VU Anglų ir kita užsienio kalba (ispanų)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:46:14 | Nuoroda

Gal yra jau studijuojančių šią specialybę? Būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomones.

Ar geri dėstytojai? Ar įdomu mokytis? Ar labai didelis krūvis? Koks ispanų kalbos lygis? Na ir šiaip gal yra kažkokių atsiliepimų, nes iš tiesų domina viskas.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 23:28:27 | Nuoroda
Barcelona rašė:

Gal yra jau studijuojančių šią specialybę? Būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomones.

Ar geri dėstytojai? Ar įdomu mokytis? Ar labai didelis krūvis? Koks ispanų kalbos lygis? Na ir šiaip gal yra kažkokių atsiliepimų, nes iš tiesų domina viskas.

 mane irgi labai labai domina!

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:35:47 | Nuoroda

laaaaaaaaaaaaabai norėčiau čia mokytis

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:21:31 | Nuoroda

na žmonės, pasireikškit :]]]

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:03:29 | Nuoroda

hey hey : ) 

prisijungiu prie jūsų. Mano sąraše ši studijų kryptis bus pirmiausia ir geidžiamiausia(kas seks toliau dar nei man pačiai neaišku : D), tad tikrai būtų labai labai puiku išgirst nors žodelytį apie ją  : )

 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:06:46 | Nuoroda

Įrašiau priešpaskutiniu numeriu :) dabar galvoju, kodėl taip daug kam ši specialybė tokia patraukli  ar LT lavai reikia vertėjų į/iš ispanų k.? :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:25:09 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Įrašiau priešpaskutiniu numeriu :) dabar galvoju, kodėl taip daug kam ši specialybė tokia patraukli  ar LT lavai reikia vertėjų į/iš ispanų k.? :)

 Aš nesu iš tų, kuriems svarbiausia mokytis tai kas yra paklausu, tai ko reikia rinkai. Kad ir kaip naiviai tai skambėtu, bet svarbiausia, jog tai patiktų visų pirma man pačiai. O ši specialybė kaip tik tokia ir yra, o ir pritaikyti ją, manau, jog tikrai įmanoma. Vertėjavimas tik viena iš alternatyvų. Man, kaip mėgstančiam keliones žmogui ši specialybe neabejotinai atveria kelius į pasaulį, juk ispanų bei anglų vienos populiariausių kalbų (šiuos žodius adresuoju abejojantiems dėl ateities perspektyvų:] )! Juo labiau, jog šias dvi kalbas nuoširdžiai myliu, todėl ši specialybė man tiesiog - svajonių!

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:25:59 | Nuoroda
Ka tė rašė:

hey hey : ) 

prisijungiu prie jūsų. Mano sąraše ši studijų kryptis bus pirmiausia ir geidžiamiausia(kas seks toliau dar nei man pačiai neaišku : D), tad tikrai būtų labai labai puiku išgirst nors žodelytį apie ją  : )

 

 labai malonu.. ši specialybė pirmauja ir mano sąraše :]

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:33:52 | Nuoroda

Ir aš, ir aš jungiuosi prie norinčių studijuoti anglų ir ispanų!!  Pirmu numeriu šitą programą rašiau. Bet kažkaip neaktyvūs jau studijuojantys, nepadeda vargšams abiturientams, kuriems tiek klausimų kyla

Ėėė, žmonės, o jūs bent kiek ispanų mokat? Nes aš tai visai nieko

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:44:56 | Nuoroda
~Blue_dreamer~ rašė:

Ir aš, ir aš jungiuosi prie norinčių studijuoti anglų ir ispanų!!  Pirmu numeriu šitą programą rašiau. Bet kažkaip neaktyvūs jau studijuojantys, nepadeda vargšams abiturientams, kuriems tiek klausimų kyla

Ėėė, žmonės, o jūs bent kiek ispanų mokat? Nes aš tai visai nieko

 Bet tikrai :D pamenu, kaip per parodas ir atvirų durų dienas vis bandžiau pagaut nors vieną studentėlį ir stipriai pakamantinėt ir še tai tau. Sėdžiu dabar tik su tais gražiais UKI vadovybės žodžiais ir šios studijų programos liaupsėmis :D

O ispanų nemoku ir aš :) nebent tik tą vieną gražų ir puikų sakinį ''me gusta la cerveza'' :D

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:58:30 | Nuoroda

Sėkmės stojant :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:06:32 | Nuoroda

mano svajonė puikiai mokėti ispanų kalbą,galiu pasigirti,kad truputi ją moku,nes žiuriu filmus šia kalba

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:09:35 | Nuoroda
~Blue_dreamer~ rašė:

Ir aš, ir aš jungiuosi prie norinčių studijuoti anglų ir ispanų!!  Pirmu numeriu šitą programą rašiau. Bet kažkaip neaktyvūs jau studijuojantys, nepadeda vargšams abiturientams, kuriems tiek klausimų kyla

Ėėė, žmonės, o jūs bent kiek ispanų mokat? Nes aš tai visai nieko

 labas :]

aš mokiausi 2 metus, vieną kartą į savaitę šios kalbos, tačiau negalėčiau pasakyt, jog moku :]

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:14:08 | Nuoroda
debesys rašė:
~Blue_dreamer~ rašė:

Ir aš, ir aš jungiuosi prie norinčių studijuoti anglų ir ispanų!!  Pirmu numeriu šitą programą rašiau. Bet kažkaip neaktyvūs jau studijuojantys, nepadeda vargšams abiturientams, kuriems tiek klausimų kyla

Ėėė, žmonės, o jūs bent kiek ispanų mokat? Nes aš tai visai nieko

 labas :]

aš mokiausi 2 metus, vieną kartą į savaitę šios kalbos, tačiau negalėčiau pasakyt, jog moku :]

 dėl kalbėjomo aš ir ta patį pasakyčiau,tačiau suprasti šią kalbą tikrai suprantu.Laabai graži kalba

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:16:16 | Nuoroda

Aš suprantu kai kalba Rio de la Plata akcentu, i.e. Argentinoj ir Urugvajuj, iš dalies gal Čilėj. O žemyninės ispanų k. - nelabai. Žiūriu TVe internacional, be titrų - nė iš vietos, labai jau švepluoja kalbėdami, mano kuklia nuomone :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:21:54 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Aš suprantu kai kalba Rio de la Plata akcentu, i.e. Argentinoj ir Urugvajuj, iš dalies gal Čilėj. O žemyninės ispanų k. - nelabai. Žiūriu TVe internacional, be titrų - nė iš vietos, labai jau švepluoja kalbėdami, mano kuklia nuomone :)

 dar vienas ispanų gerbėjas.žinok nemažą žemyninę dalį užima brazilija kurioje kalbama portugališkai va ten tai tiktai švepluoja ir jokio grožio nėra

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:36:05 | Nuoroda
huggy rašė:
debesys rašė:
~Blue_dreamer~ rašė:

Ir aš, ir aš jungiuosi prie norinčių studijuoti anglų ir ispanų!!  Pirmu numeriu šitą programą rašiau. Bet kažkaip neaktyvūs jau studijuojantys, nepadeda vargšams abiturientams, kuriems tiek klausimų kyla

Ėėė, žmonės, o jūs bent kiek ispanų mokat? Nes aš tai visai nieko

 labas :]

aš mokiausi 2 metus, vieną kartą į savaitę šios kalbos, tačiau negalėčiau pasakyt, jog moku :]

 dėl kalbėjomo aš ir ta patį pasakyčiau,tačiau suprasti šią kalbą tikrai suprantu.Laabai graži kalba

 Suprantu ir aš truputį, susikaupė žodžių bagažas per tuos metus. Va, o su gramatika, laikais tai jau sunkiau. Reikalauja daugiau įdirbio.

 

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:39:29 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Aš suprantu kai kalba Rio de la Plata akcentu, i.e. Argentinoj ir Urugvajuj, iš dalies gal Čilėj. O žemyninės ispanų k. - nelabai. Žiūriu TVe internacional, be titrų - nė iš vietos, labai jau švepluoja kalbėdami, mano kuklia nuomone :)

 švepluoja tikrai tai kaip reikalas ;D tačiau aš daugiau domiuos būtent mūsų ispanais, galbūt todėl, kad juos sunkiau suprasti, todėl viliuosi, kad, kai suprasiu juos bus lengviau ir su kitais.
Aš klausaus ispaniško radijo :]

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:45:37 | Nuoroda
Ka tė rašė:
~Blue_dreamer~ rašė:

Ir aš, ir aš jungiuosi prie norinčių studijuoti anglų ir ispanų!!  Pirmu numeriu šitą programą rašiau. Bet kažkaip neaktyvūs jau studijuojantys, nepadeda vargšams abiturientams, kuriems tiek klausimų kyla

Ėėė, žmonės, o jūs bent kiek ispanų mokat? Nes aš tai visai nieko

 Bet tikrai :D pamenu, kaip per parodas ir atvirų durų dienas vis bandžiau pagaut nors vieną studentėlį ir stipriai pakamantinėt ir še tai tau. Sėdžiu dabar tik su tais gražiais UKI vadovybės žodžiais ir šios studijų programos liaupsėmis :D

O ispanų nemoku ir aš :) nebent tik tą vieną gražų ir puikų sakinį ''me gusta la cerveza'' :D

www.youtube.com/watch?v=mzgjiPBCsss : D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:58:42 | Nuoroda
huggy rašė:
senas_von_krienas rašė:

Aš suprantu kai kalba Rio de la Plata akcentu, i.e. Argentinoj ir Urugvajuj, iš dalies gal Čilėj. O žemyninės ispanų k. - nelabai. Žiūriu TVe internacional, be titrų - nė iš vietos, labai jau švepluoja kalbėdami, mano kuklia nuomone :)

 dar vienas ispanų gerbėjas.žinok nemažą žemyninę dalį užima brazilija kurioje kalbama portugališkai va ten tai tiktai švepluoja ir jokio grožio nėra

 Portugalų tai tikrai gruboka, gruboka :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą