Po pirmojo etapo niekur neįstoję
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:00:56 | Nuoroda

 Sveiki žinau,kad temų apie stojimus n , bet neradau dar nė vienos apie tuos kurie niekur neįstojoIšties įdomu,kiek yra neįstojusių... Aš viena iš jų ka ketinate toliau daryti rizikuoti ar rašyti (jei bus leidžiama tik į vnf)?

Pasiguoskime,pasitarkime ir palaikykime vieni kitus 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:06:15 | Nuoroda

Aš taip apt niekut neįstojau   labai nusivyliau. Į archyvitika VU neabejojau, kad įstosiu, mano balas 17,52, o pernai su 16,52 įstojo, dar ir bibliotekininkystę ir informaciją buvau parašius, o ten dar žemesnis balas ir kolegijų į pabaigą parašiau ir nieko... nežinau ką dabar daryt, kažin ar yra vilties antru turu įstot?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:08:17 | Nuoroda
Ersaa rašė:

Aš taip apt niekut neįstojau   labai nusivyliau. Į archyvitika VU neabejojau, kad įstosiu, mano balas 17,52, o pernai su 16,52 įstojo, dar ir bibliotekininkystę ir informaciją buvau parašius, o ten dar žemesnis balas ir kolegijų į pabaigą parašiau ir nieko... nežinau ką dabar daryt, kažin ar yra vilties antru turu įstot?

 Nežinau jau ko ir besitikėti .Išties manau ,kad jei leis keisti vf į vnf nes jiems nuo to tik geriau... Va tada gal ir įstotume

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:08:32 | Nuoroda

Antram etape nebus galima keisti finansavimo pobūdžio iš vf i vnf. Finansavimo pobūdį bus galima keisti tik per papildomą priėmimą.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:11:48 | Nuoroda
Martinuxx rašė:

Antram etape nebus galima keisti finansavimo pobūdžio iš vf i vnf. Finansavimo pobūdį bus galima keisti tik per papildomą priėmimą.

 Na tada išvis šaunu

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:12:04 | Nuoroda

bent jau i technologine krypti minimalus balas kilo nuo 10 pernai iki 12-13 siemet, tai skirtumas vistik jauciasi.

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:17:44 | Nuoroda

iš kur jūs ištraukėt,kad negalima bus keisti finansavimo,tai koks tikslas daryti antrą turą jeigu vėl su savo vf niekur neįstosim.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:21:53 | Nuoroda
Sonix rašė:

bent jau i technologine krypti minimalus balas kilo nuo 10 pernai iki 12-13 siemet, tai skirtumas vistik jauciasi.

 Iš kur info? Labai įdomu būtų sužinoti koks minimalus balas į VU archyvistiką buvo.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:22:24 | Nuoroda
Ganyta rašė:

iš kur jūs ištraukėt,kad negalima bus keisti finansavimo,tai koks tikslas daryti antrą turą jeigu vėl su savo vf niekur neįstosim.

 Antras turas labiausiai skirtas tiems, kurie įstojo, tačiau yra nepatenkinti ir nori dar kartą bandyti stoti kitur. Tiems, kuriems visiškai nepasisekė, yra skirtas 3 turas.

  • Fizika / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:25:34 | Nuoroda
Marijus A. rašė:

 Antras turas labiausiai skirtas tiems, kurie įstojo, tačiau yra nepatenkinti ir nori dar kartą bandyti stoti kitur. Tiems, kuriems visiškai nepasisekė, yra skirtas 3 turas.

 Bet ar realu įstot per tą 3 turą? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:28:23 | Nuoroda

Į mokamą vietą visai realu.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:28:48 | Nuoroda
Marijus A. rašė:
Ganyta rašė:

iš kur jūs ištraukėt,kad negalima bus keisti finansavimo,tai koks tikslas daryti antrą turą jeigu vėl su savo vf niekur neįstosim.

 Antras turas labiausiai skirtas tiems, kurie įstojo, tačiau yra nepatenkinti ir nori dar kartą bandyti stoti kitur. Tiems, kuriems visiškai nepasisekė, yra skirtas 3 turas.

 Būtent.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:29:35 | Nuoroda
Ersaa rašė:
Sonix rašė:

bent jau i technologine krypti minimalus balas kilo nuo 10 pernai iki 12-13 siemet, tai skirtumas vistik jauciasi.

 Iš kur info? Labai įdomu būtų sužinoti koks minimalus balas į VU archyvistiką buvo.

 Apie VU nieko negaliu pasakyti bet Pvz. VGTU pastatu energetika pereitais metais KB buvo ~10,šiemet ~13 taigi...

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:29:55 | Nuoroda
Ersaa rašė:
Marijus A. rašė:

 Antras turas labiausiai skirtas tiems, kurie įstojo, tačiau yra nepatenkinti ir nori dar kartą bandyti stoti kitur. Tiems, kuriems visiškai nepasisekė, yra skirtas 3 turas.

 Bet ar realu įstot per tą 3 turą? 

 Visai realu. Kiek skaičiau, tai bus paskelbtos likusios vietos (rugpjūčio 5 dieną), o tada nuo 5 iki 8 bus galima registruoti naujus prašymus. Žinoma, tos vietos gali būti nepopuliaros arba šiaip nepatinkančios, tačiau galimybė įstoti bus.

  • Fizika / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:38:42 | Nuoroda
Ersaa rašė:
Sonix rašė:

bent jau i technologine krypti minimalus balas kilo nuo 10 pernai iki 12-13 siemet, tai skirtumas vistik jauciasi.

 Iš kur info? Labai įdomu būtų sužinoti koks minimalus balas į VU archyvistiką buvo.

 sendien paklausiau priemime, bet cia tik pirmo rato balai, po kitu ratu jis gali dar kristi

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:49:38 | Nuoroda

Aš jaučiuosi pervertinęs savo jėgas :D

Kažkaip neįstojau net ten, kur pernai su 15 įstojo į nemokamą, o pas mane virš 18... :/ 

  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:36:43 | Nuoroda

aš irgi niekur neistojau .;/ bet kažkodėl tikiuos, jog bus galima pkeisti i vnf, arba bent jau kris pereinamas balas antrame ture...  nes per papildoma priemimą abejoju ar dar liks vnf vokieciu filologija, nors ir nelabai populiari profesija. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:59:55 | Nuoroda

o antram ture atsiranda vietu tik del to, kad kazkas atsisake? kokia isvis galimybe, kad pakvies

  • Biologija / VBE 97
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:02:16 | Nuoroda

siaubas.. dabar jau tikrai bijau kad liksiu niekur neistojus :s visiskai neaisku kaip bus su tuo antru turu..

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:50:36 | Nuoroda

koks man skirtumas ant tų įstojusių ,bet kurie nori perstoti,man nusiš*kt ant jų,man svarbu yra kelias,o ne kažkas ... netikiu,kad nebus finansavimo keitimo ,parodykite kur parašyta,kad iš vf į vnf negalima keisti :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą