ir tik mes cia vieni tokie atsilike?

Žinutė parašyta: 2009-03-24 21:28:04 | Nuoroda

Mes kita savaite bandomaji rasysim :) O dabar einam tik Saltaji kara, na kaip, tik liepe perskaityt...

Žinutė parašyta: 2009-03-24 21:29:00 | Nuoroda

 Julijablue,galiu paguosti ne viena jus tokie atsilike..mes taip pat  tokie..saltaji kara katik baigem,o kur dar rimtas kartojimas apie lietuva,nekalbu jau apie politologija,nepasakyciau kad musu mokytojas yra kietas istorikas,o gaila.. Kuo toliau tuo baisiau atrodo

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-25 14:10:24 | Nuoroda

aš vasario pabaigoje rašiau bandomąjį. buvo iš pakartotinės sesijos užduotys. nebuvo labai sunkus, nes beveik nieko nesikartojusi surinkau 73taškus iš100galimų

Žinutė parašyta: 2009-03-25 19:08:02 | Nuoroda

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-29 17:01:47 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

 man trečiadienį bandomasis istorijos, uh, kaip bijau..

Žinutė parašyta: 2009-03-29 23:10:01 | Nuoroda
quartiz rašė:
Saulėgrąža rašė:

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

 man trečiadienį bandomasis istorijos, uh, kaip bijau..

 Atsipūtus nuėjau, parašiau, išėjau  Pasikartok viską, paskaityk konspektus ir nesijaudink, pažiūrėsi ko nemoki ir žinosi į ką daugiausia atkreipti dėmesį per šį likusį laiką iki egzamino.

Aš tai dabar laukiu antradienio, kada sužinosiu bandomojo rezultatus. Mokytoja sakė lieps atskirai ant lapelių surašyti kokios temos mums atrodo sunkiausios ir kurias dar norėtume pasigilinti su mokytoja, tada mokytojai bus aišku, kas mums sunku. Sakė ir pernai taip darė su buvusiais abiturientais, tai labai gerai jiems pavyko pakartoti.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-30 18:15:01 | Nuoroda

Mokausi tik pries kontrolinius:D bandoma kai laikem tai 74 surinkau, tai normaliai dar visai :D aisku, pries egzamina teks padirbeti rimciau :)

Žinutė parašyta: 2009-03-30 20:09:13 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
quartiz rašė:
Saulėgrąža rašė:

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

 man trečiadienį bandomasis istorijos, uh, kaip bijau..

 Atsipūtus nuėjau, parašiau, išėjau  Pasikartok viską, paskaityk konspektus ir nesijaudink, pažiūrėsi ko nemoki ir žinosi į ką daugiausia atkreipti dėmesį per šį likusį laiką iki egzamino.

Aš tai dabar laukiu antradienio, kada sužinosiu bandomojo rezultatus. Mokytoja sakė lieps atskirai ant lapelių surašyti kokios temos mums atrodo sunkiausios ir kurias dar norėtume pasigilinti su mokytoja, tada mokytojai bus aišku, kas mums sunku. Sakė ir pernai taip darė su buvusiais abiturientais, tai labai gerai jiems pavyko pakartoti.

 nežinau ką būtent kartotis.. konspektų nėra pas mane, mes visą laika testus darom, o juose dabar atsirinkti svarbią medžiagą butų sunku :) gal ištaisė jum jau ir žinai, kaip pasisekė? ;)

Žinutė parašyta: 2009-03-30 20:10:13 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
quartiz rašė:
Saulėgrąža rašė:

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

 man trečiadienį bandomasis istorijos, uh, kaip bijau..

 Atsipūtus nuėjau, parašiau, išėjau  Pasikartok viską, paskaityk konspektus ir nesijaudink, pažiūrėsi ko nemoki ir žinosi į ką daugiausia atkreipti dėmesį per šį likusį laiką iki egzamino.

Aš tai dabar laukiu antradienio, kada sužinosiu bandomojo rezultatus. Mokytoja sakė lieps atskirai ant lapelių surašyti kokios temos mums atrodo sunkiausios ir kurias dar norėtume pasigilinti su mokytoja, tada mokytojai bus aišku, kas mums sunku. Sakė ir pernai taip darė su buvusiais abiturientais, tai labai gerai jiems pavyko pakartoti.

 šiaip tiesą sakai, pamatysiu, į ka man reikia labiau akreipti dėmėsį. tik jei susimausiu, blogo pažymio taip nesinori :D

Žinutė parašyta: 2009-03-30 20:20:46 | Nuoroda

Gal kas galit rekomenduot kokia knyga mokytis 1500-1700 metu laikotarpio istorijai ..?

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-03-31 00:00:06 | Nuoroda

Siaip man patiko skaityt knyga " ISTORIJA" (cia toks jos pilnas pavadinimas). gan gerai sutraukta informacija o kas svarbiausia paryskinta, gausu iliustraciju ir siaip malonu skaityt ... is viso yra isleista sitos knygos 3 dalys, apimancios nuo istorijos pradzios iki  siu dienu.. ( antroji dalis prasideda nuo 1000 iki 1800 metu). kolkas pats skaitau dar pirmaja dali.. rekomenduoju visiem

Žinutė parašyta: 2009-03-31 14:25:32 | Nuoroda
quartiz rašė:
gal ištaisė jum jau ir žinai, kaip pasisekė? ;)

 Na, mus vertino pažymiais. Tai mano pažymys 6,4 beveik 7 taip sakant... Paparastai per kontrolinius gaunu nuo 6 iki 9, tai per daug nenusiminiau.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-31 17:06:35 | Nuoroda

Idomu kiek as gausiu... ketvirtadieni rasysim :) Bet kaip sakant tas bandomasis tai akip ant durniaus bus parasytas... nes per velai susiruosiau pradet skaityt vadovelius, nebespesiu :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą