kas studijos matke?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-05 18:00:58 | Nuoroda
  • na pradekim nuo paneliu, tai ju dauguma, vaikinu turim 1 kelioms  nors kitose laidose apie 50x50, pas mus gaila taip nera
  • mokytis jei  megsti matematika nera labai sunku jau, nes kitaip negu VU ar KTU kiek teko girdeti ju studiju programas, tai mums svarbiausia ne visokie irodymai ar dar ten kas, o kaip visa taip pritaikyti. todel daugumoj darom uzdavinius visokius, o ne mokomes gryna teorine matematika. o tas yra labai saunu... oj kaip saunu  kai pasiziuri kaip kokie verslo vadybininkai pas mus irodymus, teoremas mokosi, o as sedziu atsiputus ir sprendziu uzdavinius
  • del fizikos egzo tai db ten kai pasikeite, tai nelabai domejausi, bet beroc dar liko toks triukas su anglu kalba ir fizika, kad vieno egzas, kito metinis.
  • pirmais metais mokomes matematika + informatika. t.y. programavima procedurini ir objektini su c++. nors kaip bebutu keista i technomatematika istojo daug zmoniu, kurie nesivoke isviso programavimo, bet nieko db jau moka ir jie sita
  • kitais metais prasides matematika + fizika
  • o siaip pagrinde kadangi pagal pavadinima tai yra matematika + informatika + inzinerija tai ir mokysimes kazka tokio, kad butu galima susikalbeti ir su tikrais inzinieriais ir su pakalusiais programuotojais. nes kiek teko girdeti dazni matematikai to nesugeba
  • tai va cia yra specializacijos: tehnometrija, kas realiai yra panasu i statistika siek tiek, ir matematinis modeliavimas, kuriame jau daugiau programavimo

na manau i viska atsakiau

Žinutė parašyta: 2009-06-05 18:03:46 | Nuoroda

1 kelioms, tai neturejau omeni, kad bernas tik 1 yra  bet 1 bernas tenka kelioms panelems aisku kadangi mes fundamentiniu fakultete, kuriame daug bernu, tai pazejus bendra sudeti pagal lytis visam fake musu paneliu mazai mazai, bet va anais  metais daug kas rinkosi techmath is panu matosi  keista, nes tikejausi daug bernu...

 

Žinutė parašyta: 2009-06-05 19:52:43 | Nuoroda

Na, aš fizikos nelaikau egzamino, bet mokiausi a lygiu, turiu 9 Bet man rodos ten vistiek reikalingas egzaminas.

O programavimas tai gąsdina mane, nežinau nežinau...  bet vistiek pamąstau kažką ir apie matiekės studijas

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-05 19:56:19 | Nuoroda

man atrodo tai su  metiniu praeisi, o siaip tai tikrai praeisi  bent jau cia  programavimas siaip geras dalykas, verta ji moketi manau  bet jo nemokant studijuojant ismokti tikrai imanoma, tuo labiau kad dauguma mokyklu moko pascal, o va jei technomath tau bus destomas c++. laimei as ji mokiausi ir mokykloje siek tiek, tai tas labai padejo greiciau isivaziuoti, bet sakau ir visiski 0 ismoko programuot, bet jau proceduriskai

Žinutė parašyta: 2009-06-05 19:56:19 | Nuoroda

man atrodo tai su  metiniu praeisi, o siaip tai tikrai praeisi  bent jau cia  programavimas siaip geras dalykas, verta ji moketi manau  bet jo nemokant studijuojant ismokti tikrai imanoma, tuo labiau kad dauguma mokyklu moko pascal, o va jei technomath tau bus destomas c++. laimei as ji mokiausi ir mokykloje siek tiek, tai tas labai padejo greiciau isivaziuoti, bet sakau ir visiski 0 ismoko programuot, bet jau proceduriskai

Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:05:58 | Nuoroda

snekejau per mosklo muge su kaskokia panele is technomatematikos, tai taip isgasdino mane:D pripasakojo,kad sunku labai:D 

  • Fizika / VBE 30
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:36:31 | Nuoroda

oj jei megsti matematika tai tikrai nera sunku labai  aisku yra ir neislaikiusiu ir pan zmoniu, bet cia visur ju pilna  

Žinutė parašyta: 2009-06-12 14:59:21 | Nuoroda

 Gąsdina tai, kad mokyklinė matematika super, ir įdomu ir sekasi, o vat jeigu univere matematika nė iš tolo  neprilygs mokyklinei?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:11:13 | Nuoroda

nu tai gi zmones protingeja, negali visa laika sedeti viename lygyje...

Žinutė parašyta: 2009-06-12 19:31:11 | Nuoroda

 Na matematika tikrai ne mokyklinė ir tos matematikos universitete tiek daug ir įvairiausios atsiranda (algebra ir geometrija, algoritmų teorija, diskrečioji matematika, kombinatorika ir tikimybės, statistika, matematinė analizė, logika, ...) O išmokti kiekvienos reikia ženklei daugiau negu mokykloje matematikos. Kitaip sakant, matematika mokykloje nelygu matematika universitete, ypač studijuojant matematinius dalykus.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 23:19:35 | Nuoroda

Tai žinoma, žmogus ir neturi stovėti vietoje. Aš tiesiog jaučiu baimę  o tai iššaukia abejones renkantis studijas...

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-13 07:44:11 | Nuoroda

 Jeigu rinksiesi studijuoti tik matematiką ir mokykloje mokeisi, tai tikrai neturėtų būti problemų ir universitete. Taip sakant mokytis jau moki. Čia kaip kartą VU, MIF, legendinis Mitašiūnas išsireiškė, universitetas moko mokytis. Blogiausiu atveju būsi paprastu studentu (tokių daugiausia), kurie sugeba per rekordiškai trumpą laiką išmokti medžiagą :)

- - -

Dėstytojas: Tu moki tą ir aną?

Studentas: O kada egzaminas?

Žinutė parašyta: 2009-06-13 13:06:49 | Nuoroda

 Nu, stropumo man netrūksta ir tada gal nepritrūks  Tai kad labai jau neturiu iš ko rinktis, o kažką vistiek reikės daugiau prirašyti prašyme... Tai ir lieka matematika

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-16 14:10:06 | Nuoroda

pritariu, del tu studentu man ir paciai yra teke ismokt tik pries egza ta dalyka ir gaut 10 nors iki tol nieko nesupratau, bet truputis pastangu prie sidro sedint su grupiokais, kai "mokomes" ir egzas yra

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:11:40 | Nuoroda

Jei norite įstoti į universitetą,o ypač į ekonomiką arba į buhalterinę apskaitą ir finansus, patariu stoti į Lietuvos žemės ūkio universitetą,nes ten yra balai mažesni nei kitose kolegijose, o tuo labiau universitetuose. Nors ten specialybės vadinasi žemės ūkio ekonomika,žemės ūkio buhalterinė apskaita ir finansai,tačiau visur yra ta pati ekonomika ir tie patys finansai .(www.lzuu.lt)

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą