Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:12:23 | Nuoroda
sanemis rašė:
moniss rašė:

Domėjausi tuo rimtai :)

 Mano situacija panaši, būčiau įstojęs į mediciną mokamą, tačiau priėmiau kvietimą į veterinarinę mediciną, kurios studijas man finansuos valstybė. Gal man patiks veterinarijoje, bet pabandysiu ten studijuodamas chemiją pasimokyti papildomai ir perlaikyti egzaminą (galbūt ir lietuvių, jei bus galimybių), norėčiau baigti veterinariją gerais balais, be skolų, kad gaučiau stipendiją ir jei nepavyktų, jau turėčiau vietą ir iš kart eičiau į antrą kursą, o jei pavyktų , tai nutraukčiau studijas LVA. Nors kaip sako, tu planuoji, o Dievas juokiasi, viskas gali dar pasikeisti, bet kol kas mąstau taip. 

 o aš stosiu į mokamą. Jau apsisprendžiau. Bandysiu perlaikyt lietuvių egzaminą,o tada vėl stot čia pat,nenutraukdama studijų sutarties :) Bet tik į vf :) Nepavyks, tai nepavyks,o jei pavyks- nusinešiu krepšelį į antrą kursą :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:17:27 | Nuoroda

imti paskola studiju..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:25:25 | Nuoroda

Kiek domėjaus neįmanoma nutraukt sutarties ir perstoti. Reikia būtinai sutartį nutraukti ir tik tada meginti. Nuo šių metų tai įsigaliojo kiek supratau.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:26:58 | Nuoroda

Bet juk skaičiau,kad viena mergina šiemet taip darė...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:28:26 | Nuoroda

Sakė dar šiemet ėjo apeiti visa tai, nes mes stojom dar kai viskas nebuvo vedama į serverius,na bet čia reikia domėtis jei nori daryt taip

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:33:31 | Nuoroda

Na,jeigu taip,tuomet reikia tiesiog perlaikyti egzaminą,apsiskaičiuoti savo KB iš naujo ir jei būsiu garantuota,jog jo pakaks gauti vf- nutraukti studijų sutartį ir stoti iš naujo.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:42:33 | Nuoroda

Aišku, geriau persilaikyk egzaminą/us. Pažįstu vieną, metus truputį padirbo, tuo metu mokėsi biologiją ir chemiją (tačiau laikė tik biologiją, nes chemijos buvo neblogas įvertinimas) ir šiemet įstojo kur norėjo VF.

Geriau metukus pertrauką padaryti, bet užtat neteks 80k išmesti, nors žinai jeigu įstoję nesimoko, po poros metų turi susimokėti, bet manau tu mokysies, daug kas ką pažįstų po metų tokiąąą motyvaciją įgauna ogogo.  

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:56:53 | Nuoroda

 

neapsimoka lietuvoje studijuoti uz pinigus, gryna nesamonė

  • Biologija / VBE 43
  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:15:02 | Nuoroda

Su lietuvių perlaikymu geriau nerizikuok, gal gausi 100, o gal ir vos kelis procentus;)

Man taip pat yra, na,tik pinigai mažesni. Ir kadangi aš ten labai noriu, imsiu paskolą tikriausiai. Nenoriu tokios naštos mamai:/ O jau su grąžinimu gal ir susitvarkysiu, jau geriau man ta našta vėliau kažkada, negu jai dabar plėšytis,kad matai panelė būtent vu galėtų studijuot, nors kitur galėjo laisvai į vf įstot:) Gal tau gali būti kiek kebliau, nes juk medicinos sritis, nesidomėjau labai,bet mokslai trunka ilgokai, o bankai reikalauja iškart po metų po studijų baigimo (taip suprantu, 1 pakopos) pradėti grąžinti paskolą. Na bet gal tau pavyktų vėliau į vf pereiti, labai tikiuos:)

Tik va,nuėjau į banką, kažkokie nepatikimi jie man, miglotai šneka, nieko konkretaus. O internete irgi nieko aiškaus...

Sėkmės tau, jei tai tavo svajonė. Gal aš jauna ir naivi, bet man atrodo,kad reikia stengtis svajones įgyvendinti, vien tik kad...ai, nepradėsiu beletristikų:D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:19:36 | Nuoroda

Aš nuoširdžiai patarčiau perlaikyti lietuvių egzaminą. Nes kitų rezultatai visai puikūs. Metai nėra ilgas laiko tarpas, o 80000lt yra dideli pinigai. Paskola išvis yra beprotybė... Man protu nesuvokiama kaip jaunas žmogus gali užsikarti tokius pančius. Ir nereikia galvoti, kad dirbant odontologu viskas atsipirks. Tikrai ne. Nes teks padirbėti polilklinikoj, gal net asistente pradžioj, o ne odontologe. Daugiausia uždirba tie, kurie turi savo kabinetus, bet savo verslo pradžiai reikia turėti nemažai pinigų ir gyvenimiškos patirties.

Tai vat, jei, moniss, sugalvosi perlaikyti kitais metais egzaminą - galėsi kreiptis. Pabandysiu padėti, pasidalinti tuo, kad padėjo gerai išlaikyti man. Manau, kad tai būtų teisingiausias sprendimas.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:20:03 | Nuoroda

Jei tikrai nori studijuoti odontologija ir nezadi sioje srityje nuleisti ranku, imk paskola drasiai. Po 2 metu turesi proga pereit i vf jei balai bus geri, o ir baigus mokslus jie atsiperka dazniausiai.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:20:59 | Nuoroda

beja pats istojau i farmacija vnf ir paskola imsiu :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą