Filosofija2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 18:30:34 | Nuoroda

Nežinau, bet kokius. Nustebinkit.

Taip, studijuoju. VU.

Žinutė parašyta: 2010-05-27 09:13:45 | Nuoroda

Tai tada aš, aišku, turiu klausimą. Daug kas dejuoja dėl prastos studijų kokybės Lietuvoje, aš pati buvau ne vieno žmogaus skatinta vykt į užsienį, bet nusprendžiau pabandyti čia. Ar esi patenkinta(s) studijų kokybe? Kokius privalumus ir trūkumus didžiausius įžvelgi būtent filosofijos studijų progrramoj? Dėkui už atsakymą

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-27 12:32:52 | Nuoroda

Taigi, žmonės pasakoja. Ir man pasakojo, bet viskas pasirodė veikiai visiškai kitaip. Studijų kokybė yra labai gera, vertinimai objektyvūs, dėstytojai šaunūs - dar neteko sutikti tokio, kuris neitų į dialogą su studentu, mes skatinami savarankiškai mąstyti. Puiku.

Bet problema egzistuoja. Tik ne studijų kokybėje, o studentų kokybėje. Ir tai yra rimta.

Žinutė parašyta: 2010-05-27 16:40:39 | Nuoroda
Etant Donnes rašė:

Taigi, žmonės pasakoja. Ir man pasakojo, bet viskas pasirodė veikiai visiškai kitaip. Studijų kokybė yra labai gera, vertinimai objektyvūs, dėstytojai šaunūs - dar neteko sutikti tokio, kuris neitų į dialogą su studentu, mes skatinami savarankiškai mąstyti. Puiku.

Bet problema egzistuoja. Tik ne studijų kokybėje, o studentų kokybėje. Ir tai yra rimta.

 Dėkui už atsakymą. Smagu išgirsti ir kitokių nuomonių ;)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-07 14:29:10 | Nuoroda

Tai kas dar planuojate šiaus metais stoti į šią specialybę?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-07 19:02:19 | Nuoroda
Eivina rašė:

Tai kas dar planuojate šiaus metais stoti į šią specialybę?

 As jauciu, kad man balai nebeleis. Noreciau siaip labai... 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 12:33:18 | Nuoroda

Suprantu. Man po istorijos egzamino, švelniai tariant, nuotaika buvo... net sunku papasakot, iš tikrųjų. Tačiau nors filosofijos populiarumas kyla, vis tiek tai nėra teisė, ar politikos mokslai, kur reikia superinių balų. Sėkmės ir įstosim ;)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-21 20:01:41 | Nuoroda

Galiu patarti nebijoti stoti, rašyti, svarbiausia yra rašyti tai, ką tikrai norite, nesvarbu, kad ir atrodo mažai tikimybės įstoti. Aš taip įstojau į TSPMI, nes nepakėliau filosofijos vienu aukščiau, o būčiau ten pataikiusi. Tad tikrai nebijokite. Man taip teko keisti specą, tik kitais metais jau stojau  iš naujo, ir į VU nepavyko įstoti jau, nors prieš metus būčiau pataikius į vf. Bet nesigailiu, kad patekau į VDU filosofiją vf, tad siūlau neišsigąsti to Kauno, viskas čia smagiai vyksta ir gan įdomiai. Svarbiausia yra studijuoti tai, kas tikrai veža (: o jei ir nepataikysite iš pirmo karto - tikrai ne pasaulio pabaiga.

Žinutė parašyta: 2010-06-21 20:24:50 | Nuoroda
Etant Donnes rašė:

Taigi, žmonės pasakoja. Ir man pasakojo, bet viskas pasirodė veikiai visiškai kitaip. Studijų kokybė yra labai gera, vertinimai objektyvūs, dėstytojai šaunūs - dar neteko sutikti tokio, kuris neitų į dialogą su studentu, mes skatinami savarankiškai mąstyti. Puiku.

Bet problema egzistuoja. Tik ne studijų kokybėje, o studentų kokybėje. Ir tai yra rimta.

 Tikra teisybė. Daugelis nori įstoję neaišku patys ko. Tik atėję iš mokyklų, gimnazijų nežino kaip viskas yra, o rėkia visa gerkle, kad universitete kokybė prasta. Pusė univero pirmakursių studijuoti nemoka, tai ne dėstytojo problema, o pačių studentų. Pirmą semestrą, galima sakyti, jie mokosi studijuoti, nes universitete viskas visai kitaip, negu mokykloj. 

Lietuvos universitetai tikrai neprastesni už tuos pačius nemokamus univerus kokioj Anglijoj.. O visi tik kad važiuoja mokėdami už pragyvenimą ten, gaudami nemokamą išsilavinimą, kokį čia nemokamai gautų kolegijoje per tris metus. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-21 21:48:50 | Nuoroda
vysniu-uogiene rašė:

Galiu patarti nebijoti stoti, rašyti, svarbiausia yra rašyti tai, ką tikrai norite, nesvarbu, kad ir atrodo mažai tikimybės įstoti. Aš taip įstojau į TSPMI, nes nepakėliau filosofijos vienu aukščiau, o būčiau ten pataikiusi. Tad tikrai nebijokite. Man taip teko keisti specą, tik kitais metais jau stojau  iš naujo, ir į VU nepavyko įstoti jau, nors prieš metus būčiau pataikius į vf. Bet nesigailiu, kad patekau į VDU filosofiją vf, tad siūlau neišsigąsti to Kauno, viskas čia smagiai vyksta ir gan įdomiai. Svarbiausia yra studijuoti tai, kas tikrai veža (: o jei ir nepataikysite iš pirmo karto - tikrai ne pasaulio pabaiga.

 As taip i filosofija noriu, kad jau naktim sapnuoju, tik va zinau, kad su VU tikrai labanakt, per daug silpnai bus su rezultatais. Ilga laika dievagojaus, kad "jau Kauno tai tikrai nerasysiu'', bet dabar pradejo kirbet mintys apie VDU. Tik bijau kazkaip... Papasakok ka nors placiau apie filosofijos studijas Kaune, jei gali ir turi noro. Ir dar norejau pasiteiraut, ar gyveni bendrabutyje?

Žinutė parašyta: 2010-06-22 17:52:21 | Nuoroda

Živile, kodėl Tu įsitikinus, jog į VU tikrai neįstosi? Pernai balai tikrai buvo aukštesni nei įprasta, bet tai dar nereiškia, jog taip bus ir šiemet. ;) Parašydama nieko neprarasi ir, žiūrėk, dar įstosi. Sėkmės

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-22 23:39:51 | Nuoroda
živilė rašė:
vysniu-uogiene rašė:

Galiu patarti nebijoti stoti, rašyti, svarbiausia yra rašyti tai, ką tikrai norite, nesvarbu, kad ir atrodo mažai tikimybės įstoti. Aš taip įstojau į TSPMI, nes nepakėliau filosofijos vienu aukščiau, o būčiau ten pataikiusi. Tad tikrai nebijokite. Man taip teko keisti specą, tik kitais metais jau stojau  iš naujo, ir į VU nepavyko įstoti jau, nors prieš metus būčiau pataikius į vf. Bet nesigailiu, kad patekau į VDU filosofiją vf, tad siūlau neišsigąsti to Kauno, viskas čia smagiai vyksta ir gan įdomiai. Svarbiausia yra studijuoti tai, kas tikrai veža (: o jei ir nepataikysite iš pirmo karto - tikrai ne pasaulio pabaiga.

 As taip i filosofija noriu, kad jau naktim sapnuoju, tik va zinau, kad su VU tikrai labanakt, per daug silpnai bus su rezultatais. Ilga laika dievagojaus, kad "jau Kauno tai tikrai nerasysiu'', bet dabar pradejo kirbet mintys apie VDU. Tik bijau kazkaip... Papasakok ka nors placiau apie filosofijos studijas Kaune, jei gali ir turi noro. Ir dar norejau pasiteiraut, ar gyveni bendrabutyje?

 Instrukcija sako teisybę, nereikia galvoti, kad jau basta. Aš taip galvojau, tai pkėliau vieną dalyką aukščiau ir įstojau ne ten. ;D tekoperstoti po metų.

Bet esu labai laiminga.Lygiai taip pat galvojau - pyp, tas Kaunas, bet, visas septynias vietas tik teužpildžiau vien filosofijos, galvojau, velniop, bet kur studinsiu, bet tik filosofiją - net nežinau kodėl tiksliai (beje, šis klausimas labai jus visus užknis, kurie įstos į filosofiją - o kodėl filosofija???) atsakymus ilgainiui atranda dauguma..studijuodami ir nebesigailėdami.

Pirmas semestras buvo įdomus toks, Kauną, visi pamato skirtingai, toks nepiktybiškas miestas, man tinka viskas. Negyvenu bendrabuty, geresnes sąlygas galima rasti ir taip nuomojantis kambarį, tikrai apsimoka. Kaunas - tai akademinis miestas, neretai susirodo, kad ten daugiau studentų nei pačių gyventojų ;D Tai kažkaip užpildo viską viduje.

nepamirškim, kad turime tai, ką patys susikuriame.

Žinutė parašyta: 2010-06-22 23:43:11 | Nuoroda

Studijos VDU yra tikrai neblogos, tikėjausi, kad bus tragiškiau, o gavau tikra gerą įspūdį. čia sesijos greitai praeina, dėstytojai įdomūs, smagūs, daug savarankiškumo, viskas kažkaip sava. Tą patį tvarkaraštį pats kuriesi, imi dalykus praktiškai visus kokius nori, nukreipi save kur leidžia širdis, žinoma, prisilaikydamas savo ašies. Plačiau apie filosofiją VDU filosofija.vdu.lt/

:) sunku papasakoti - viskas jėga. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-23 00:35:12 | Nuoroda

Filosofija - geras skonis tekstams ir kultūrai.

O šiaip, kiekvienam pagal galimybes.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 12:50:08 | Nuoroda

Džiugu girdėti gerų atsiliepimų apie filosofiją VDU, man pačiai VU su brandos egzais nuplaukė, tai studijuosiu Kaune.

Žinutė parašyta: 2010-06-29 11:47:49 | Nuoroda
Milda* rašė:

Džiugu girdėti gerų atsiliepimų apie filosofiją VDU, man pačiai VU su brandos egzais nuplaukė, tai studijuosiu Kaune.

 Na, tuomet sveika patekusi į smagųjį mūsų būrį (:

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:08:37 | Nuoroda

Buvau jau rimtai atsisveikinus su VU, bet ziuriu, kad vel reikia pasisveikint :D Tai va, ka tik uzpildziau prasyma (dabar jau taip rimtai), tai vienintele filosofija ir teirasiau:)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 14:35:15 | Nuoroda
živilė rašė:

Buvau jau rimtai atsisveikinus su VU, bet ziuriu, kad vel reikia pasisveikint :D Tai va, ka tik uzpildziau prasyma (dabar jau taip rimtai), tai vienintele filosofija ir teirasiau:)

Šaunuolė. Aš irgi tik ją kol kas esu įrašius, bet vis dvejoju.. Noriu, bet bijau dėl perspektyvų stokos. Reikia padrąsinimo, nes aplink pasakius, kur noriu studijuot, girdžiu tik nuostabą ir matau kreivą žvilgnį..

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-08 14:56:38 | Nuoroda
Bū rašė:
živilė rašė:

Buvau jau rimtai atsisveikinus su VU, bet ziuriu, kad vel reikia pasisveikint :D Tai va, ka tik uzpildziau prasyma (dabar jau taip rimtai), tai vienintele filosofija ir teirasiau:)

Šaunuolė. Aš irgi tik ją kol kas esu įrašius, bet vis dvejoju.. Noriu, bet bijau dėl perspektyvų stokos. Reikia padrąsinimo, nes aplink pasakius, kur noriu studijuot, girdžiu tik nuostabą ir matau kreivą žvilgnį..

 Varyk ten, kur sirdis liepia, kitaip nieko nebus. NIEKO. :D o kai kreivai ziuri, tai tu jiem nusisypsok, nes kaip sako, shypsokis ir busi pashypsotas. Viskas bus okei, darbo protingiem ir isprususiem visada atsiras.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 16:38:26 | Nuoroda
ememdemz rašė:
Bū rašė:
živilė rašė:

Buvau jau rimtai atsisveikinus su VU, bet ziuriu, kad vel reikia pasisveikint :D Tai va, ka tik uzpildziau prasyma (dabar jau taip rimtai), tai vienintele filosofija ir teirasiau:)

Šaunuolė. Aš irgi tik ją kol kas esu įrašius, bet vis dvejoju.. Noriu, bet bijau dėl perspektyvų stokos. Reikia padrąsinimo, nes aplink pasakius, kur noriu studijuot, girdžiu tik nuostabą ir matau kreivą žvilgnį..

 Varyk ten, kur sirdis liepia, kitaip nieko nebus. NIEKO. :D o kai kreivai ziuri, tai tu jiem nusisypsok, nes kaip sako, shypsokis ir busi pashypsotas. Viskas bus okei, darbo protingiem ir isprususiem visada atsiras.

Ačiū! Mąstau ir aš tą patį, tik bijau, kad, baigusi studijas, nusiimsiu rožinius akinius ir tada bus šakės. Bet tiesą sakai, noriu ir studijuosiu. Viskas bus okei!

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą